0

Poczekaj jak Eibar będzie wyglądać wiosną

4

Michael Buble

0

Real mocno przeważa i powinni prowadzić wyżej.

0

Deadpool 2 z wyciętymi scenami żeby obniżyć kategorie wiekową dla dzieci. Czyli gniot

71

Nie wiem czy to jest najgorszy mem/żart świata czy to ze mną coś nie tak

1

Kończy mu się kontrakt i odchodzi za darmo, pójdzie tam gdzie dostanie najlepszy kontrakt.

0

No to zależy jaki masz pakiet, na każdym można zrobić 5 profili, ale na najtańszym tylko jedna osoba może oglądać na raz, a na najdroższym 4 osoby.
Ja płacę za najdroższy 52zł razem z 4 kumplami i zrzucamy się po 10,40. Aczkolwiek gdyby się zdarzyło że całą piątką chcemy oglądać o tej samej godzinie to jeden musiałby ustąpić. Na szczęście prawdopodobieństwo że takie coś sie wydarzy jest minimalne :P

1

Profili (kwadracików) możesz zrobić 5, ale jednocześnie oglądających jest max. 4 :)
Chodziło mi o to "w 20 osób można" bo byście musieli sobie grafik ustalić kto kiedy ogląda

9

I to jest dobre pytanie

1

Po prostu nie odpalisz nic na więcej niż 4 ekranach na raz. Sam korzystam w pięciu z jednego konta, a to dlatego że praktycznie nigdy nie zdarzy się tak że cała piątka będzie chciała oglądać jednocześnie, stąd nikt nie będzie 'zablokowany'.

2

No nie bardzo bo tylko 4 osoby jednocześnie mogą oglądać

58

Pamiętaj że im mocniej wciśniesz "W" w grze wyścigowej tym szybciej jedziesz.

0

Manchester City w ostatnich 8 meczach na Etihad zdobył 31 goli

0

Uwielbiam te komentarze że Mocek jest słaby, strzelać nie umie i przereklamowany od ludzi, którzy pewnie nigdy nie grali w żadnej drużynie :')

8

W zwiastunie Kobiet Mafii 2 u Papryka Vegety pojawił się Arturito z Domu z papieru, no proszę xD
1:00

0

Wyłączasz ty ten program kiedyś?

1

A to mnie zmyliło bo odniosłeś się tylko do gier tegorocznych. A co do Hellblade to nawet nie miał szans w zeszłym roku z takimi grami jak Horizon:Zero Dawn, Zeldą czy nawet AC:Origins. Dla mnie Hellblade wyróżnił się tylko soundtrackiem i to tyle. Ale szanuje twoje zdanie oczywiście :)

0

W tym roku przeszło 55.000

0

Tylko że Hellblade jest z sierpnia 2017

1

Wyjątkiem oczywiście są najgłośniesze premiery typu nowy CoD wtedy dopasowują do strefy czasowej. Ale premiera dema PES była właśnie o 19 jak dobrze pamiętam więc teraz może być podobnie

1

Premiery na Steamie najczęściej są o 19 naszego czasu

1

iZombie?

6

Taki najcięższy możliwy że ledwo wyszli

28

Myślałem że mam nowego fana a on tak wszystkim hurtowo, zawiodłem sie

2

RDR2 bardzo wolno się rozkręca i na początku jest właściwie nudno. Jak mawia klasyk "spokojnie, zaraz się rozkręci"

9

To kliknij sobie na 6h i w linku zamień 6 na 12

0

Szkoda nie szkoda, amerykańce byli pierwsi do zmiany w tym składzie

1

Nie wiem jak można przywiązywać taką wage do meczu, w którym pół składu to rezerwowi, drugie pół gra na drugim biegu a tymczasem Tottenham gra najmocniejszą jedenastką o życie

0

No nie przesadzajmy że w każdym, trochę by sie znalazło

0

beka co xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?