U mnie działa dość średnio, zależnie od pory dnia i jak bardzo zajęty jest BTS. Ale to głównie dlatego że mieszkam idealnie w środku pomiędzy dwoma nadajnikami i w efekcie do obu mam daleko. Kilku znajomych też korzysta tylko że w innych lokalizacjach i bardzo sobie chwalą. Nie ma żadnego limitu danych po którym prędkość spada i tyle mogę potwierdzić. Weź na okres próbny i przetestuj sam jak u ciebie z zasięgiem.
W salonie kosmetycznym nikt cię nie zamyka żebyś przez godzinę nie mógł wyjść samodzielnie. Porządna droga ewakuacyjna i błyskawiczna reakcja obsługi to podstawa w takim miejscu bo bez nich po prostu nie masz żadnej szansy. W sklepie w większości przypadków poradzisz sobie sam
Co prawda od dłuższego czasu już nie gram za dużo, ale przez ostatnie 2 tygodnie rozegralem z 30 gierek i nie trafiłem na żadnego czitera, w ostatnich 100 moich meczach tylko jeden gościu został zbanowany
Barcelona ma ich "kusić Messim" ale, tak jak pisał bodajże hen0x na Twitterze, ile oni z tym Messim pograją? 3 lata?
W PSG po pierwsze dostaną dużo większą kasiore, a z Neymarem i Mbappe pograją zdecydowanie dłużej (w odejście Neymara nie wierzę, tym bardziej że może transfery Holendrów go przekonają).
To już nie te czasy że każdy marzył o grze w koszulce Barcy i w Europie jest masa klubów, które są w stanie podwinąć nam piłkarza.
Nikomu nie przeszkadzała? Wskaż mi jedną osobę która uważa że Dembele zasługuje na te ponad 10mln co dostaje.
W dodatku zapominasz że zawodnicy ofensywni zarabiają i kosztują nieporównywalnie więcej niż obrońcy.
To co piszesz byłoby dobre, no ale nie oszukujmy się, po de Ligta ustawia się pół europy i to gruby menadżer rozdaje karty. Nas nie stać na dawanie w łape żeby omijać finansowe Fair Play, inni jakoś to zrobią.
Nikt go raczej z klubu nie wypycha na siłę, może sam wyraził chęć odejścia żeby spróbować czegoś nowego na ostatnie lata kariery. Nie chcemy chyba robić więzienia jak w Paryżu. Tym bardziej jak ma odejść za adekwatną sumę. Tak naprawdę nie wiemy nic, może już w zeszłym roku chciał skorzystać z ofert ale dał się przekonać. Pamiętajmy że on też musi się zgodzić na transfer a nie wierzę że ktoś mu powiedział "jak zostaniesz to i tak nie pograsz"
Jeśli spojrzeć tylko z tej strony to oczywiście, ale nie każdy musi kończyć u nas karierę i jak jest opcja za 'starego' już Ivana wyrwać niezły hajs to niech będzie. Pytanie jak wykorzystają te pieniądze, mam nadzieje że nie na prowizje dla mamuśki
Osobiście konta nie mam, ale sporo znajomych korzysta i z tego co wiem to żaden nie spotkał się z panną z Tindera więcej niż raz. Co nie znaczy że nie masz szans przebić się przez tony fejkowych kont i idiotów, pytanie czy to warte zachodu :P
Gra na boty to ogólnie nudy, tak jak mówisz one jeżdżą bardzo zachowawczo i przede wszystkim bardzo szybko dohamowują na zakrętach przez co bardzo łatwo je wyprzedzić, wystarczy lekko opóźnić hamowanie, wjechać przed niego i masz pozycje.
Oczywiście, może potrafiłby się dopasować. Nie skreślam go i uważam że jest świetnym trenerem, ale jestem zdania że to trener zdecydowanie bardziej pasujący do Realu niż do nas. Jednak gdyby chciał to ja bym go tam przyjął z otwartymi ramionami :)
Jego styl gry jest zbyt bezpośredni, w La Liga 'dzida do przodu' nie zadziała, na drużyny pokroju Betisu które nie boją się wyjść na wymianę ciosów może i tak, ale jednak 3/4 rywali głównie sie broni i nie ma miejsca. Wystarczyło obejrzeć wczorajszy mecz i zobaczyć jak Liverpool był gnojony w środku pola.
Z Borussią owszem, z Liverpoolem nie. W przeciwieństwie do poprzednich trenerów LFC, Klopp dostał w końcu duży budżet na transfery i wydał bardzo dużo układając drużyne dla siebie. Szacunek owszem, grają dobrze, są liderem, byli w finale LM ale dalej w gablocie pusto. Na podziw jeszcze za wcześnie.
0
Hola senior
3
Jeżeli pozycja na której gra może 5% meczów w karierze jest jego nominalną no to ciekawie wtedy.
0
Kevin opuścił po mistrzostwach 21 spotkań przez problemy z więzadłami. Gdy tylko grał to i tak prezentował się świetnie.
4
Dokładnie, gdyby nie świetny soundtrack ten "film" byłby tragiczny
1
U mnie działa dość średnio, zależnie od pory dnia i jak bardzo zajęty jest BTS. Ale to głównie dlatego że mieszkam idealnie w środku pomiędzy dwoma nadajnikami i w efekcie do obu mam daleko. Kilku znajomych też korzysta tylko że w innych lokalizacjach i bardzo sobie chwalą. Nie ma żadnego limitu danych po którym prędkość spada i tyle mogę potwierdzić. Weź na okres próbny i przetestuj sam jak u ciebie z zasięgiem.
