24

W PSG

0

Z tego co oglądałem osobiście to wydaje mi się że pozycja Busiego to taka najbardziej naturalna dla niego, ma świetne przerzuty na skrzydła.

0

De Jong w Ajaxie obskakuje wszystkie pozycje w pomocy, a nawet zagrał sporo spotkań na ŚO jak mieli kłopoty kadrowe i radził tam sobie przyzwoicie.

0

No, za jakieś od 7 do 11 miesięcy xD

0

Jednak kupe czasu zajęło im 'zapchanie' kraterów po Xavim i Puyolu, teraz działają z wyprzedzeniem

9

Sprowadzenie Marlona i Miny nie przeszkodziło w kupieniu Lengleta

15

Zamiast piłki powinien być Frenkie xD

2

Teoretycznie może, ale zaryzykuje stwierdzenie że czekamy już tylko na fichado

2

Wątpie że zagramy 4-3-3 w takim zestawieniu. Suarez raczej będzie sam z przodu a za nim Coutinho-Alena-Arthur, niżej Rakitic z Vidalem

0

Oby tak było, szkoda Malcoma ale Alena ostatnim występem na pewno zasłużył na kolejną okazję.

1

Ktoś mi wyjaśni na jakiej zasadzie ma działać liga esportowa w Farming Simulator? xD

0

Na przystanku stoje (bo pod sie nie zmieszcze) i każdy autobus którzy przyjeżdża przecieram

1

Tak jest, jak gołąb na dach autobusu nasra to mnie wołają

0

To ja wstanę

0

Dogadamy sie

10

"jako przyszły piłkarz Barcelony" nic ci nie podpowiada co miał na myśli? Ajax gra dalej

0

Dlatego napisałem podobno :P No i jakoś mnie to nie dziwi specjalnie i biorę to pod uwagę.

1

I tak podobno temat upadł bo Arsenal nie chce sie zgodzić na obowiązkowy wykup

71

"Umtiti który za rok będzie już pewnie zdrowy.", "świetny młodzik Miranda.", szybkie skrzydła z Coutinho, Abel Ruiz. Aż nie wiem od czego miałbym zacząć

0

Jordi na bank dostanie nowy kontrakt i go podpisze, kwestia tylko dogadania cyferki ale takie już uroki negocjacji.

2

Wydali latem 140mln, z takich głośniejszych nazwisk to Golovin z CSKA i Henrichs z Bayeru (gracze FMa znają xD)

30

Wszyscy mają już tak wysokie klauzule że po nikim nie będę jakoś szczególnie płakać, prosze bardzo niech polują.

0

Zależy co rozumiesz przez nie najgorszy net. Jaki transfer? Ale kolega wyżej ma rację, dużo zależy też od źródła

3

To info wczoraj potwierdzali już dosłownie wszyscy, od Catradio przez TV3, Romero, pana dementi Balague kończąc na holenderskim De Telegraaf które do tego czasu cały czas pisało o PSG. Było ich tam więcej i z różnych źródeł ale już nie pamiętam. Jasne że się może jeszcze wysypać dopóki nie podpisał nic, ale tak blisko jeszcze nie byliśmy

2

Przychody Barcelony z roku na rok rosną, stąd mogą tez pozwolić sobie na większe wydatki na pensje. Oprócz zapewne Rakiticia odejdzie pewnie Denis i Rafinha którzy i tak są niepotrzebni i zwolni się pare dodatkowych milionów. Sądzę że w klubie potrafią liczyć i mają jakiś plan na to, chociaż mi to się średnio podoba, ale ja im przecież nie płacę.

0

Mbappe jest drugim największym gwiazdorem zespołu więc to troche inna para kaloszy. Mnie to szczerze nie dziwi że tyle dostanie, co nie zmienia faktu że tego nie pochwalam. Gdyby poszedł do PSG to dla kasy, ale do nas przyszedł dla "wartości i ambicji", a daliśmy mu więcej kasy niż szejk tak tylko przy okazji, bo nie mamy akurat co robić z banknotami :V

0

Bo już teraz nikt na to nie ma wpływu, ale dalej nikt nie uważa że powinien tyle zarabiać. Powiedz mi co by to wniosło jakbyśmy pisali codziennie że Dembele zarabia za dużo? To że nikt o tym teraz nie pisze nie oznacza że to nie ma wpływu na klub...

5

Nikt nie płakał o pensje Dembele? Chyba cie wtedy nie było w internecie.

0

Spodziewałem się od początku kwoty rzędu 10mln euro, ale jeżeli te bonusy są uzależnione od np. wygrania ligi+ilości występów to troche słabo.

0

No ja sie z tobą zgadzam, nie chodziło mi o twoje zdanie w temacie (które popieram) tylko o samo istnienie tej informacji :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?