Działa na pewno, ale no nie oszukujmy się nasz mecz nie był atrakcyjny dla międzynarodowego widza to może i streamów nie było, przynajmniej admini nie mieli źródeł :)
Chodziło mi o to że przedstawiciele klubów mogą się kontaktować ze sobą bez formalnej oferty. Gdybym był tobą napisałbym coś o myśleniu i czytaniu ale masz szczęście
Wiem że kolejny wiedźmin będzie, ale na pewno nie teraz. Już dawno zaczęliby kampanie marketingową dla niego, Cyberpunka promują już kilka lat a do premiery dalej daleko. Poza tym raczej nie po to co drugi pracownik studia wypowiadał się że muszą odpocząć od uniwersum Wiedźmina żeby znów nad nim grzebać równocześnie z Cyberpunkiem. Wjadą z nową marką według mnie żeby mieć większe pole manewru z przeplataniem swoich gier
Po prostu już widzę komentarze że Piątek to pupilek a Milik niechciane dziecko. Piątek jeszcze nic nam w kadrze nie schrzanił bo nawet nie miał kiedy i na razie wchodzi do drużyny z idealną kartą. Arek ma już na plecach pewien bagaż zawalonych sytuacji które ludzie pamiętają. Zobaczymy za 2-3 lata jak Piątkowi zdarzy się zawalić kilka spotkań czy dalej będzie tak kochany (odpowiedź wiadoma)
Czy ja wiem czy nazwisko i stereotypy... To że Milik strzela jak niewidomy w kadrze to żaden stereotyp tylko tak jest, przy czym nie uważam że jest to powód do wyzywania go czy coś. Jest różnica jeżeli Piątek marnuje jedną z pierwszych setek w swojej karierze reprezentacyjnej (trzeci mecz w kadrze?) mając jednocześnie już gola na koncie, a jeżeli Milik dziesiąty mecz z rzędu nie trafia z 10 metrów w światło bramki (nie odnoszę się do tego meczu tylko ogólnie jego występów w kadrze). Chociaż z Robertem się zgadzam.
wiem że mój komentarz trochę minął się z sensem twojego. W każdym razie to o czym piszesz raczej wynika z tego, że ludzie chętniej krytykują niż chwalą. To że jest więcej komentarzy negatywnych nie oznacza że taki jest ogólny odbiór. Widzę to nawet po sobie, kiedy się z kimś zgadzam to nie odpowiadam mu "Dokładnie, masz rację!" tylko przewijam dalej no bo nic mój komentarz by nie wniósł, dopiero kiedy mam jakieś zdanie przeciwne to już sprawa wygląda inaczej :) No i zapewne zagraniczne fora czy strony które przeglądasz mają wyższy poziom moderacji i ogólny poziom wypowiedzi, ciężko przyrównać np. komentarze na reddicie do śmietniska na facebooku
Co do filmu to sie nie wypowiem, ale w temacie wynalazku Googla wystarczy wejść nawet na Reddita gdzie większość komentarzy jest sceptycznie nastawiona. Dużo już było takich pomysłów, na papierze wygląda to świetnie, ale obecnie jest to nie do zrealizowania. Na przykład u nas dalej pewnie 80% użytkowników internetu nie ma połączenia zdolnego do płynnego odtwarzania filmu w 4k, a co tu dopiero mówić o streamowaniu całej gry z zewnętrznego serwera i to bez opóźnień.
No to musieliby przerobić cały cennik, w końcu głównym powodem dla którego ludzie biorą najdroższy pakiet jest możliwość oglądania na 4 urządzeniach na raz :) Strzał w stopę biorąc pod uwagę rosnącą konkurencję.
No ale to jest ogromna różnica skoro i tak masz na jednym koncie limit ekranów do jednoczesnego oglądania. To jest zwyczajne współdzielenie konta i Netflix sam do tego zachęca :)
3
Bayern by zamknął wieko na swojej trumnie puszczając Kimmicha gdziekolwiek :V
0
Pobierz wszystkie sezony z torrentów i potem napisy do nich z NapiProjekt, na stronach ciężko znaleźć a jak są to część odcinków niedostępna.