0
Napisz na PW to gdzieś tak około 15 pomogę jak będę w domu
0
W salonie kosmetycznym nikt cię nie zamyka żebyś przez godzinę nie mógł wyjść samodzielnie. Porządna droga ewakuacyjna i błyskawiczna reakcja obsługi to podstawa w takim miejscu bo bez nich po prostu nie masz żadnej szansy. W sklepie w większości przypadków poradzisz sobie sam
1
Śmiesznie to brzmi. Demo dostało remake'a xD
1
A po Betisie zaraz Sevilla. Ciekawie :)
35
Lepszy remis Sevilli i porażka Realu :)
0
Co prawda od dłuższego czasu już nie gram za dużo, ale przez ostatnie 2 tygodnie rozegralem z 30 gierek i nie trafiłem na żadnego czitera, w ostatnich 100 moich meczach tylko jeden gościu został zbanowany
11
Real tonącym okrętem, urocze :')
26
Ciekawe że pominąłeś Real który prawdopodobnie stara sie o niego najbardziej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Po tytule zgaduje że Messi
1
Barcelona ma ich "kusić Messim" ale, tak jak pisał bodajże hen0x na Twitterze, ile oni z tym Messim pograją? 3 lata?
W PSG po pierwsze dostaną dużo większą kasiore, a z Neymarem i Mbappe pograją zdecydowanie dłużej (w odejście Neymara nie wierzę, tym bardziej że może transfery Holendrów go przekonają).
To już nie te czasy że każdy marzył o grze w koszulce Barcy i w Europie jest masa klubów, które są w stanie podwinąć nam piłkarza.
4
Nikomu nie przeszkadzała? Wskaż mi jedną osobę która uważa że Dembele zasługuje na te ponad 10mln co dostaje.
W dodatku zapominasz że zawodnicy ofensywni zarabiają i kosztują nieporównywalnie więcej niż obrońcy.
0
To co piszesz byłoby dobre, no ale nie oszukujmy się, po de Ligta ustawia się pół europy i to gruby menadżer rozdaje karty. Nas nie stać na dawanie w łape żeby omijać finansowe Fair Play, inni jakoś to zrobią.
21
Tylko jeżeli faktycznie Raiola chce dla niego 12mln pensji to to jest ostro pogrzany pomysł i z miejsca powinien być spalony
0
Nikt go raczej z klubu nie wypycha na siłę, może sam wyraził chęć odejścia żeby spróbować czegoś nowego na ostatnie lata kariery. Nie chcemy chyba robić więzienia jak w Paryżu. Tym bardziej jak ma odejść za adekwatną sumę. Tak naprawdę nie wiemy nic, może już w zeszłym roku chciał skorzystać z ofert ale dał się przekonać.
Pamiętajmy że on też musi się zgodzić na transfer a nie wierzę że ktoś mu powiedział "jak zostaniesz to i tak nie pograsz"
0
Z tego co czytałem ma zakaz wstępu do szatni PSG w dni meczowe :V
0
Jeśli spojrzeć tylko z tej strony to oczywiście, ale nie każdy musi kończyć u nas karierę i jak jest opcja za 'starego' już Ivana wyrwać niezły hajs to niech będzie. Pytanie jak wykorzystają te pieniądze, mam nadzieje że nie na prowizje dla mamuśki
9
Kto przy zdrowych zmysłach ustawia taką czcionkę :v
41
Miał być de Jong i de Ligt a bedzie Rabiot i Todibo. A mówili nie rób zakupów na aliexpress :V
1
Suszarka wpadła mi do wanny. Czy kąpiel jest bezpieczna? Czy warto ryzykować??
0
Osobiście konta nie mam, ale sporo znajomych korzysta i z tego co wiem to żaden nie spotkał się z panną z Tindera więcej niż raz. Co nie znaczy że nie masz szans przebić się przez tony fejkowych kont i idiotów, pytanie czy to warte zachodu :P
0
Gra na boty to ogólnie nudy, tak jak mówisz one jeżdżą bardzo zachowawczo i przede wszystkim bardzo szybko dohamowują na zakrętach przez co bardzo łatwo je wyprzedzić, wystarczy lekko opóźnić hamowanie, wjechać przed niego i masz pozycje.
1
Oczywiście, może potrafiłby się dopasować. Nie skreślam go i uważam że jest świetnym trenerem, ale jestem zdania że to trener zdecydowanie bardziej pasujący do Realu niż do nas. Jednak gdyby chciał to ja bym go tam przyjął z otwartymi ramionami :)
15
Jego styl gry jest zbyt bezpośredni, w La Liga 'dzida do przodu' nie zadziała, na drużyny pokroju Betisu które nie boją się wyjść na wymianę ciosów może i tak, ale jednak 3/4 rywali głównie sie broni i nie ma miejsca. Wystarczyło obejrzeć wczorajszy mecz i zobaczyć jak Liverpool był gnojony w środku pola.
0
Z Borussią owszem, z Liverpoolem nie. W przeciwieństwie do poprzednich trenerów LFC, Klopp dostał w końcu duży budżet na transfery i wydał bardzo dużo układając drużyne dla siebie. Szacunek owszem, grają dobrze, są liderem, byli w finale LM ale dalej w gablocie pusto. Na podziw jeszcze za wcześnie.