No jasne, ale wraz z nadejściem 'chudych lat' z biegiem czasu oczekiwania kibiców też by zmalały. Arsenal najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie walczyć co roku o najważniejsze trofea więc jak im nie wychodzi to nie dzieje się nic wielkiego. Barca na pewno co roku jest jednym z głównych faworytów do zdobycia LM i od 3 lat sukcesywnie 'daje dupy'. Zakładając, że nie wygralibyśmy nic przez następne 4-5 sezonów zapewniam cię, że na wygranie dubletu (jak rok temu) nastroje byłyby zupełnie inne niż były ostatnio.
Kibice nie zdążyli jeszcze "odzwyczaić się od luksusu", w Arsenalu natomiast oni już chyba sami wątpią w jakikolwiek sukces :)
Tylko ile tych kibiców zostało, w porównaniu z czasami gdy Arsenal grał w finale LM z Barceloną? To że dalej mają kibiców to żadna sztuka, kwestia ilu ich jest.
Śmiem twierdzić że Barcelona na miejscu Arsenalu miałaby więcej fanów niż Arsenal ma obecnie, z uwagi na o wiele bogatszą historię i globalność marki. Może nie na samym stadionie, ale to już wynika z tego że Anglicy o wiele chętniej chodzą na mecze i w przeciwieństwie do Hiszpanów - mają na to kase.
Sęk w tym że nie masz porównania. Real ma praktycznie identyczną kadrę od 4 lat więc nie wiesz jak zastępują gwiazdy bo poza Ronaldo żadna nie odeszła. Za Cristiano nikogo nie ściągnął to fakt, ale kim mógłby go zastąpić? Dać 400mln na Neymara czy 300 za Hazarda? Którzy i tak nie daliby nawet połowy bramek które gwarantował Ronaldo?
Dali dupy że nie kupili nikogo, ale prawda jest taka że jego i tak nie dało się zastąpić. Zobaczymy co zrobią latem i później, jak z klubu odejdą Modric czy Ramos. Wtedy będzie można wyciągnąć jakieś wnioski
Mecze Liverpoolu z Arsenalem to pojedynki z największą liczbą goli w historii Premier League. W meczach pomiędzy nimi od 1992 (rok założenia Premier League) padły już 154 bramki.
Wydaje mi się że Milan kompletnie olał sprawę "wymiany pokoleniowej", tymczasem Real od kilku lat sukcesywnie sprowadza młodych do kadry. Oczywiście, nie sprawdzają się najlepiej i nie grają na miarę oczekiwań najczęściej, ale Perez od dawna stawia na odmładzanie zespołu.
W dodatku mają sporo kluczowych piłkarzy którzy pograją jeszcze wiele lat, Courtois, Varane, Casemiro, Lucas, Kroos ma też dopiero 28 lat. Do Milanu im daleko, szczególnie że letnie okienko przed nami, gdzie Perez raczej w końcu ruszy do ofensywy
Vidala też bym nie nazywał tykającą bombą. Wiem o jego 'popisach' w innych klubach, ale co on takiego zrobił u nas żeby mu coś zarzucać? Wrzucił jakieś głupie zdjęcie na Instagram chyba i to tyle. Z kolei na boisku dostał 2 kartki w 21 występach, wydaje mi się że mocno spokorniał w Barcelonie.
4
No jak to, przecież powinien chcieć grać za paczke ryżu żeby grać w potężnej Barcelonie ;)
0
Podcastów poszukaj, na spotify są nawet. Kiedyś wiem że wybór tam był średni, ale dawno nie patrzyłem może się poprawiło.
26
Po prostu terminarz od tego sezonu nie jest już 'symetryczny'
7
A ja dalej na tapecie mam kalendarz z listopada bo mi sie zdjęcie podoba xD
1
59 Sexmasterka Szach Mat
0
Kiedy bedzie La Rambla 4.0
4
Wyciąłeś piłkę z obrazka i trolujesz ludzi
12
Ta a potem zachorujesz w samolocie i tyle widzieli moją paczke fajek
14
o nie, jesteś upośledzony
0
Używałem kiedyś, ale ostatnio to z 5-6 lat temu.
