Paco chciał odejść bo nie dostawał minut. Według mnie zasługiwał na więcej gry, ale poważnie nie sądzę że gdyby on był teraz na miejscu Munira to miałby jakoś o wiele więcej minut niż on.
Biorąc pod uwage personalia w obronie to 1-2 na wyjeździe jest wynikiem do przyjęcia jak dla mnie i nie wiem po co ludzie tak smęcą. Jasne że 'uratował' nas karny w końcówce, ale jestem przekonany że na Camp Nou już będzie pozamiatane.
Z tego co pamiętam to czytałem kiedyś że tworzą plan finansowy w oparciu o kase z Ligi Mistrzów, a że znowu była kompromitacja to nie ma z czego sfinansować wydatków.
Można się śmiać, ale z perspektywy klubu to jaki jest sens dawać grać gościowi który po pierwsze nie jest niezbędny, po drugie za pół roku go nie będzie a po trzecie będzie zabierać minuty komuś kto wskoczy w jego buty
3
Ty wyłap przesłanie że jak dwóch debili na tysiąc osób napisze że przegramy przez skład to nie znaczy że jest jakiś ruch społeczny w tym kierunku
1
Ciekawe gdzie się pochowały te komentarze
10
Jasper mógł oberwać i jakoś ciężko mi uwierzyć że mógłby tak odwalić.
A Busquets no to żenada.
0
Analitykiem to ty nie bedziesz :D
0
Zadam to samo pytanie. Myślisz, że Kane zastąpi Suareza?
0
Uznajmy że Xaviego i Iniesty tam nie ma no to Pirlo i Scholes
19
Prędzej zjem swoje kapcie niż Kane u nas zagra
1
Pewnie jakaś suka sie znajdzie
0
Trafne spostrzeżenie. Zostawmy to jako tajemnicę bo mnie wyśledzą
23
Pozdrawiam z ciemnej Polski, jeszcze 0km i bede dalej w domu/
30
Paulo Dybala
2
Może teraz sie ludzie zastanowią czy warto oceniać piłkarza po kompilacji z YT xD
4
Paco chciał odejść bo nie dostawał minut. Według mnie zasługiwał na więcej gry, ale poważnie nie sądzę że gdyby on był teraz na miejscu Munira to miałby jakoś o wiele więcej minut niż on.
1
Biorąc pod uwage personalia w obronie to 1-2 na wyjeździe jest wynikiem do przyjęcia jak dla mnie i nie wiem po co ludzie tak smęcą. Jasne że 'uratował' nas karny w końcówce, ale jestem przekonany że na Camp Nou już będzie pozamiatane.
0
Poza tym na Mirandę jednak trener nie stawia
0
Z tego co pamiętam to czytałem kiedyś że tworzą plan finansowy w oparciu o kase z Ligi Mistrzów, a że znowu była kompromitacja to nie ma z czego sfinansować wydatków.
5
Kimmich
0
Nie jest to promocja ani jakaś specjalna okazja, ale przy obecnych realiach rynku cena do przełknięcia. Jak nie my to jakieś PSG czy City zapłaci.
1
BeIn i RAC1 to chyba najlepsze źródła, z panów "de" wolałbym Ligta, ale no lepszy ten niż żaden.
11
Szach Mat xD
5
Ogłosić transfer tak jak to zrobił dzisiaj Bayern z Pavardem. A dołączy latem
1
Odegaard i Halilovic mieli być nowymi Ronaldo i Messim, także no
1
Co prawda kilka lat temu przerzuciłem sie już na Monopoly Polska, ale w Eurobusiness też sie grało, najdłuższą sesje mieliśmy chyba 9 godzin :P
3
Można się śmiać, ale z perspektywy klubu to jaki jest sens dawać grać gościowi który po pierwsze nie jest niezbędny, po drugie za pół roku go nie będzie a po trzecie będzie zabierać minuty komuś kto wskoczy w jego buty
9
Szkoda że nie Todibo
0
U nas to na początku każdy się krył, a pod koniec to nawet vicedyrektor przyszedł żeby mu drinka uzupełnić :v
6
Szczerze to na mecze pucharowe w Anglii chyba wszystkie kluby mają wylane. Tam takie 'niespodzianki' to nic nowego ani dziwnego.
2
Ta strona już na pierwszy rzut oka wali przekrętem. Ale może nie stać ich na normalną stronę bo za tanio sprzedają :V
41
a piwo w piwnicy
0
spokój