4

Nie mieli kontuzji? Z tego co pamiętam Olek musiał zrobić dwie zmiany już przed przerwą

2

Dlatego inni sędziowie bronią tej decyzji, wszystko przez układy

0

No Junajtedy to już długo nie wygrały mimo wszystko :V

0

Outstanding move

0

Post Malone sławny koszykarz

0

Nie rozmawiam z nim

0

No faktycznie identyczna sytuacja. Neymar wróci bo Fabregas wrócił xd

1

W dodatku my graliśmy bardzo dobry sezon i ta wtopa było dużo większą sensacją niż Real grający fatalnie od października

32

My przebombiliśmy 4-1 z pierwszego meczu i w rewanżu zostaliśmy zdeptani i zakopani, Real swoje okazje jednak miał

0

Pewnie więcej niż po klasyku ;D

4

Otóż ten "finał" to mecz o puchar tymbarku

1

Po pierwsze dostali zakaz na dwa okna, po drugie się odwołują i najpewniej im go przesuną ojedno okno i latem będą kupować. No i chyba lepiej wyjdą biorąc za niego 100 baniek teraz niż trzymać go na siłę i puścić za darmo po sezonie

0

Hazard i Eriksen to wg mnie już pewniaki w Madrycie, obaj rok kontraktu no i Chelsea się dodatkowo sypie

0

No i super, ale co to zmienia w moim komentarzu :)

3

no tak bo mecz z Romą nie był przestrogą :P

2

Obojętnie kto by to nie był, jak wygrywa 3 razy pod rząd to wszyscy inni chcą żeby w końcu upadł na twarz :)

25

i być w lidze za PSV, ahh zajebista sprawa

0

Wtedy też ludzie wychodzili, liczbowo ci tego nie porównam ale to też zupełnie dwie różne sytuacje. Barcelona grała i tak przyzwoity sezon nie licząc tego blamażu w LM, tymczasem Real czwarty mecz z rzędu ośmiesza się na swoim stadionie na oczach kibiców.

0

Nie ma szans, 8 punktów przewagi mają i to nie chodzi o samo gubienie punktów przez Real, tylko czy Getafe, Alaves i reszta są w stanie regularnie wygrywać swoje mecze

0

Nie ma sensu teraz zmieniać trenera, i tak o nic już nie grają a "zgrywać" zespołu z taktyką nowego szkoleniowca też nie ma po co bo czeka ich latem rewolucja kadrowa

0

przy 3-3 Real przechodzi

1

Robiłeś już pompki w rytm dubstepu czy bardziej muzyka klasyczna

25

Nie rozumiem jak można aż tak przejmować się co piszą w tych szmatławcach :)

1

Ciekawe ile potrwa zanim jakiś puchar na ten stadion zawita :V

22

15 pewnie na nowe gacie pójdzie

43

Sam założyłeś i teraz zgrywasz hehe

25

co ci ta biedna puszysta świnka zrobiła? :)

2

Grają na Bernabeu więc Ajax od razu ma przewagę na starcie :D

2

Masz napisane na górze strony "Brak transmisji w Polsce" :P

1

No i dobrze psiaku mój ty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?