27
https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/12/1f7fb094e805e02fc80b5034697775f9.jpg
Aż mi żal tej Wisły już xD
25
Netflix Original Series: Upadek Wisły Kraków
Gatunek: Komediodramat
24
Miliarderowi sie zachorowało dlatego przelew nie doszedł :(
Niech oni już rozwiążą ten klub XD
4
Komentarz bez Ivana komentarzem straconym xD
5
Prosze cie bardzo
0
Wiem co robię, a jak :D
1
To ja Arsenal
0
Ehh, zawsze byłem tym młodszym co musiał grać na klawiaturze, już przywykłem więc niech będzie :P
1
Biore czteropak i wpadam, mam nadzieje że masz dwa pady
1
Spoko, siwego nie ma, Solskjaer pewnie zostanie na stałe jak tak dalej pójdzie, Gwiazdor dostanie podwyżkę i znów będzie szczęśliwy w Manchesterze
0
Kontuzjowany jest
0
No jasne, ale wraz z nadejściem 'chudych lat' z biegiem czasu oczekiwania kibiców też by zmalały. Arsenal najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie walczyć co roku o najważniejsze trofea więc jak im nie wychodzi to nie dzieje się nic wielkiego. Barca na pewno co roku jest jednym z głównych faworytów do zdobycia LM i od 3 lat sukcesywnie 'daje dupy'. Zakładając, że nie wygralibyśmy nic przez następne 4-5 sezonów zapewniam cię, że na wygranie dubletu (jak rok temu) nastroje byłyby zupełnie inne niż były ostatnio.
Kibice nie zdążyli jeszcze "odzwyczaić się od luksusu", w Arsenalu natomiast oni już chyba sami wątpią w jakikolwiek sukces :)
0
Tylko ile tych kibiców zostało, w porównaniu z czasami gdy Arsenal grał w finale LM z Barceloną? To że dalej mają kibiców to żadna sztuka, kwestia ilu ich jest.
Śmiem twierdzić że Barcelona na miejscu Arsenalu miałaby więcej fanów niż Arsenal ma obecnie, z uwagi na o wiele bogatszą historię i globalność marki. Może nie na samym stadionie, ale to już wynika z tego że Anglicy o wiele chętniej chodzą na mecze i w przeciwieństwie do Hiszpanów - mają na to kase.
0
Sęk w tym że nie masz porównania. Real ma praktycznie identyczną kadrę od 4 lat więc nie wiesz jak zastępują gwiazdy bo poza Ronaldo żadna nie odeszła. Za Cristiano nikogo nie ściągnął to fakt, ale kim mógłby go zastąpić? Dać 400mln na Neymara czy 300 za Hazarda? Którzy i tak nie daliby nawet połowy bramek które gwarantował Ronaldo?
Dali dupy że nie kupili nikogo, ale prawda jest taka że jego i tak nie dało się zastąpić. Zobaczymy co zrobią latem i później, jak z klubu odejdą Modric czy Ramos. Wtedy będzie można wyciągnąć jakieś wnioski
2
Mecze Liverpoolu z Arsenalem to pojedynki z największą liczbą goli w historii Premier League. W meczach pomiędzy nimi od 1992 (rok założenia Premier League) padły już 154 bramki.
8
Arsenal jeszcze nigdy nie stracił 29 goli w pierwszych 20 kolejkach Premier League.
Szkoda że zapłakani kibice już nie mogą krzyczeć Wenger out :V
0
Wydaje mi się że Milan kompletnie olał sprawę "wymiany pokoleniowej", tymczasem Real od kilku lat sukcesywnie sprowadza młodych do kadry. Oczywiście, nie sprawdzają się najlepiej i nie grają na miarę oczekiwań najczęściej, ale Perez od dawna stawia na odmładzanie zespołu.
W dodatku mają sporo kluczowych piłkarzy którzy pograją jeszcze wiele lat, Courtois, Varane, Casemiro, Lucas, Kroos ma też dopiero 28 lat. Do Milanu im daleko, szczególnie że letnie okienko przed nami, gdzie Perez raczej w końcu ruszy do ofensywy
0
Drugi Milan to strasznie puste słowa ostatnio. Pod jakim względem niby Real przypomina upadek Milanu?
0
Pisałem z pamięci, być może coś mi sie pokiełbasiło, za dużo tych wersji w tej generacji
3
Vidala też bym nie nazywał tykającą bombą. Wiem o jego 'popisach' w innych klubach, ale co on takiego zrobił u nas żeby mu coś zarzucać? Wrzucił jakieś głupie zdjęcie na Instagram chyba i to tyle. Z kolei na boisku dostał 2 kartki w 21 występach, wydaje mi się że mocno spokorniał w Barcelonie.