12

Ja to w aplikacji ZDiTM mam kupiony jeden bilet na 15 minut i go tam trzymam dopóki kanarzy nie wsiądą i dopiero go aktywuje xD
Kasowniki zablokują ale telefonu mi nie hehe

34

Myślę że Barcelona go odpali

2

Trochę przeterminowana ta twoja ciekawostka Boxdil

0

No super promocja że nawet Inter nie chciał słyszeć o wykupieniu go za tą kwotę xD

4

A kto jest podstawą w tym momencie jak nie Vini i Lucas? Jednonogi Bale czy zimowy transfer Asensio?

2

Specjalnie wyłączyli bo przeciążały stronę. Szeryf Robertinho już zajmuje się sprawą

0

Rafinha już nie jest młodszy, za miesiąc skończy 26 lat i wciąż jest jakimś mitycznym młodym talentem pokroju Bartry. Z tą różnicą że jest zdrowy przez 3 miesiące w roku. W Interze grał nieźle, było ich na niego stać a i tak go nie wzięli i to o czymś świadczy

4

Powodzenia że ktoś ci kupi pacjenta za 30 baniek

103

Skoro dentyści zarabiają na zepsutych zębach to czemu mam używać pasty, którą poleca 9/10 dentystów??

1

Tam chyba nie ma zasady bramek na wyjeździe

0

Z czego dwa to piłki w pole karne, a takie można wybaczyć :)

8

To chyba pierwszy jego mecz w Realu jaki widzisz na oczy w takim razie

0

Sevilla grała bardzo średnio, niestety my jeszcze gorzej. Ale porównaj sobie obie jedenastki :)

0

O tera to cwaniaczek zobaczymy na koniec meczu :D

10

Dziwisz sie jak tu na trzeźwo Real oglądać

0

Przynajmniej somsiad też nie wygrywa

1

Adblock od dawna już średnio działa, zainstalowałem uBlock Origin i już szczerze nie pamiętam kiedy ostatnią reklame widziałem.
I tak od razu dopowiem: nie mam nic przeciwko reklamom, ale jeżeli YouTube ma zamiar co 2 minuty wyświetlać mi swoje logo przez 10 sekund jakbym nie wiedział na jakiej stronie jestem to może bym te reklamy pooglądał w innym wypadku, tak to sorry.

2

Na laptopie to sie uBlocka instaluje

0

Podobno ominie go dwumecz z United

0

Hahahahahha
Nie

3

Wypożyczają na pół roku bo żaden klub nie pozbędzie sie ważnego piłkarza w połowie sezonu (przypadek Coutinho to wyjątek i inna sprawa), poza tym nie mamy teraz raczej kasiory, no i przypadki takie jak Frenkie też nie zdarzają się często. Teoretycznie moglibyśmy dojść do porozumienia z kimś teraz i zapłacić za transfer latem tak jak w przypadku De Jonga, ale klub nie chce mieć u siebie piłkarza, który przez pół roku będzie myślami w innym klubie. Odejście Frenkiego i tak było już przesądzone więc w jego przypadku ogłoszenie decyzji bardziej uspokoiło sprawę.

1

Jeżeli Rakitic ma faktycznie odejść to raczej wskoczy w jego miejsce, ale myślę że na dłuższą metę będzie jednak grał na pozycji Busquetsa jak już z nim zbijemy pione. Ale chłopak wydaje się mocno uniwersalny.

0

No jednak jest różnica między 3 tygodniami a pół roku

4

Kto niby pisał że Malcom jest lepszy od Dembele i powinien grać w podstawie?

0

Przeczytaj jeszcze raz

1

Piqué: – "Rotacje? Mamy szeroką kadrę. Jeśli odwrócimy dwumecz, dobrze. Jeśli nie, powalczymy za rok"
Więcej nie muszę wiedzieć. Takim składem się nie wychodzi na Seville chcąc awansować dalej.

2

Ja to widzę tak, że oni mają wywalone w ten puchar, Valverde wystawił skład żeby rezerwowi se pograli, a nuż się uda takim składem coś ugrać, a jak nie to trudno. Co zresztą potwierdził Pique. A tu powstają już jakieś teorie że jak Messi odejdzie to skończymy jak Real w tym roku. Szkoda że ludzie są tak bardzo kąpani w gorącej wodzie

10

Połowy podstawowego składu w tym meczu nie było, a i tak wszystko zwalone na to że bez Leo nie istniejemy, no nieźle.

0

Przypominam że do zdania testu wystarczy ocena dopuszczająca :)

44

Najbardziej mnie cieszy że to wszystko odbywa się w przyjacielskich stosunkach z Ajaxem, mieć za kumpli taki klub to skarb :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?