0

w walentynki idealna okazja :)

1

No a nie umniejsza sie przy wygranych? Ktoś coś mówił o Tuchelu po meczu z United na przykład? To ja ci moge powiedzieć że umniejszasz rolę zawodników przy przegranych meczach i sie możemy tak przepychać do zmroku

6

No, szkoda że Erni nie był w stanie wlecieć na murawe i sam coś pokopać bo tym leniom sie nie chciało.

29

a to nawet nie bede oglądał

26

Mistrzostwa Anglii

0

i Borussia sie obsrała

1

Mógł cofnąć, mógł nie cofnąć. Kwestia dyskusyjna i do interpretacji sędziów.

1

I gdzie ta twoja powaga jajcarzu xD

0

Żaden

0

Zidane Raul

0

Po zrobieniu zadań wybierasz mecz, z którego chcesz dostać skrzynkę i od razu masz. Za samo oglądanie już nic nie dają.

0

Jakbym miał stawiać kasę to też typuje Liquid, ale ciężko wytypować. Uważam że Astralis w końcu sie potknie, a poza nimi to w sumie tylko Liquid wygląda bardzo solidnie, reszta strasznie zależy od dnia.

0

Stres na pewno, jest bardzo młody i dopiero ma kilka lanów za sobą i spalił sie w pierwszym meczu na majorze. Jak się odblokuje to mogą jeszcze awansować, bez niego są bez szans.

0

Czytaj HLTV a daleko zajedziesz XD La Rambla przy tym to stowarzyszenie mnichów

0

Nie porównuje sie ich że niby zywoo jest na zbliżonym poziomie, nikt tak nie mówi. Kwestia tego że simple we flipside bardzo przypominał zywoo teraz, nastolatek dominujący tier2-3 w średniej drużynie. Ma potencjał żeby wejść na ten poziom, ale jeszcze nie teraz i przede wszystkim nie we francuskiej drużynie.

0

Jak zrobisz zadania i odblokujesz paczkę, to możesz sobie wybrać dowolny mecz z którego chcesz paczkę i wylosuje ci paczkę z jakiejś rundy z autografem gracza który akurat w tej rundzie dostał MVP (mecz wybierasz, ale runda już jest losowa)

1

Maksymalnie trzy.

0

Nie, za oglądanie meczów paczki już nie dropią. Musisz "upgrade'ować" żeton przez zadania

2

Na pewno warto spróbować, nie gwarantuje że ci podejdzie, ale to bardzo dobra gra.

0

Pozostałe drużyny też ich sklasyfikowały na ostatnim miejscu to co w tym dziwnego :)

2

A szkoda strzępić xD

6

i mój pickem szlag trafił

1

Bolid Williamsa wygląda przy tym jak samochodzik z aliexpress :P

0

od Interu na Twitterze

2

Fantastycznie wygląda :)

0

No właśnie też mi coś tu nie pasowało

1

Na reddicie i tak prędzej czy później znowu ich zbanują, kwestia czasu
footybite.com tylko linki pojawiają sie dopiero przed meczem tak jak było na reddicie

1

No tak sie domyśliłem że o to mu chodziło, ale na Twitterze widziałem informacje że chce być w kadrze na Valladolid

1

Skoro mecz z Valladolid jest taki super ważny to ja już nie wiem kiedy on ma wracać, w pucharze katalonii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?