Nie ma takich piłkarzy na rynku. Kogo City mogłoby kupić na tą pozycję? Oprócz Frenkiego. Żorżinio, Rodrigo, Fabinho jedynie mi przychodzą do głowy, może jeszcze Pjanic, ale to dalej nie są powalające nazwiska
Tak na marginesie, mówiłem że zmienie ten avatar jak Suarez strzeli gola na wyjeździe w LM. Było blisko niestety panom z UEFA się on widocznie podoba :P (tak, wiem że słusznie uznany jako samobój)
Ogólnie sie zgadzam, ale Coutinho ostatnio na pewno nie zagrał "świetnie". Był to dobry występ i to głównie w odniesieniu do poprzednich. Gdyby zagrał takie spotkanie zaraz po przyjściu do Barcy jak ładował bramki to takie spotkanie jak to sobotnie przeszłoby totalnie bez żadnego zająknięcia o nim. Należy docenić że się u niego poprawia, ale nie obniżajmy dla niego standardów jak dla Sławka Peszki.
0
Nie ma takich piłkarzy na rynku. Kogo City mogłoby kupić na tą pozycję? Oprócz Frenkiego. Żorżinio, Rodrigo, Fabinho jedynie mi przychodzą do głowy, może jeszcze Pjanic, ale to dalej nie są powalające nazwiska
1
no co sie dzieje
1
Też myślę że 3 będzie git, jeżeli to jedyna "potrawa"
0
Komentarz usunięty
0
ile taki biznes?
1
Mam wszystkie płyty w domu (oprócz OML) a kilka lat już nie słuchałem, chyba już wiem co bede robił jutro cały dzień :')
7
200 baniek pójdzie lekką ręką
1
In other news, the sky is blue... :P
1
Tylko jednego nie rozumiem, skoro komuś sie ten film podoba to po co na siłę go unieszczęśliwiać jak kolega wyżej? :)
0
za Lengleta mógłby Murillo sobie pyknąć albo ten cały Haribo
1
Rakitic chory a Roberto ma podobno problem mięśniowy, oni akurat raczej by dostali powołanie :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
38
A mówili że to z PSG największy comeback w historii :V
https://i.gyazo.com/9ac532002d8142b4c5191cad397be82d.png
3
https://memegenerator.net/img/instances/41139552/nie-wierz-we-wszystko-co-przeczytasz-w-internecie-benjamin-franklin.jpg
0
No Smalling co by nie mówić to zagrał świetny mecz, nie licząc nokautu na Leo :P
1
Teraz to nawet jak strzeli to głupio będzie mi go zmieniać, dzięki ;(
0
https://www.fullmatchesandshows.com/2019/04/10/manchester-united-vs-barcelona-highlights-full-match/#2
6
Tak na marginesie, mówiłem że zmienie ten avatar jak Suarez strzeli gola na wyjeździe w LM. Było blisko niestety panom z UEFA się on widocznie podoba :P (tak, wiem że słusznie uznany jako samobój)
7
Ale finał z Milanem był na wiosnę czyli w sezonie 93/94. Mecz z United był w tym samym roku, ale na jesień czyli już w sezonie 94/95.
9
Hmm, to nie przypadkiem dlatego że tam jest 20 komentarzy, a tutaj tyle się pojawia w minutę zaraz po meczu?
0
No i tego się trzymajmy :P w najbliższych tygodniach gra o swoją przyszłość
10
A mi to sie wydaje że z obu stron wybrałeś tylko komentarze które pasują do twojej niecnej teorii :) TVP byłoby dumne
0
Ogólnie sie zgadzam, ale Coutinho ostatnio na pewno nie zagrał "świetnie". Był to dobry występ i to głównie w odniesieniu do poprzednich. Gdyby zagrał takie spotkanie zaraz po przyjściu do Barcy jak ładował bramki to takie spotkanie jak to sobotnie przeszłoby totalnie bez żadnego zająknięcia o nim. Należy docenić że się u niego poprawia, ale nie obniżajmy dla niego standardów jak dla Sławka Peszki.
0
Frenkiego
1
Jeżeli Valencia zdąży wyleczyć się na rewanż to wejdzie na prawą obronę za Younga, który przejdzie na lewą.
11
Nie wyobrażam sobie takiego powrotu w wykonaniu piłkarza Barcy aktualnie, może z wyjątkiem Alby :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
No City i Juventus zaprezentowały się fantastycznie i mają świetne wyniki przed rewanżem, nie to co ta fatalna Barcelona :D
9
Nie no popłacze sie zaraz bo wygraliśmy mecz wyjazdowy tylko 1-0, powinno być 6-0 to może bym napisał coś pozytywnego.
0
Przy 1-0 na wyjeździe w pierwszym meczu chciałeś Dembele lub Malcoma za Rakiticia/Busiego? Nie mam pytań :)