2

No tak bo przecież sprzeda swojego klienta do Chin bez jego zgody i w ogóle

19

Jeszcze 3

0

Ma klauzule 70mln jeśli wierzyć informacjom Marci

3

Z tego co pamiętam to kibice zaczęli jakieś niezbyt kulturalne przyśpiewki w kierunku Realu i tym samym Moraty, który był ich piłkarzem. Biedni kibice bo im coś Morata pokazał ale to co oni robili to już nieważne.

0

Źródło?

0

Ale nikt nie pisał nigdzie że nie pasuje stylem, tylko że sie kompletnie nie nadaje przez wszystkie aspekty razem wzięte i stąd to jest żart. Nikt nigdzie nic nie pisał o jego stylu gry a ty sie uczepiłeś i go bronisz bo styl gry ma podobny xd

0

Cały czas odnoszę się do tego, że nazwanie tego pomysłu żartem to nie jest ignorancja tylko nazwanie rzeczy po imieniu. Może i nawet ten jego styl "rozgrywającego napastnika" by sie sprawdził, ale co z tego skoro poza tym nie ma żadnych innych argumentów.
I ja doskonale wiem że wracał po ciężkich kontuzjach ale spala sie w ważnych momentach cały czas

1

Co mnie obchodzi jego styl kiedy jakościowo, mentalnie i fizycznie zostaje lata świetlne za Luisem

1

Kandydatura Milika na następce Suareza to jest żart i nie da się tego inaczej nazwać. Żadna ignorancja

4

Poważnie chciałbyś zdegradować sie z Suareza do Milika? xD Z całym szacunkiem do Arka, za wysokie progi

0

Maxi albo Jovic, w tej kolejności

1

Tak to odebrałem, no w każdym razie moim zdaniem nikt nie ma prawa mu sie dziwić, że boi sie rywalizacji ze świętymi krowami pokroju Rakiticia i Busquetsa i perspektywy 2-3 najbliższych sezonów w roli zmiennika i jednego z wielu, kiedy na stole ma ofertę z pierwszym składem w zespole, który to właśnie z nim może wejść na wyższy poziom.

1

I nie ma ambicji dlatego że tam ma pierwszy skład? Co sezon będzie walczył o potrójną koronę grając prawdopodobnie pierwsze skrzypce a tu ludzie wciskają jakiś kit o ambicji. I nie chce czytać znowu że "w PSG nie wygra LM" bo na tą chwile biorąc pod uwage nasze ostatnie blamaże to u nas też nie wygra. Gdzie sie szybciej rozwinie: grając co tydzień 90 minut w Paryżu czy raz na 3 miesiące z jakimś Levante w Barcelonie.

5

To jest dla mnie śmieszne. Zarzucają mu że poszedł tam dla kasy i nie ma ambicji, tymczasem to własnie te osoby jedyne co widzą w PSG to kasa, kiedy oni mają fantastycznych piłkarzy i perspektywę pierwszego składu praktycznie z miejsca. Dodatkowo co jeśli z nim w składzie PSG wygra pierwszą swoją LM i z miejsca zostanie przypisane mu miano legendy klubu jako członka legendarnego Dream Teamu z pierwszym europejskim pucharem w historii. Brak ambicji jak cholera

15

Nie ma ambicji bo poszedł do PSG. No przebijacie sami siebie wam powiem.

1

Ile razy oni już mieli mieć problemy z FFP a ile z tego wyszło

0

Podobno widzieli go pod Londynem

1

Panie kierowniku dej pan obserwowanko

2

Wchodzisz na swój profil i klikasz po prawej "Aktywność obserwowanych" i widzisz tylko wpisy osób które obserwujesz, ale bez żadnego kontekstu.
Generalnie legenda głosi że ktoś kiedyś tego użył

2

Jak Luisowi zdrowie dopisze to Morata i tak pewnie w trzech meczach zagra jak bedzie miał farta, także w sumie wszystko mi jedno xD

0

Ten Morata to na pół roku wypożyczenie mam nadzieje jak już

1

Mam podobnie, czasami nie ładują sie avatary, jak klikasz odpowiedz to przenosi na górę strony. Czasami nawet nie mogę odświeżyć strony tylko muszę wejść na jakąś inną i dopiero jeszcze raz na LR bo sie nie ładuje.

3

Gdyby to było takie proste do zrealizowania to już pewnie byłoby stosowane. Niestety to już cięższa para kaloszy

49

Po prostu powinien pracować na swoje utrzymanie w jakimś kamieniołomie a nie na dupie siedzieć

0

0

Na miejscu Moraty sam bym nie chciał się tam pakować trzeci raz i to znowu jako zapchajdziura i opcja tymczasowa.

0

To był temat zimowego transferu któregokolwiek z nich? Cały czas mówiło się o zawarciu porozumienia teraz i finalizacji transferu w letnim oknie

2

Tak jak kolega wyżej napisał. U Busquetsa to już nie jest dołek formy,a raczej dolina formy z pojedynczymi wzniesieniami (chodzi mi bardziej o okres czasu niż mega tragiczną formę). Parafrazując, tylko szaleniec dawałby 100% gwarancji miejsca w składzie piłkarzowi który od kilku sezonów gra głównie przeciętnie.
@edit, żeby nie było że nie doceniam Sergio. Może słowo "solidnie" jest tu bardziej adekwatne niż "przeciętnie". Co chcę przekazać, to że Busquets nie jest niezbędny jak to niektórzy uważają, bynajmniej nie w dyspozycji z ostatnich miesięcy.

0

Z tego co pamiętam to ona nie ma nic do gadania jak napiszesz hiszpański w deklaracji, ale może mnie pamięć zawodzi

0

Dlatego według mnie powinien zostać do lata w Genoi. I szczerze już chyba szybciej go widze w Realu jako 'jokera' niż w tym topornym Milanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?