11

Alaves w tym sezonie to jest jakiś kosmos. Oczywiście biorąc pod uwagę ich standardy. Jak mawia klasyk, ciekawe kiedy spuchną :)

0

Alltube.
No i to jest jeden odcinek, History to nie netflix żeby dać cały sezon od razu :P

5

Z 4-5 lat myślę. W przyszłym roku poprowadzi coś w Katarze, potem pewnie Barca B i może zawita w pierwszej drużynie

0

I dlatego Mbappe jest filarem kadry Francji, a Dembele nawet tam nie gra

2

Swoją drogą, już pomijając tę statystykę, naprawdę jestem ciekaw jak potoczyłyby się ostatnie lata w Barcelonie gdyby nie choroba Tito.

23

Pierwszy mecz ligowy na zero z tyłu od UWAGA... 25 sierpnia czyli od drugiej kolejki XD

3

To znaczy że sie nie zmęczył i jest świeży, jakby był zmęczony to byłby czerwony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

17

Ołłowski*

0

za Dembele*

0

Gamingowe mają sztucznie zawyżoną cenę bo są... gejmingowe. Z ergonomią one nie mają nic wspólnego. Ten który podałem może nie powala wyglądem, ale uwierz że jest o stokroć razy zdrowszy dla kręgosłupa niż te kubełkowe gamingowe krzesełka. A jeżeli moje słowa to za mało to zachęcam do poczytania opinii w internecie zarówno o jednych jak i o drugich.

0

Markus z Ikei. Nie ma lepszego fotela w tej cenie, a już na pewno nie ten gamingowy syf

2

On to taki typ zawodnika, że nawet jak mu wyjdzie to i tak wygląda pokracznie. Jak Suarez :D

1

Nie miało być raz tu raz tu, więc z łaski swojej zanim zaczniesz rzucać błotem najpierw się doinformuj. A do tego wystarczy wpisać w Google "La Liga eleven canal+" i zaraz wyskakuje ci nawet oświadczenie na stronie canal+ o co z tym chodzi.

3

Byłem z Xavim w jednej klasie

1

Bellerin w tym sezonie trochę odżył, ale poprzednie według mnie bardzo słabe. Aktualnie ciężko powiedzieć, za rok dwa będzie można zdecydować

0

Nie doradzaj mu dwóch kości po 4 bo prędzej czy później i tak 8 będzie za mało, a to najłatwiejszy element do rozbudowy jak masz wolnego slota. Różnica w wydajności niewielka jest to prawda, ale nie jest warta marnowania slota jeżeli ma dwa

0

Na alltube na pewno był, chyba że usunęli albo co :P

0

Może pinterest

0

Powtórze się - według mnie to ma być tylko wyróżnienie, a nie jakiś wyścig szczurów

9

Peaky Blinders

0

alltube

8

I jakiś wniosek z tych twoich przemyśleń wychodzi? xd

0

Jestem zdania że co roku powinien wygrywać ktoś inny. To ma być wyróżnienie, a nie konkurs kto za 10 lat będzie miał ich najwięcej.

21

Nawet jeśli nie mają układów z producentem to po prostu nie chcą sobie zamykać drzwi do współpracy z nimi w przyszłości jadąc publicznie po ich produkcji

6

Gówno prawda bo tylko klasyki miały być na obu i pierwszy był

0

Ten del Bosque to chyba analfabeta :D

4

Te nowe myszki bezprzewodowe praktycznie wyeliminowały już wszystkie opóźnienia i nawet profesjonalni gracze którzy się utrzymują z grania coraz częściej się na nie przenoszą. Jak ktoś zagrał na takiej dobrej bezprzewodowej za 400+zł to nie będzie chciał już się męczyć z kablem. Jedyna wada że są droższe bo za dobrą trzeba dać właśnie powyżej 400 a na kablu taką picuś glancuś kupisz od 200

1

Logitech g403 wireless (bo ma też tańszą wersję na kablu) ale jest to jedna z najlepszych bezprzewodowych gryzoni a jednocześnie nie kosztuje 600-700zl jak najnowsze modele. Polecam gorąco

1

Jak domowy to T-Mobile, tylko dowiedz się jak z zasięgiem od nich u ciebie

1

W CSa gram od 10 lat, w Lola grałem 3 lata ale do teraz śledzę na bieżąco scenę profesjonalną. Prawda jest taka że obie gry wymagają zgrania, doświadczenia, treningów, liczą sie najmniejsze detale. Wydaje mi się natomiast że zawodnicy w Lolu są mniej podatni na 'wahania formy'. Tzn. jasne czasami idzie lepiej czasami gorzej, ale w CSie sprawa mentalna ma dużo większe znaczenie i w ciągu jednej doby możesz z życiowej formy wpaść w kryzys. Lol jednak dużo bardziej opiera się na doświadczeniu, mechanice, pozycjonowaniu itd., a w CSie możesz mieć najlepszy mózg świata ale jak nie będziesz trafiał hedów to będzie kicha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?