a już za 12 godzin - BREAKING NEWS: Samuel Umtiti odczuwa dyskomfort w kolanie i pojedzie do afrykańskich szamanów na okłady z kapusty i soku z kaktusa
Bałem się występu Sama, szczególnie w takim meczu, ale nawet mimo "średniego" występu i tak mega się cieszę że rozegrał pełne 90 minut. Potrzebujemy dzika w formie :)
Tylko od siebie powiem, że nie zawsze musimy oddawać piłkarzy za bezcen u schyłku kariery. Jest okazja dostać przyzwoite pieniądze za piłkarza, który swoje już w tym klubie zrobił, przy czym odejdzie tylko jak sam będzie tego chciał, nikt go z klubu nie wypycha (dobra, poza hejterami :V)
Jak chcemy w dłuższej perspektywie postawić na Mirande/Cucu to dobra opcja, tylko jak oni nie wypalą i sie okaże że wszystkie Grimalda i Mendy grają już w Manchesterach i Juventusach to bedzie słabo
Masz nazwę użytkownika w Windowsie z polskimi znakami? W kilku grach już spotkałem się z tym problemem, że gierka nie mogła znaleźć ścieżki zapisu przez polskie znaki
Nie oznacza, ale to nie mieszanie sportu z polityką jest tu problemem, tylko wykorzystanie wizerunku klubu w celach politycznych bez jego wiedzy. No chyba że Bartek wie o wszystkim :))
0
https://www.fullmatchesandshows.com/
36
a już za 12 godzin - BREAKING NEWS: Samuel Umtiti odczuwa dyskomfort w kolanie i pojedzie do afrykańskich szamanów na okłady z kapusty i soku z kaktusa
1
Bałem się występu Sama, szczególnie w takim meczu, ale nawet mimo "średniego" występu i tak mega się cieszę że rozegrał pełne 90 minut. Potrzebujemy dzika w formie :)
4
footybite.com - strona od twórców r/soccerstreams :)
10
Czemu wysłałeś 53 gify do świętowania urodzin Baracka Obamy? :D
1
przez "ludzie" masz na myśli tych trzech rodzynków? :P
0
VLC
0
Latem 2021 ma wyjść Kosmiczny Mecz 2 z LBJ, obyśmy nie musieli do tego czasu czekać z wyjaśnieniem sprawy :)
14
Tylko od siebie powiem, że nie zawsze musimy oddawać piłkarzy za bezcen u schyłku kariery. Jest okazja dostać przyzwoite pieniądze za piłkarza, który swoje już w tym klubie zrobił, przy czym odejdzie tylko jak sam będzie tego chciał, nikt go z klubu nie wypycha (dobra, poza hejterami :V)
3
Ramu nigdy za dużo szczerze mówiąc, ja już sobie nie wyobrażam wracać na mniej niż 4, ale to zależy ile aplikacji używasz
1
Jak chcemy w dłuższej perspektywie postawić na Mirande/Cucu to dobra opcja, tylko jak oni nie wypalą i sie okaże że wszystkie Grimalda i Mendy grają już w Manchesterach i Juventusach to bedzie słabo
0
Nie napisałem że go nie sprzedadzą, tylko że zrobią to mniej chętnie :P
9
No dotyczy, ale skoro nie będą mogli nikogo za niego ściągnąć to mniej chętnie sie go pozbędą.
5
Hazard przyjdzie za rok za darmo najwyżej. Tak na marginesie będzie miał już 29 lat, pociechy na lata to z niego nie będzie.
0
Sam sie ich spytaj
3
Chelsea z zakazem transferowym na 2 okna, hehe
6
Podejrzewam jednak że to był pomysł klubu z tym wywiadem, zresztą i tak w wypowiedziach jest raczej skromny
1
Masz nazwę użytkownika w Windowsie z polskimi znakami? W kilku grach już spotkałem się z tym problemem, że gierka nie mogła znaleźć ścieżki zapisu przez polskie znaki
7
Nie wiem po co nam on, ale ok
4
i Messi powtórzy cieszynke z koszulką
6
Nie oznacza, ale to nie mieszanie sportu z polityką jest tu problemem, tylko wykorzystanie wizerunku klubu w celach politycznych bez jego wiedzy.
No chyba że Bartek wie o wszystkim :))
1
Odnoszę się tylko do jego komentarza, reszta nie ma znaczenia
7
Aktywował moją kartę pułapkę
33
No wiesz, jakby nie patrzeć sama FC Barcelona robi to nonstop w kontekście Katalonii :)
0
Troche pobladł
1
Populacja kibiców FC Barcelona zmniejsza sie
0
Średnio to widze ogólnie, jak NRG przegra to zepsuje mi dwa typy na raz, bo NRG odpadnie a complexity nie zrobi 0-3 :P
2
Podstawka + oba dodatki. Cały komplet
1
Wiedźmin 3 w edycji GOTY na PS Store za 59zł, jak ktoś jeszcze nie grał to obowiązek :)
0
Tak 60 bym chyba chciał wycisnąć na ich miejscu