0

Nie no przy tym "celowym uderzeniu" to nie oszukujmy sie ale prędzej bym dał żółtą Suarezowi za pajacerke i jeszcze Alba mu tam wtóruje, duet nie z tej ziemi to jest.

16

Ty to jak zawsze jak Filip z konopi z czymś wyskoczysz ;D

6

Messi sie rozgrzewał zanim padła bramka, a do tego czasu mecz był "pod kontrolą". Więc akurat dzisiaj mimo wszystko na uratowanie wyniku nie wchodził, chociaż zbiegło sie to w czasie.

1

No wiadomo, jednemu tam wyżej trzeba chyba wytłumaczyć że to z przymrużeniem oka, no ale cóż. W każdym razie Dembele według mnie bardziej zasłużył, cały mecz ciągnął ten wózek i był troche takim "małym Messim" tego spotkania. Nie twierdzę że Leo nie zasłużył, ale Ousmane bardziej według mnie i tyle :)

3

No to tak to nie rozumiem w ogóle po co ogłaszają jak każdy sam se może zobaczyć kto ile bramek strzelił :V

64

Złodziejstwo, Dembele powinien iść do TAS

0

Wcześniej czytałem o skręceniu, to raczej chodzi o jakieś lewe tłumaczenia z hiszpańskiego i ktore jest poprawne :P

0

Na Lyon raczej wróci, pytanie czy zdąży jeszcze coś zagrać przed tym.

4

Chyba najlepszy jego mecz w pierwszej drużynie (a na pewno z tych co oglądałem). Pewnie sie poruszał, twardo na nogach i zagrał kilka fajnych piłek. Mocno na plus

9

0

Sory ale jesteś głupi

0

Ja tam przyznaje otwarcie że już w niego nie wierzyłem. Ale czy płaczę z tego powodu że mi zamknął ryj? Jakoś nie :)

2

Myślę że wszyscy tutaj (no większość zdecydowana) go bardzo szanuje. Nie jego wina że kontuzje ciągle łapie ale za to jak gra to zawsze na 100% i nawet po kilku miesiącach bez gry jest w stanie wejść z marszu i grać bardzo solidnie. Gdyby mu zdrowie w karierze dopisywało to walczyłby u nas o pierwszy skład

19

No to chłop ma pecha bo tu sie kilka godzin aktualizuje profilowe

0

Może De Jong lepiej skoczy :')

40

Mateje by wpuścił co sie rozwinie chłopak

1

RFEF to odpowiednik naszego PZPN, a LFP to taka Ekstraklasa SA :D

6

No właściwie to skoro jest prezydentem ligi to musi znać przepisy La Liga, Puchar Króla to już nie jego sprawa

9

wiemy

4

Miód w uszach to ogólnie raczej niepożądane zjawisko

0

No jest trzecim stoperem i na pewno zagra sobie przez te pół roku więcej niż zmiennik Alby. Umtitiego na razie nie licze bo Bóg jeden wie co z nim będzie. Średnio widzę tu związek.

4

Większość kibiców cieszyła się na wiadomość że szanse dostanie ktoś z La Masii, a teraz to każdy mądry że trzeba było kogoś kupić (nie mówie konkretnie o tobie, tylko tak ogólnie). Kto sensowny zgodziłby się przyjść do nas wiedząc, że 90% sezonu spędzi na ławie (i można mówić że "jakby był dobry to by grał więcej", ale Alby nikt nie posadzi na ławce i grałby i tak prawie wszystko). Po odejściu Digne cały czas były plotki o zainteresowaniu jakimiś obrońcami ale widocznie nie było żadnej dobrej okazji.

4

Digne nikt nie wypychał, a pozwolili mu odejść bo sam chciał. Podobno Barcelona to nie więzienie to mieli go trzymać?

40

Valverde out

17

Powiem tak, chyba już wiemy kto pracuje w sztabie i zawalił Chumiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ostatnio wrócił u nich temat Hazarda i Eriksena, także też coś tam swojego mają :P

2

W sumie Munira potraktowaliśmy tak samo jak oni Rabiota, tylko Munir załatwił sobie transfer szybciej.

11

Jak miałby tam iść tylko dlatego że tak wypada to niech już lepiej siedzi w domu z kotkami, nie jest tam potrzebny

1

KamQiX zawsze wrzuca w okolicach początku miesiąca. Jesteś po prostu spóźniony o dwa tygodnie :P

0

No też coś bym zjadł, ale niedługo już pora na obiad bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?