0

Kto jeszcze mówi że FIFA jest nierealistyczna?

5

Zawdzięczamy gola Suarezowi. Cały Espanyol cisnął z jego pięty łacha aż zapomnieli że piłka dalej w grze. Dzięki Luis

2

Ja tam oglądam na Eleven nie wiem jak wy
https://i.gyazo.com/7f6b9d0587539abe27d9ca670f156b2f.jpg

0

Ty no nawet dobre nie powiem xD

14

Wilder vs Szpilka czy Wilder vs Fury

4

Formowanie baterii, rozładowywanie do zera itd. to miało sens w przypadku akumulatorów niklowo-kadmowych ale to z 15 lat temu. Akumulatory litowo-jonowe czyli te stosowane obecnie nie mają 'efektu pamięci' a rozładowywanie ich do zera jest wręcz szkodliwe dla żywotności akumulatora.
Po prostu podłączaj tak żeby ci nie padł

5

Szybkie pytanka ABCD i 5 sekund na odpowiedź - albo wiesz albo nie.

3

no i cyk Liverpool liderem

18

Pewnie ma 20 ciekawostek i wrzuca na okrągło bo i tak wie że zapomnimy. BUSTED!

0

A no to wyjaśnione.

0

Druga czerwona była chyba już po bramce. Przynajmniej tak na flashscore pokazują bo nie oglądałem :V

2

A to ta sama osoba pisała oba komentarze? Bo to tak jakby istotne

3

Naiwny jesteś jak myślisz, że ludzie by to czytali przed zadaniem pytania. Można im walić po twarzy umową La Liga a i tak wejdą na Ramble napisać pytanie xD

31

Arturito bym łyżką zaciukał

0

Nie wiem czy można to nazwać sympatią. Raczej nie zapałasz do niego nienawiścią, ale żeby wzbudzał sympatię to za dużo powiedziane. W sumie nie wiem jak to określić, wiem tylko że był przedstawiony zarówno od strony ludzkiej, jak i tej bezwzględnej. Ale nie robili z niego dobrodusznego pasterza niezrozumianego przez stróżów prawa ;D

1

Jak mówisz o tym pierwotnym Narcos, to postać Escobara to jedna z lepiej napisanych i zagranych postaci w historii seriali :)

17

Palnij sie w głowe czymś twardym, jak ktoś ma ci pomóc jak wiemy tylko tyle że ci instalator wywala

22

Niewyjaśnionym sekretem dla mnie jest czemu zamazałeś nazwę gry w instalatorze ale zostawiłeś na ekranie nicki 50 swoich znajomych. Symulator pedofila instalujesz czy jak

37

Mając takich napastników też bym wystawiał skład bez napastnika :V

1

Popieram

4

Ja bym poszedł w S8. Bez żadnej filozofii, po prostu 3 lata na jednej umowie to za długo według mnie.

1

Napisz na PW, jak za ~2 godziny będę w domu to coś ogarniemy jak do tego czasu nie dasz rady

1

Zobacz na spotify.me

1

Nie wprowadzaj ludzi w błąd :) możesz zdobyć Prime dokładnie tak samo jak było wcześniej po prostu grając. Łapiesz jak pelikan ten internet
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2600-RIPD-8554&auth=6b8e3c97cfdea74dc9c40fa966e4bab8

0

Tak jak myślałem, dalej możesz zdobyć Prime za darmo po prostu grając.
"There are two ways to upgrade your account to Prime Status; reach Rank 21 by earning XP and add an eligible phone number to your Steam account, or purchase the CS:GO Prime Status Upgrade in-game or through the Steam Store."

0

Możesz grać wszystko co gra oferuje, ale gracze którzy kupili grę wcześniej (albo zapłacą od teraz ~50zł za "premium") będą mogli włączyć opcje że grają tylko z graczami "płacącymi".

0

Nie jestem pewny, ale wydaje mi się że i tak będzie tak jak wcześniej - 21 LVL konta i możesz dostać Prime. Chociaż potwierdzenia nigdzie nie widziałem wiec może być tak że Prime będzie tylko płatny.

2

No dokładnie. Chce z powrotem moje 10$ które zapłaciłem 6 lat temu XD

0

Wszystko jest za darmo.

0

Tak jak mówię, ci co używają darmowych, najgorszych lipnych cheatów są wyłapywani bardzo szybko (można mówić wiele złego o Valve, ale ostatnio serio z antycheatem poszli w bardzo dobrym kierunku). A ci co korzystają z płatnych (są nawet takie z comiesięcznym abonamentem xD) to, jak już mówiłem, robią to już od dawna bo zapłacić 5$ za gre to dla nich nic, jak zostawiają co miesiąc siano za korzystanie z cheata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?