No a nie umniejsza sie przy wygranych? Ktoś coś mówił o Tuchelu po meczu z United na przykład? To ja ci moge powiedzieć że umniejszasz rolę zawodników przy przegranych meczach i sie możemy tak przepychać do zmroku
Jakbym miał stawiać kasę to też typuje Liquid, ale ciężko wytypować. Uważam że Astralis w końcu sie potknie, a poza nimi to w sumie tylko Liquid wygląda bardzo solidnie, reszta strasznie zależy od dnia.
Stres na pewno, jest bardzo młody i dopiero ma kilka lanów za sobą i spalił sie w pierwszym meczu na majorze. Jak się odblokuje to mogą jeszcze awansować, bez niego są bez szans.
Nie porównuje sie ich że niby zywoo jest na zbliżonym poziomie, nikt tak nie mówi. Kwestia tego że simple we flipside bardzo przypominał zywoo teraz, nastolatek dominujący tier2-3 w średniej drużynie. Ma potencjał żeby wejść na ten poziom, ale jeszcze nie teraz i przede wszystkim nie we francuskiej drużynie.
Jak zrobisz zadania i odblokujesz paczkę, to możesz sobie wybrać dowolny mecz z którego chcesz paczkę i wylosuje ci paczkę z jakiejś rundy z autografem gracza który akurat w tej rundzie dostał MVP (mecz wybierasz, ale runda już jest losowa)
Na reddicie i tak prędzej czy później znowu ich zbanują, kwestia czasu
footybite.com tylko linki pojawiają sie dopiero przed meczem tak jak było na reddicie
0
w walentynki idealna okazja :)
1
No a nie umniejsza sie przy wygranych? Ktoś coś mówił o Tuchelu po meczu z United na przykład? To ja ci moge powiedzieć że umniejszasz rolę zawodników przy przegranych meczach i sie możemy tak przepychać do zmroku
6
No, szkoda że Erni nie był w stanie wlecieć na murawe i sam coś pokopać bo tym leniom sie nie chciało.
29
a to nawet nie bede oglądał
26
Mistrzostwa Anglii
0
i Borussia sie obsrała
1
Mógł cofnąć, mógł nie cofnąć. Kwestia dyskusyjna i do interpretacji sędziów.
1
I gdzie ta twoja powaga jajcarzu xD
0
Żaden
1
http://sport.tvp.pl/41164444/pilka-nozna-liga-mistrzow-18-finalu-tottenham-borussia-dortmund
0
Zidane Raul
0
Po zrobieniu zadań wybierasz mecz, z którego chcesz dostać skrzynkę i od razu masz. Za samo oglądanie już nic nie dają.
0
Jakbym miał stawiać kasę to też typuje Liquid, ale ciężko wytypować. Uważam że Astralis w końcu sie potknie, a poza nimi to w sumie tylko Liquid wygląda bardzo solidnie, reszta strasznie zależy od dnia.
0
Stres na pewno, jest bardzo młody i dopiero ma kilka lanów za sobą i spalił sie w pierwszym meczu na majorze. Jak się odblokuje to mogą jeszcze awansować, bez niego są bez szans.
0
Czytaj HLTV a daleko zajedziesz XD La Rambla przy tym to stowarzyszenie mnichów
0
Nie porównuje sie ich że niby zywoo jest na zbliżonym poziomie, nikt tak nie mówi. Kwestia tego że simple we flipside bardzo przypominał zywoo teraz, nastolatek dominujący tier2-3 w średniej drużynie. Ma potencjał żeby wejść na ten poziom, ale jeszcze nie teraz i przede wszystkim nie we francuskiej drużynie.
0
Jak zrobisz zadania i odblokujesz paczkę, to możesz sobie wybrać dowolny mecz z którego chcesz paczkę i wylosuje ci paczkę z jakiejś rundy z autografem gracza który akurat w tej rundzie dostał MVP (mecz wybierasz, ale runda już jest losowa)
1
Maksymalnie trzy.
0
Nie, za oglądanie meczów paczki już nie dropią. Musisz "upgrade'ować" żeton przez zadania
2
Na pewno warto spróbować, nie gwarantuje że ci podejdzie, ale to bardzo dobra gra.
0
Pozostałe drużyny też ich sklasyfikowały na ostatnim miejscu to co w tym dziwnego :)
2
A szkoda strzępić xD
6
i mój pickem szlag trafił
1
Bolid Williamsa wygląda przy tym jak samochodzik z aliexpress :P
0
od Interu na Twitterze
2
Fantastycznie wygląda :)
0
No właśnie też mi coś tu nie pasowało
1
Na reddicie i tak prędzej czy później znowu ich zbanują, kwestia czasu
footybite.com tylko linki pojawiają sie dopiero przed meczem tak jak było na reddicie
1
No tak sie domyśliłem że o to mu chodziło, ale na Twitterze widziałem informacje że chce być w kadrze na Valladolid
1
Skoro mecz z Valladolid jest taki super ważny to ja już nie wiem kiedy on ma wracać, w pucharze katalonii?