3

Ty wyłap przesłanie że jak dwóch debili na tysiąc osób napisze że przegramy przez skład to nie znaczy że jest jakiś ruch społeczny w tym kierunku

1

Ciekawe gdzie się pochowały te komentarze

10

Jasper mógł oberwać i jakoś ciężko mi uwierzyć że mógłby tak odwalić.
A Busquets no to żenada.

0

Analitykiem to ty nie bedziesz :D

0

Zadam to samo pytanie. Myślisz, że Kane zastąpi Suareza?

0

Uznajmy że Xaviego i Iniesty tam nie ma no to Pirlo i Scholes

19

Prędzej zjem swoje kapcie niż Kane u nas zagra

1

Pewnie jakaś suka sie znajdzie

0

Trafne spostrzeżenie. Zostawmy to jako tajemnicę bo mnie wyśledzą

23

Pozdrawiam z ciemnej Polski, jeszcze 0km i bede dalej w domu/

30

Paulo Dybala

2

Może teraz sie ludzie zastanowią czy warto oceniać piłkarza po kompilacji z YT xD

4

Paco chciał odejść bo nie dostawał minut. Według mnie zasługiwał na więcej gry, ale poważnie nie sądzę że gdyby on był teraz na miejscu Munira to miałby jakoś o wiele więcej minut niż on.

1

Biorąc pod uwage personalia w obronie to 1-2 na wyjeździe jest wynikiem do przyjęcia jak dla mnie i nie wiem po co ludzie tak smęcą. Jasne że 'uratował' nas karny w końcówce, ale jestem przekonany że na Camp Nou już będzie pozamiatane.

0

Poza tym na Mirandę jednak trener nie stawia

0

Z tego co pamiętam to czytałem kiedyś że tworzą plan finansowy w oparciu o kase z Ligi Mistrzów, a że znowu była kompromitacja to nie ma z czego sfinansować wydatków.

5

Kimmich

0

Nie jest to promocja ani jakaś specjalna okazja, ale przy obecnych realiach rynku cena do przełknięcia. Jak nie my to jakieś PSG czy City zapłaci.

1

BeIn i RAC1 to chyba najlepsze źródła, z panów "de" wolałbym Ligta, ale no lepszy ten niż żaden.

11

Szach Mat xD

5

Ogłosić transfer tak jak to zrobił dzisiaj Bayern z Pavardem. A dołączy latem

1

Odegaard i Halilovic mieli być nowymi Ronaldo i Messim, także no

1

Co prawda kilka lat temu przerzuciłem sie już na Monopoly Polska, ale w Eurobusiness też sie grało, najdłuższą sesje mieliśmy chyba 9 godzin :P

3

Można się śmiać, ale z perspektywy klubu to jaki jest sens dawać grać gościowi który po pierwsze nie jest niezbędny, po drugie za pół roku go nie będzie a po trzecie będzie zabierać minuty komuś kto wskoczy w jego buty

9

Szkoda że nie Todibo

0

U nas to na początku każdy się krył, a pod koniec to nawet vicedyrektor przyszedł żeby mu drinka uzupełnić :v

6

Szczerze to na mecze pucharowe w Anglii chyba wszystkie kluby mają wylane. Tam takie 'niespodzianki' to nic nowego ani dziwnego.

2

Ta strona już na pierwszy rzut oka wali przekrętem. Ale może nie stać ich na normalną stronę bo za tanio sprzedają :V

41

a piwo w piwnicy

0

spokój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?