0

Hola senior

3

Jeżeli pozycja na której gra może 5% meczów w karierze jest jego nominalną no to ciekawie wtedy.

0

Kevin opuścił po mistrzostwach 21 spotkań przez problemy z więzadłami. Gdy tylko grał to i tak prezentował się świetnie.

4

Dokładnie, gdyby nie świetny soundtrack ten "film" byłby tragiczny

1

U mnie działa dość średnio, zależnie od pory dnia i jak bardzo zajęty jest BTS. Ale to głównie dlatego że mieszkam idealnie w środku pomiędzy dwoma nadajnikami i w efekcie do obu mam daleko. Kilku znajomych też korzysta tylko że w innych lokalizacjach i bardzo sobie chwalą. Nie ma żadnego limitu danych po którym prędkość spada i tyle mogę potwierdzić. Weź na okres próbny i przetestuj sam jak u ciebie z zasięgiem.

0

Napisz na PW to gdzieś tak około 15 pomogę jak będę w domu

0

W salonie kosmetycznym nikt cię nie zamyka żebyś przez godzinę nie mógł wyjść samodzielnie. Porządna droga ewakuacyjna i błyskawiczna reakcja obsługi to podstawa w takim miejscu bo bez nich po prostu nie masz żadnej szansy. W sklepie w większości przypadków poradzisz sobie sam

1

Śmiesznie to brzmi. Demo dostało remake'a xD

1

A po Betisie zaraz Sevilla. Ciekawie :)

35

Lepszy remis Sevilli i porażka Realu :)

0

Co prawda od dłuższego czasu już nie gram za dużo, ale przez ostatnie 2 tygodnie rozegralem z 30 gierek i nie trafiłem na żadnego czitera, w ostatnich 100 moich meczach tylko jeden gościu został zbanowany

11

Real tonącym okrętem, urocze :')

26

Ciekawe że pominąłeś Real który prawdopodobnie stara sie o niego najbardziej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Po tytule zgaduje że Messi

1

Barcelona ma ich "kusić Messim" ale, tak jak pisał bodajże hen0x na Twitterze, ile oni z tym Messim pograją? 3 lata?
W PSG po pierwsze dostaną dużo większą kasiore, a z Neymarem i Mbappe pograją zdecydowanie dłużej (w odejście Neymara nie wierzę, tym bardziej że może transfery Holendrów go przekonają).
To już nie te czasy że każdy marzył o grze w koszulce Barcy i w Europie jest masa klubów, które są w stanie podwinąć nam piłkarza.

4

Nikomu nie przeszkadzała? Wskaż mi jedną osobę która uważa że Dembele zasługuje na te ponad 10mln co dostaje.
W dodatku zapominasz że zawodnicy ofensywni zarabiają i kosztują nieporównywalnie więcej niż obrońcy.

0

To co piszesz byłoby dobre, no ale nie oszukujmy się, po de Ligta ustawia się pół europy i to gruby menadżer rozdaje karty. Nas nie stać na dawanie w łape żeby omijać finansowe Fair Play, inni jakoś to zrobią.

21

Tylko jeżeli faktycznie Raiola chce dla niego 12mln pensji to to jest ostro pogrzany pomysł i z miejsca powinien być spalony

0

Nikt go raczej z klubu nie wypycha na siłę, może sam wyraził chęć odejścia żeby spróbować czegoś nowego na ostatnie lata kariery. Nie chcemy chyba robić więzienia jak w Paryżu. Tym bardziej jak ma odejść za adekwatną sumę. Tak naprawdę nie wiemy nic, może już w zeszłym roku chciał skorzystać z ofert ale dał się przekonać.
Pamiętajmy że on też musi się zgodzić na transfer a nie wierzę że ktoś mu powiedział "jak zostaniesz to i tak nie pograsz"

0

Z tego co czytałem ma zakaz wstępu do szatni PSG w dni meczowe :V

0

Jeśli spojrzeć tylko z tej strony to oczywiście, ale nie każdy musi kończyć u nas karierę i jak jest opcja za 'starego' już Ivana wyrwać niezły hajs to niech będzie. Pytanie jak wykorzystają te pieniądze, mam nadzieje że nie na prowizje dla mamuśki

9

Kto przy zdrowych zmysłach ustawia taką czcionkę :v

41

Miał być de Jong i de Ligt a bedzie Rabiot i Todibo. A mówili nie rób zakupów na aliexpress :V

1

Suszarka wpadła mi do wanny. Czy kąpiel jest bezpieczna? Czy warto ryzykować??

0

Osobiście konta nie mam, ale sporo znajomych korzysta i z tego co wiem to żaden nie spotkał się z panną z Tindera więcej niż raz. Co nie znaczy że nie masz szans przebić się przez tony fejkowych kont i idiotów, pytanie czy to warte zachodu :P

0

Gra na boty to ogólnie nudy, tak jak mówisz one jeżdżą bardzo zachowawczo i przede wszystkim bardzo szybko dohamowują na zakrętach przez co bardzo łatwo je wyprzedzić, wystarczy lekko opóźnić hamowanie, wjechać przed niego i masz pozycje.

1

Oczywiście, może potrafiłby się dopasować. Nie skreślam go i uważam że jest świetnym trenerem, ale jestem zdania że to trener zdecydowanie bardziej pasujący do Realu niż do nas. Jednak gdyby chciał to ja bym go tam przyjął z otwartymi ramionami :)

15

Jego styl gry jest zbyt bezpośredni, w La Liga 'dzida do przodu' nie zadziała, na drużyny pokroju Betisu które nie boją się wyjść na wymianę ciosów może i tak, ale jednak 3/4 rywali głównie sie broni i nie ma miejsca. Wystarczyło obejrzeć wczorajszy mecz i zobaczyć jak Liverpool był gnojony w środku pola.

0

Z Borussią owszem, z Liverpoolem nie. W przeciwieństwie do poprzednich trenerów LFC, Klopp dostał w końcu duży budżet na transfery i wydał bardzo dużo układając drużyne dla siebie. Szacunek owszem, grają dobrze, są liderem, byli w finale LM ale dalej w gablocie pusto. Na podziw jeszcze za wcześnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?