Po pierwsze dostali zakaz na dwa okna, po drugie się odwołują i najpewniej im go przesuną ojedno okno i latem będą kupować. No i chyba lepiej wyjdą biorąc za niego 100 baniek teraz niż trzymać go na siłę i puścić za darmo po sezonie
Wtedy też ludzie wychodzili, liczbowo ci tego nie porównam ale to też zupełnie dwie różne sytuacje. Barcelona grała i tak przyzwoity sezon nie licząc tego blamażu w LM, tymczasem Real czwarty mecz z rzędu ośmiesza się na swoim stadionie na oczach kibiców.
Nie ma szans, 8 punktów przewagi mają i to nie chodzi o samo gubienie punktów przez Real, tylko czy Getafe, Alaves i reszta są w stanie regularnie wygrywać swoje mecze
Nie ma sensu teraz zmieniać trenera, i tak o nic już nie grają a "zgrywać" zespołu z taktyką nowego szkoleniowca też nie ma po co bo czeka ich latem rewolucja kadrowa
4
Nie mieli kontuzji? Z tego co pamiętam Olek musiał zrobić dwie zmiany już przed przerwą
2
Dlatego inni sędziowie bronią tej decyzji, wszystko przez układy
0
No Junajtedy to już długo nie wygrały mimo wszystko :V
0
Outstanding move
0
Post Malone sławny koszykarz
0
Nie rozmawiam z nim
0
No faktycznie identyczna sytuacja. Neymar wróci bo Fabregas wrócił xd
1
W dodatku my graliśmy bardzo dobry sezon i ta wtopa było dużo większą sensacją niż Real grający fatalnie od października
32
My przebombiliśmy 4-1 z pierwszego meczu i w rewanżu zostaliśmy zdeptani i zakopani, Real swoje okazje jednak miał
0
Pewnie więcej niż po klasyku ;D
4
Otóż ten "finał" to mecz o puchar tymbarku
1
Po pierwsze dostali zakaz na dwa okna, po drugie się odwołują i najpewniej im go przesuną ojedno okno i latem będą kupować. No i chyba lepiej wyjdą biorąc za niego 100 baniek teraz niż trzymać go na siłę i puścić za darmo po sezonie
0
Hazard i Eriksen to wg mnie już pewniaki w Madrycie, obaj rok kontraktu no i Chelsea się dodatkowo sypie
0
No i super, ale co to zmienia w moim komentarzu :)
3
no tak bo mecz z Romą nie był przestrogą :P
2
Obojętnie kto by to nie był, jak wygrywa 3 razy pod rząd to wszyscy inni chcą żeby w końcu upadł na twarz :)
25
i być w lidze za PSV, ahh zajebista sprawa
0
Wtedy też ludzie wychodzili, liczbowo ci tego nie porównam ale to też zupełnie dwie różne sytuacje. Barcelona grała i tak przyzwoity sezon nie licząc tego blamażu w LM, tymczasem Real czwarty mecz z rzędu ośmiesza się na swoim stadionie na oczach kibiców.
0
Nie ma szans, 8 punktów przewagi mają i to nie chodzi o samo gubienie punktów przez Real, tylko czy Getafe, Alaves i reszta są w stanie regularnie wygrywać swoje mecze
0
Nie ma sensu teraz zmieniać trenera, i tak o nic już nie grają a "zgrywać" zespołu z taktyką nowego szkoleniowca też nie ma po co bo czeka ich latem rewolucja kadrowa
0
przy 3-3 Real przechodzi
1
Robiłeś już pompki w rytm dubstepu czy bardziej muzyka klasyczna
25
Nie rozumiem jak można aż tak przejmować się co piszą w tych szmatławcach :)
1
Ciekawe ile potrwa zanim jakiś puchar na ten stadion zawita :V
22
15 pewnie na nowe gacie pójdzie
43
Sam założyłeś i teraz zgrywasz hehe
25
co ci ta biedna puszysta świnka zrobiła? :)
2
Grają na Bernabeu więc Ajax od razu ma przewagę na starcie :D
2
Masz napisane na górze strony "Brak transmisji w Polsce" :P
1
No i dobrze psiaku mój ty