Nie no przy tym "celowym uderzeniu" to nie oszukujmy sie ale prędzej bym dał żółtą Suarezowi za pajacerke i jeszcze Alba mu tam wtóruje, duet nie z tej ziemi to jest.
Messi sie rozgrzewał zanim padła bramka, a do tego czasu mecz był "pod kontrolą". Więc akurat dzisiaj mimo wszystko na uratowanie wyniku nie wchodził, chociaż zbiegło sie to w czasie.
No wiadomo, jednemu tam wyżej trzeba chyba wytłumaczyć że to z przymrużeniem oka, no ale cóż. W każdym razie Dembele według mnie bardziej zasłużył, cały mecz ciągnął ten wózek i był troche takim "małym Messim" tego spotkania. Nie twierdzę że Leo nie zasłużył, ale Ousmane bardziej według mnie i tyle :)
Chyba najlepszy jego mecz w pierwszej drużynie (a na pewno z tych co oglądałem). Pewnie sie poruszał, twardo na nogach i zagrał kilka fajnych piłek. Mocno na plus
Myślę że wszyscy tutaj (no większość zdecydowana) go bardzo szanuje. Nie jego wina że kontuzje ciągle łapie ale za to jak gra to zawsze na 100% i nawet po kilku miesiącach bez gry jest w stanie wejść z marszu i grać bardzo solidnie. Gdyby mu zdrowie w karierze dopisywało to walczyłby u nas o pierwszy skład
No jest trzecim stoperem i na pewno zagra sobie przez te pół roku więcej niż zmiennik Alby. Umtitiego na razie nie licze bo Bóg jeden wie co z nim będzie. Średnio widzę tu związek.
Większość kibiców cieszyła się na wiadomość że szanse dostanie ktoś z La Masii, a teraz to każdy mądry że trzeba było kogoś kupić (nie mówie konkretnie o tobie, tylko tak ogólnie). Kto sensowny zgodziłby się przyjść do nas wiedząc, że 90% sezonu spędzi na ławie (i można mówić że "jakby był dobry to by grał więcej", ale Alby nikt nie posadzi na ławce i grałby i tak prawie wszystko). Po odejściu Digne cały czas były plotki o zainteresowaniu jakimiś obrońcami ale widocznie nie było żadnej dobrej okazji.
0
Nie no przy tym "celowym uderzeniu" to nie oszukujmy sie ale prędzej bym dał żółtą Suarezowi za pajacerke i jeszcze Alba mu tam wtóruje, duet nie z tej ziemi to jest.
16
Ty to jak zawsze jak Filip z konopi z czymś wyskoczysz ;D
6
Messi sie rozgrzewał zanim padła bramka, a do tego czasu mecz był "pod kontrolą". Więc akurat dzisiaj mimo wszystko na uratowanie wyniku nie wchodził, chociaż zbiegło sie to w czasie.
1
No wiadomo, jednemu tam wyżej trzeba chyba wytłumaczyć że to z przymrużeniem oka, no ale cóż. W każdym razie Dembele według mnie bardziej zasłużył, cały mecz ciągnął ten wózek i był troche takim "małym Messim" tego spotkania. Nie twierdzę że Leo nie zasłużył, ale Ousmane bardziej według mnie i tyle :)
3
No to tak to nie rozumiem w ogóle po co ogłaszają jak każdy sam se może zobaczyć kto ile bramek strzelił :V
64
Złodziejstwo, Dembele powinien iść do TAS
0
Wcześniej czytałem o skręceniu, to raczej chodzi o jakieś lewe tłumaczenia z hiszpańskiego i ktore jest poprawne :P
0
Na Lyon raczej wróci, pytanie czy zdąży jeszcze coś zagrać przed tym.
4
Chyba najlepszy jego mecz w pierwszej drużynie (a na pewno z tych co oglądałem). Pewnie sie poruszał, twardo na nogach i zagrał kilka fajnych piłek. Mocno na plus
9
https://i.gyazo.com/4104268bbe59e06a17f61c0dceaa7084.png
Jakiś dziwny ten Dembele :D
0
Sory ale jesteś głupi
0
Ja tam przyznaje otwarcie że już w niego nie wierzyłem. Ale czy płaczę z tego powodu że mi zamknął ryj? Jakoś nie :)
2
Myślę że wszyscy tutaj (no większość zdecydowana) go bardzo szanuje. Nie jego wina że kontuzje ciągle łapie ale za to jak gra to zawsze na 100% i nawet po kilku miesiącach bez gry jest w stanie wejść z marszu i grać bardzo solidnie. Gdyby mu zdrowie w karierze dopisywało to walczyłby u nas o pierwszy skład
19
No to chłop ma pecha bo tu sie kilka godzin aktualizuje profilowe
0
Może De Jong lepiej skoczy :')
40
Mateje by wpuścił co sie rozwinie chłopak
1
RFEF to odpowiednik naszego PZPN, a LFP to taka Ekstraklasa SA :D
6
No właściwie to skoro jest prezydentem ligi to musi znać przepisy La Liga, Puchar Króla to już nie jego sprawa
9
wiemy
4
Miód w uszach to ogólnie raczej niepożądane zjawisko
0
No jest trzecim stoperem i na pewno zagra sobie przez te pół roku więcej niż zmiennik Alby. Umtitiego na razie nie licze bo Bóg jeden wie co z nim będzie. Średnio widzę tu związek.
4
Większość kibiców cieszyła się na wiadomość że szanse dostanie ktoś z La Masii, a teraz to każdy mądry że trzeba było kogoś kupić (nie mówie konkretnie o tobie, tylko tak ogólnie). Kto sensowny zgodziłby się przyjść do nas wiedząc, że 90% sezonu spędzi na ławie (i można mówić że "jakby był dobry to by grał więcej", ale Alby nikt nie posadzi na ławce i grałby i tak prawie wszystko). Po odejściu Digne cały czas były plotki o zainteresowaniu jakimiś obrońcami ale widocznie nie było żadnej dobrej okazji.
4
Digne nikt nie wypychał, a pozwolili mu odejść bo sam chciał. Podobno Barcelona to nie więzienie to mieli go trzymać?
40
Valverde out
17
Powiem tak, chyba już wiemy kto pracuje w sztabie i zawalił Chumiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ostatnio wrócił u nich temat Hazarda i Eriksena, także też coś tam swojego mają :P
2
W sumie Munira potraktowaliśmy tak samo jak oni Rabiota, tylko Munir załatwił sobie transfer szybciej.
11
Jak miałby tam iść tylko dlatego że tak wypada to niech już lepiej siedzi w domu z kotkami, nie jest tam potrzebny
1
KamQiX zawsze wrzuca w okolicach początku miesiąca. Jesteś po prostu spóźniony o dwa tygodnie :P
0
No też coś bym zjadł, ale niedługo już pora na obiad bedzie