Formowanie baterii, rozładowywanie do zera itd. to miało sens w przypadku akumulatorów niklowo-kadmowych ale to z 15 lat temu. Akumulatory litowo-jonowe czyli te stosowane obecnie nie mają 'efektu pamięci' a rozładowywanie ich do zera jest wręcz szkodliwe dla żywotności akumulatora.
Po prostu podłączaj tak żeby ci nie padł
Naiwny jesteś jak myślisz, że ludzie by to czytali przed zadaniem pytania. Można im walić po twarzy umową La Liga a i tak wejdą na Ramble napisać pytanie xD
Nie wiem czy można to nazwać sympatią. Raczej nie zapałasz do niego nienawiścią, ale żeby wzbudzał sympatię to za dużo powiedziane. W sumie nie wiem jak to określić, wiem tylko że był przedstawiony zarówno od strony ludzkiej, jak i tej bezwzględnej. Ale nie robili z niego dobrodusznego pasterza niezrozumianego przez stróżów prawa ;D
Niewyjaśnionym sekretem dla mnie jest czemu zamazałeś nazwę gry w instalatorze ale zostawiłeś na ekranie nicki 50 swoich znajomych. Symulator pedofila instalujesz czy jak
Tak jak myślałem, dalej możesz zdobyć Prime za darmo po prostu grając.
"There are two ways to upgrade your account to Prime Status; reach Rank 21 by earning XP and add an eligible phone number to your Steam account, or purchase the CS:GO Prime Status Upgrade in-game or through the Steam Store."
Możesz grać wszystko co gra oferuje, ale gracze którzy kupili grę wcześniej (albo zapłacą od teraz ~50zł za "premium") będą mogli włączyć opcje że grają tylko z graczami "płacącymi".
Nie jestem pewny, ale wydaje mi się że i tak będzie tak jak wcześniej - 21 LVL konta i możesz dostać Prime. Chociaż potwierdzenia nigdzie nie widziałem wiec może być tak że Prime będzie tylko płatny.
Tak jak mówię, ci co używają darmowych, najgorszych lipnych cheatów są wyłapywani bardzo szybko (można mówić wiele złego o Valve, ale ostatnio serio z antycheatem poszli w bardzo dobrym kierunku). A ci co korzystają z płatnych (są nawet takie z comiesięcznym abonamentem xD) to, jak już mówiłem, robią to już od dawna bo zapłacić 5$ za gre to dla nich nic, jak zostawiają co miesiąc siano za korzystanie z cheata.
0
Kto jeszcze mówi że FIFA jest nierealistyczna?
5
Zawdzięczamy gola Suarezowi. Cały Espanyol cisnął z jego pięty łacha aż zapomnieli że piłka dalej w grze. Dzięki Luis
2
Ja tam oglądam na Eleven nie wiem jak wy
https://i.gyazo.com/7f6b9d0587539abe27d9ca670f156b2f.jpg
0
Ty no nawet dobre nie powiem xD
14
Wilder vs Szpilka czy Wilder vs Fury
4
Formowanie baterii, rozładowywanie do zera itd. to miało sens w przypadku akumulatorów niklowo-kadmowych ale to z 15 lat temu. Akumulatory litowo-jonowe czyli te stosowane obecnie nie mają 'efektu pamięci' a rozładowywanie ich do zera jest wręcz szkodliwe dla żywotności akumulatora.
Po prostu podłączaj tak żeby ci nie padł
5
Szybkie pytanka ABCD i 5 sekund na odpowiedź - albo wiesz albo nie.
3
no i cyk Liverpool liderem
18
Pewnie ma 20 ciekawostek i wrzuca na okrągło bo i tak wie że zapomnimy. BUSTED!
0
A no to wyjaśnione.
0
Druga czerwona była chyba już po bramce. Przynajmniej tak na flashscore pokazują bo nie oglądałem :V
2
A to ta sama osoba pisała oba komentarze? Bo to tak jakby istotne
3
Naiwny jesteś jak myślisz, że ludzie by to czytali przed zadaniem pytania. Można im walić po twarzy umową La Liga a i tak wejdą na Ramble napisać pytanie xD
31
Arturito bym łyżką zaciukał
0
Nie wiem czy można to nazwać sympatią. Raczej nie zapałasz do niego nienawiścią, ale żeby wzbudzał sympatię to za dużo powiedziane. W sumie nie wiem jak to określić, wiem tylko że był przedstawiony zarówno od strony ludzkiej, jak i tej bezwzględnej. Ale nie robili z niego dobrodusznego pasterza niezrozumianego przez stróżów prawa ;D
1
Jak mówisz o tym pierwotnym Narcos, to postać Escobara to jedna z lepiej napisanych i zagranych postaci w historii seriali :)
17
Palnij sie w głowe czymś twardym, jak ktoś ma ci pomóc jak wiemy tylko tyle że ci instalator wywala
22
Niewyjaśnionym sekretem dla mnie jest czemu zamazałeś nazwę gry w instalatorze ale zostawiłeś na ekranie nicki 50 swoich znajomych. Symulator pedofila instalujesz czy jak
37
Mając takich napastników też bym wystawiał skład bez napastnika :V
1
Popieram
4
Ja bym poszedł w S8. Bez żadnej filozofii, po prostu 3 lata na jednej umowie to za długo według mnie.
1
Napisz na PW, jak za ~2 godziny będę w domu to coś ogarniemy jak do tego czasu nie dasz rady
1
Zobacz na spotify.me
1
Nie wprowadzaj ludzi w błąd :) możesz zdobyć Prime dokładnie tak samo jak było wcześniej po prostu grając. Łapiesz jak pelikan ten internet
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2600-RIPD-8554&auth=6b8e3c97cfdea74dc9c40fa966e4bab8
0
Tak jak myślałem, dalej możesz zdobyć Prime za darmo po prostu grając.
"There are two ways to upgrade your account to Prime Status; reach Rank 21 by earning XP and add an eligible phone number to your Steam account, or purchase the CS:GO Prime Status Upgrade in-game or through the Steam Store."
0
Możesz grać wszystko co gra oferuje, ale gracze którzy kupili grę wcześniej (albo zapłacą od teraz ~50zł za "premium") będą mogli włączyć opcje że grają tylko z graczami "płacącymi".
0
Nie jestem pewny, ale wydaje mi się że i tak będzie tak jak wcześniej - 21 LVL konta i możesz dostać Prime. Chociaż potwierdzenia nigdzie nie widziałem wiec może być tak że Prime będzie tylko płatny.
2
No dokładnie. Chce z powrotem moje 10$ które zapłaciłem 6 lat temu XD
0
Wszystko jest za darmo.
0
Tak jak mówię, ci co używają darmowych, najgorszych lipnych cheatów są wyłapywani bardzo szybko (można mówić wiele złego o Valve, ale ostatnio serio z antycheatem poszli w bardzo dobrym kierunku). A ci co korzystają z płatnych (są nawet takie z comiesięcznym abonamentem xD) to, jak już mówiłem, robią to już od dawna bo zapłacić 5$ za gre to dla nich nic, jak zostawiają co miesiąc siano za korzystanie z cheata.