0

O tym mówię, to nie napastnicy są winni tylko organizacja gry. Calhanoglu jest cienki jak siki pająka od dawna a poza nim to jedynie Suso coś tam bierze na siebie.

7

Mi to sie ten cały pomysł z Milanem nie podoba. Straszna padaka tam jest jeśli chodzi o grę z przodu i to nie przypadek że masa świetnych piłkarzy sobie tam nie radziła kompletnie, a w innych klubach błyszczą/błyszczeli.
Ktoś może powiedzieć, że skoro w cienkiej Genoi strzelał to tym bardziej postrzela z takimi kolegami w Milanie, tylko że na Genoe nikt nie wyjdzie tak defensywnie jak na Milan i miejsca będzie miał dużo mniej.

0

Że niby co, ustawiali sie w kolejce pod Camp Nou po koperty

2

Z tego co pamiętam to i tak to ma być niedługo wywalone

17

Ibrahimovic jak znalazł

13

Miał słaby okres (nawet dość długi) gdzie faktycznie wszystkie jego dośrodkowania lądowały za stadionem, ale na tle wszystkich lat spędzonych przez niego w tym klubie to i tak w żaden sposób nie wpływa na to że był najlepszym możliwym PO dla nas.

17

Boże jak mnie to śmieszy jak nawet taką bzdure ktoś wymyśli żeby tylko sie do Valverde dowalić

0

Jasna sprawa, ale Vinicius to jeszcze gówniarz i dopiero co trafił do jednego z najlepszych klubów w historii. Ma prawo mu trochę odwalić. 30-latkowie nie takie rzeczy robią na murawie

6

Za to to co ty napisałeś jest tak odkrywcze i tyle wnosi do tematu co kolejne raporty smoleńskie

7

Spędziłeś ostatnie pół roku w śpiączce czy co teraz tak wyskakujesz jak nawet tego tematu nikt tu dzisiaj nie ruszał :D

1

Bartra też na pewno nie powiedział do niego "przepraszam Panie Viniszjusie mógłby się Pan nie kłaść?"

1

Z tego co znalazłem w necie to nazwał go tak ówczesny trener z Espanyolu Javier Clemente. To oznacza "mrówka" a on był "niski, chudy i dobrze dryblował" (ma 172 to nie wiem czy aż taki niski no ale tak wyczytałem)

4

MLS dla emerytów
Ekstraklasa dla emerytów i rencistów

0

Fajna opcja jakby już załatwili jego transfer i by przyszedł na przykład na ostatni sezon Luisa żeby już wprowadzać go do zespołu, a do tego czasu niech zostanie u siebie i gra ile wlezie

0

Nie było to napisane dosłownie, raczej coś w stylu "polski polityk zamordowany, najbardziej znany był z tego że wspierał LGBT i uchodźców w okresie kampanii anty-imigracyjnej"
Przekaz jest prosty i po komentarzach szło stwierdzić że tak to własnie ludzie odebrali

2

Widziałem na Twitterze wpisy zagranicznych 'redaktorów' sugerujące, że morderstwo Adamowicza było z powodu jego wsparcia dla środowiska LGBT i uchodźców

0

Miałem tak samo. Po prostu się ciesz :)

5

Co ma wspólnego styl gry Neymara do błędnego działania systemu za grube miliony euro?

15

jest jakaś kontynuacja tej retrospekcji?

3

Nie no prawie asyste miał jak Messiemu ładnie do nogi zagrał

1

Dembele w Borussi był praktycznie gwiazdą zespołu, miał za sobą świetny pierwszy sezon w seniorskiej piłce i pokazał zdecydowanie więcej. Średnie porównanie

14

a gdzie brat

0

Coutinho niby taki zwinny a Rakitic szybciej od niego sie zbiera :D

0

Roberto i Semedo prezentują podobny poziom tylko każdy ma inne walory. Z kolei Alba jest o pięć klas lepszy w każdym aspekcie od Mirandy. Wiadomo że jest młody, powinien sie rozegrać itd. Też twierdzę że powinien grać więcej, ale jest jak jest.

0

Cucurella wróci i też nie będzie grał. To raczej logiczne że Alby żaden z nich nie wygryzie. Skoro potrzebują regularnej gry to nie powinno ich być w pierwszym zespole. LO to nie jest pomocnik że masz co mecz 3-4 miejsca do rozdania.
Ja bym dawał mu grać częściej, ale to jest raczej przesądzone że Alba bedzie grał wszystko niezależnie kto bedzie jego zmiennikiem

0

Jasna sprawa, ale Alba ogrom razy ratował nam tyłek swoimi rajdami do obrony. Z drugiej strony obojętnie kto by nie był zmiennikiem Jordiego to i tak jest skazany na 90% sezonu na ławce. Nie wiem czy powinien wracać

0

No i cyk diabełki gol do szatni

0

Pomijając już Mirande, który no nie daje kompletnie nic - Cucurella radzi sobie wyśmienicie z przodu, ale nie wiem czy będzie w stanie zapewnić odpowiedni poziom też z tyłu. On chyba gra bardziej jako typowy skrzydłowy teraz

2

3

Nie zapomnij jeszcze porównać z nim Jakuba Wawrzyniaka i jakiegoś obrońcy z indonezyjskiej ligi szóstek xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?