Ja to w aplikacji ZDiTM mam kupiony jeden bilet na 15 minut i go tam trzymam dopóki kanarzy nie wsiądą i dopiero go aktywuje xD
Kasowniki zablokują ale telefonu mi nie hehe
Rafinha już nie jest młodszy, za miesiąc skończy 26 lat i wciąż jest jakimś mitycznym młodym talentem pokroju Bartry. Z tą różnicą że jest zdrowy przez 3 miesiące w roku. W Interze grał nieźle, było ich na niego stać a i tak go nie wzięli i to o czymś świadczy
Adblock od dawna już średnio działa, zainstalowałem uBlock Origin i już szczerze nie pamiętam kiedy ostatnią reklame widziałem. I tak od razu dopowiem: nie mam nic przeciwko reklamom, ale jeżeli YouTube ma zamiar co 2 minuty wyświetlać mi swoje logo przez 10 sekund jakbym nie wiedział na jakiej stronie jestem to może bym te reklamy pooglądał w innym wypadku, tak to sorry.
Wypożyczają na pół roku bo żaden klub nie pozbędzie sie ważnego piłkarza w połowie sezonu (przypadek Coutinho to wyjątek i inna sprawa), poza tym nie mamy teraz raczej kasiory, no i przypadki takie jak Frenkie też nie zdarzają się często. Teoretycznie moglibyśmy dojść do porozumienia z kimś teraz i zapłacić za transfer latem tak jak w przypadku De Jonga, ale klub nie chce mieć u siebie piłkarza, który przez pół roku będzie myślami w innym klubie. Odejście Frenkiego i tak było już przesądzone więc w jego przypadku ogłoszenie decyzji bardziej uspokoiło sprawę.
Jeżeli Rakitic ma faktycznie odejść to raczej wskoczy w jego miejsce, ale myślę że na dłuższą metę będzie jednak grał na pozycji Busquetsa jak już z nim zbijemy pione. Ale chłopak wydaje się mocno uniwersalny.
Piqué: – "Rotacje? Mamy szeroką kadrę. Jeśli odwrócimy dwumecz, dobrze. Jeśli nie, powalczymy za rok"
Więcej nie muszę wiedzieć. Takim składem się nie wychodzi na Seville chcąc awansować dalej.
Ja to widzę tak, że oni mają wywalone w ten puchar, Valverde wystawił skład żeby rezerwowi se pograli, a nuż się uda takim składem coś ugrać, a jak nie to trudno. Co zresztą potwierdził Pique. A tu powstają już jakieś teorie że jak Messi odejdzie to skończymy jak Real w tym roku. Szkoda że ludzie są tak bardzo kąpani w gorącej wodzie
12
Ja to w aplikacji ZDiTM mam kupiony jeden bilet na 15 minut i go tam trzymam dopóki kanarzy nie wsiądą i dopiero go aktywuje xD
Kasowniki zablokują ale telefonu mi nie hehe
34
Myślę że Barcelona go odpali
2
Trochę przeterminowana ta twoja ciekawostka Boxdil
0
No super promocja że nawet Inter nie chciał słyszeć o wykupieniu go za tą kwotę xD
4
A kto jest podstawą w tym momencie jak nie Vini i Lucas? Jednonogi Bale czy zimowy transfer Asensio?
2
Specjalnie wyłączyli bo przeciążały stronę. Szeryf Robertinho już zajmuje się sprawą
0
Rafinha już nie jest młodszy, za miesiąc skończy 26 lat i wciąż jest jakimś mitycznym młodym talentem pokroju Bartry. Z tą różnicą że jest zdrowy przez 3 miesiące w roku. W Interze grał nieźle, było ich na niego stać a i tak go nie wzięli i to o czymś świadczy
4
Powodzenia że ktoś ci kupi pacjenta za 30 baniek
103
Skoro dentyści zarabiają na zepsutych zębach to czemu mam używać pasty, którą poleca 9/10 dentystów??
1
Tam chyba nie ma zasady bramek na wyjeździe
0
Z czego dwa to piłki w pole karne, a takie można wybaczyć :)
8
To chyba pierwszy jego mecz w Realu jaki widzisz na oczy w takim razie
0
Sevilla grała bardzo średnio, niestety my jeszcze gorzej. Ale porównaj sobie obie jedenastki :)
0
O tera to cwaniaczek zobaczymy na koniec meczu :D
10
Dziwisz sie jak tu na trzeźwo Real oglądać
0
Przynajmniej somsiad też nie wygrywa
1
Adblock od dawna już średnio działa, zainstalowałem uBlock Origin i już szczerze nie pamiętam kiedy ostatnią reklame widziałem.
I tak od razu dopowiem: nie mam nic przeciwko reklamom, ale jeżeli YouTube ma zamiar co 2 minuty wyświetlać mi swoje logo przez 10 sekund jakbym nie wiedział na jakiej stronie jestem to może bym te reklamy pooglądał w innym wypadku, tak to sorry.
2
Na laptopie to sie uBlocka instaluje
0
Podobno ominie go dwumecz z United
0
Hahahahahha
Nie
3
Wypożyczają na pół roku bo żaden klub nie pozbędzie sie ważnego piłkarza w połowie sezonu (przypadek Coutinho to wyjątek i inna sprawa), poza tym nie mamy teraz raczej kasiory, no i przypadki takie jak Frenkie też nie zdarzają się często. Teoretycznie moglibyśmy dojść do porozumienia z kimś teraz i zapłacić za transfer latem tak jak w przypadku De Jonga, ale klub nie chce mieć u siebie piłkarza, który przez pół roku będzie myślami w innym klubie. Odejście Frenkiego i tak było już przesądzone więc w jego przypadku ogłoszenie decyzji bardziej uspokoiło sprawę.
1
Jeżeli Rakitic ma faktycznie odejść to raczej wskoczy w jego miejsce, ale myślę że na dłuższą metę będzie jednak grał na pozycji Busquetsa jak już z nim zbijemy pione. Ale chłopak wydaje się mocno uniwersalny.
0
No jednak jest różnica między 3 tygodniami a pół roku
4
Kto niby pisał że Malcom jest lepszy od Dembele i powinien grać w podstawie?
0
Przeczytaj jeszcze raz
1
Piqué: – "Rotacje? Mamy szeroką kadrę. Jeśli odwrócimy dwumecz, dobrze. Jeśli nie, powalczymy za rok"
Więcej nie muszę wiedzieć. Takim składem się nie wychodzi na Seville chcąc awansować dalej.
2
Ja to widzę tak, że oni mają wywalone w ten puchar, Valverde wystawił skład żeby rezerwowi se pograli, a nuż się uda takim składem coś ugrać, a jak nie to trudno. Co zresztą potwierdził Pique. A tu powstają już jakieś teorie że jak Messi odejdzie to skończymy jak Real w tym roku. Szkoda że ludzie są tak bardzo kąpani w gorącej wodzie
10
Połowy podstawowego składu w tym meczu nie było, a i tak wszystko zwalone na to że bez Leo nie istniejemy, no nieźle.
0
Przypominam że do zdania testu wystarczy ocena dopuszczająca :)
44
Najbardziej mnie cieszy że to wszystko odbywa się w przyjacielskich stosunkach z Ajaxem, mieć za kumpli taki klub to skarb :)