2
Właściwie to Bartek jedzie tam na zebranie Europejskiego Stowarzyszenia Klubów, ale pewnie przy okazji zahaczy o biura Ajaxu :)
0
A dlaczego? Bo gra w Bundeslidze... :)
0
Działa na pewno, ale no nie oszukujmy się nasz mecz nie był atrakcyjny dla międzynarodowego widza to może i streamów nie było, przynajmniej admini nie mieli źródeł :)
1
Kiedyś to było
0
Pytanie czy te które uważasz za "nie-gówno" są w zbliżonej cenie, większość ludzi godzi się na kompromisy w takich sytuacjach :P
0
Chodziło mi o to że przedstawiciele klubów mogą się kontaktować ze sobą bez formalnej oferty. Gdybym był tobą napisałbym coś o myśleniu i czytaniu ale masz szczęście
0
Teoretycznie to że nie dostali formalnej oferty nie oznacza że żadne negocjacje się nie odbyły
0
Wiem że kolejny wiedźmin będzie, ale na pewno nie teraz. Już dawno zaczęliby kampanie marketingową dla niego, Cyberpunka promują już kilka lat a do premiery dalej daleko. Poza tym raczej nie po to co drugi pracownik studia wypowiadał się że muszą odpocząć od uniwersum Wiedźmina żeby znów nad nim grzebać równocześnie z Cyberpunkiem. Wjadą z nową marką według mnie żeby mieć większe pole manewru z przeplataniem swoich gier
2
Nie ma szans że to będzie Wiedźmin
0
Po prostu już widzę komentarze że Piątek to pupilek a Milik niechciane dziecko. Piątek jeszcze nic nam w kadrze nie schrzanił bo nawet nie miał kiedy i na razie wchodzi do drużyny z idealną kartą. Arek ma już na plecach pewien bagaż zawalonych sytuacji które ludzie pamiętają. Zobaczymy za 2-3 lata jak Piątkowi zdarzy się zawalić kilka spotkań czy dalej będzie tak kochany (odpowiedź wiadoma)
18
Czy ja wiem czy nazwisko i stereotypy... To że Milik strzela jak niewidomy w kadrze to żaden stereotyp tylko tak jest, przy czym nie uważam że jest to powód do wyzywania go czy coś. Jest różnica jeżeli Piątek marnuje jedną z pierwszych setek w swojej karierze reprezentacyjnej (trzeci mecz w kadrze?) mając jednocześnie już gola na koncie, a jeżeli Milik dziesiąty mecz z rzędu nie trafia z 10 metrów w światło bramki (nie odnoszę się do tego meczu tylko ogólnie jego występów w kadrze).
Chociaż z Robertem się zgadzam.
0
Proste, ich nie interesuje co będzie w klubie za 4-5 lat, chcą najlepszych partnerów do gry na tu i teraz
22
Jak ja otwieram to 100%
1
Ale Ajax wie o wszystkim i tu jest różnica.
4
wiem że mój komentarz trochę minął się z sensem twojego. W każdym razie to o czym piszesz raczej wynika z tego, że ludzie chętniej krytykują niż chwalą. To że jest więcej komentarzy negatywnych nie oznacza że taki jest ogólny odbiór. Widzę to nawet po sobie, kiedy się z kimś zgadzam to nie odpowiadam mu "Dokładnie, masz rację!" tylko przewijam dalej no bo nic mój komentarz by nie wniósł, dopiero kiedy mam jakieś zdanie przeciwne to już sprawa wygląda inaczej :)
No i zapewne zagraniczne fora czy strony które przeglądasz mają wyższy poziom moderacji i ogólny poziom wypowiedzi, ciężko przyrównać np. komentarze na reddicie do śmietniska na facebooku
2
Co do filmu to sie nie wypowiem, ale w temacie wynalazku Googla wystarczy wejść nawet na Reddita gdzie większość komentarzy jest sceptycznie nastawiona. Dużo już było takich pomysłów, na papierze wygląda to świetnie, ale obecnie jest to nie do zrealizowania. Na przykład u nas dalej pewnie 80% użytkowników internetu nie ma połączenia zdolnego do płynnego odtwarzania filmu w 4k, a co tu dopiero mówić o streamowaniu całej gry z zewnętrznego serwera i to bez opóźnień.
1
No to musieliby przerobić cały cennik, w końcu głównym powodem dla którego ludzie biorą najdroższy pakiet jest możliwość oglądania na 4 urządzeniach na raz :) Strzał w stopę biorąc pod uwagę rosnącą konkurencję.
0
No ale to jest ogromna różnica skoro i tak masz na jednym koncie limit ekranów do jednoczesnego oglądania. To jest zwyczajne współdzielenie konta i Netflix sam do tego zachęca :)
38
"Netflix kończy z darmowym okresem próbnym w Polsce."
Ludzie kupujący na allegro konta za 3zł nie lubią tego.
0
Trzeba mieć kisiel w głowie żeby takie coś nabazgrać
4
Oba biore w ciemno xD
3
Gościu ma dość niefortunne nazwisko jak operuje w języku angielskim :D
0
Każdy z nich ma swoje za i przeciw, musiałbym znać charakter swoich zawodników i jaki typ lidera im bardziej odpowiada :)
1
Chcą wprowadzić reformę gdzie będzie kilkanaście drużyn na turnieju co kilka lat na wzór mundialu reprezentacji
2
Może nie po manicie, ale po 4-0 też na Munira był płacz że setke na 5-0 zmarnował :D
6
Gdybyśmy grali 4-3-3 to byłoby 10-0 a jak 4-2-4 to 15-0
0
He wykorzystać okazejszyn well
18
4-4-2 DeFeNsYwNa GrA VaLvErDe OuT
https://imgflip.com/s/meme/Mocking-Spongebob.jpg