No to zależy jaki masz pakiet, na każdym można zrobić 5 profili, ale na najtańszym tylko jedna osoba może oglądać na raz, a na najdroższym 4 osoby.
Ja płacę za najdroższy 52zł razem z 4 kumplami i zrzucamy się po 10,40. Aczkolwiek gdyby się zdarzyło że całą piątką chcemy oglądać o tej samej godzinie to jeden musiałby ustąpić. Na szczęście prawdopodobieństwo że takie coś sie wydarzy jest minimalne :P
Profili (kwadracików) możesz zrobić 5, ale jednocześnie oglądających jest max. 4 :) Chodziło mi o to "w 20 osób można" bo byście musieli sobie grafik ustalić kto kiedy ogląda
Po prostu nie odpalisz nic na więcej niż 4 ekranach na raz. Sam korzystam w pięciu z jednego konta, a to dlatego że praktycznie nigdy nie zdarzy się tak że cała piątka będzie chciała oglądać jednocześnie, stąd nikt nie będzie 'zablokowany'.
A to mnie zmyliło bo odniosłeś się tylko do gier tegorocznych. A co do Hellblade to nawet nie miał szans w zeszłym roku z takimi grami jak Horizon:Zero Dawn, Zeldą czy nawet AC:Origins. Dla mnie Hellblade wyróżnił się tylko soundtrackiem i to tyle. Ale szanuje twoje zdanie oczywiście :)
Wyjątkiem oczywiście są najgłośniesze premiery typu nowy CoD wtedy dopasowują do strefy czasowej. Ale premiera dema PES była właśnie o 19 jak dobrze pamiętam więc teraz może być podobnie
Nie wiem jak można przywiązywać taką wage do meczu, w którym pół składu to rezerwowi, drugie pół gra na drugim biegu a tymczasem Tottenham gra najmocniejszą jedenastką o życie
0
Poczekaj jak Eibar będzie wyglądać wiosną
4
Michael Buble
0
Real mocno przeważa i powinni prowadzić wyżej.
0
Deadpool 2 z wyciętymi scenami żeby obniżyć kategorie wiekową dla dzieci. Czyli gniot
71
Nie wiem czy to jest najgorszy mem/żart świata czy to ze mną coś nie tak
1
Kończy mu się kontrakt i odchodzi za darmo, pójdzie tam gdzie dostanie najlepszy kontrakt.
0
No to zależy jaki masz pakiet, na każdym można zrobić 5 profili, ale na najtańszym tylko jedna osoba może oglądać na raz, a na najdroższym 4 osoby.
Ja płacę za najdroższy 52zł razem z 4 kumplami i zrzucamy się po 10,40. Aczkolwiek gdyby się zdarzyło że całą piątką chcemy oglądać o tej samej godzinie to jeden musiałby ustąpić. Na szczęście prawdopodobieństwo że takie coś sie wydarzy jest minimalne :P
1
Profili (kwadracików) możesz zrobić 5, ale jednocześnie oglądających jest max. 4 :)
Chodziło mi o to "w 20 osób można" bo byście musieli sobie grafik ustalić kto kiedy ogląda
9
I to jest dobre pytanie
1
Po prostu nie odpalisz nic na więcej niż 4 ekranach na raz. Sam korzystam w pięciu z jednego konta, a to dlatego że praktycznie nigdy nie zdarzy się tak że cała piątka będzie chciała oglądać jednocześnie, stąd nikt nie będzie 'zablokowany'.
2
No nie bardzo bo tylko 4 osoby jednocześnie mogą oglądać
58
Pamiętaj że im mocniej wciśniesz "W" w grze wyścigowej tym szybciej jedziesz.
0
Manchester City w ostatnich 8 meczach na Etihad zdobył 31 goli
0
Uwielbiam te komentarze że Mocek jest słaby, strzelać nie umie i przereklamowany od ludzi, którzy pewnie nigdy nie grali w żadnej drużynie :')
8
W zwiastunie Kobiet Mafii 2 u Papryka Vegety pojawił się Arturito z Domu z papieru, no proszę xD
1:00
0
Wyłączasz ty ten program kiedyś?
1
A to mnie zmyliło bo odniosłeś się tylko do gier tegorocznych. A co do Hellblade to nawet nie miał szans w zeszłym roku z takimi grami jak Horizon:Zero Dawn, Zeldą czy nawet AC:Origins. Dla mnie Hellblade wyróżnił się tylko soundtrackiem i to tyle. Ale szanuje twoje zdanie oczywiście :)
0
W tym roku przeszło 55.000
0
Tylko że Hellblade jest z sierpnia 2017
1
Wyjątkiem oczywiście są najgłośniesze premiery typu nowy CoD wtedy dopasowują do strefy czasowej. Ale premiera dema PES była właśnie o 19 jak dobrze pamiętam więc teraz może być podobnie
1
Premiery na Steamie najczęściej są o 19 naszego czasu
1
iZombie?
6
Taki najcięższy możliwy że ledwo wyszli
28
Myślałem że mam nowego fana a on tak wszystkim hurtowo, zawiodłem sie
2
RDR2 bardzo wolno się rozkręca i na początku jest właściwie nudno. Jak mawia klasyk "spokojnie, zaraz się rozkręci"
9
To kliknij sobie na 6h i w linku zamień 6 na 12
0
Szkoda nie szkoda, amerykańce byli pierwsi do zmiany w tym składzie
1
Nie wiem jak można przywiązywać taką wage do meczu, w którym pół składu to rezerwowi, drugie pół gra na drugim biegu a tymczasem Tottenham gra najmocniejszą jedenastką o życie
0
No nie przesadzajmy że w każdym, trochę by sie znalazło
0
beka co xDD