No całkiem możliwe, Netflix ma inną ofertę dla każdego kraju, to co u nas jest dostępne niekoniecznie musi być dostępne za granicą i vice versa. Na polskim jest na 100% od bardzo dawna :P
Ten kontrakt może pójść w dwie strony. Jak młody sie nie przebije i gdzieś przepadnie to Nike będzie przegrywem, z drugiej strony jak wystrzeli za kilka lat to będzie uwiązany "biednym" kontraktem z Nike
55
Ostatnio se przedpokój odmalowałem bo kilka spoko komentarzy mi sie trafiło
0
Eleven Sports 1
0
https://www.footybite.com/football/deportivo-alaves-vs-barcelona-live-stream/
1
DNSy na googlowskie zmieniłeś?
1
Masz może internet od Inei? Ktoś mi mówił dzisiaj że coś sie u nich pierdzieli :P
0
4
Kpina to jest że piszesz takie bzdury bez żadnego ostrzeżenia xD
@edit: dziękuje za ostrzeżenie
1
11
Hm, wygląda na to że będę wiecznie młody o ile nie wynajdą machiny zdolnej odmłodzić Ronaldinho
0
Premiery na Steamie są najczęściej o 19 polskiego czasu, jeżeli o tą wersję ci chodzi :)
0
Drugi był dzień wcześniej, a pierwszy to nie wiem
1
na g2a paczka zawierająca Gothic 1, Gothic 2+NK i Gothic 3 jest za 12zł :)
0
chyba najgorsze 4G jakie widziałem ;v
31
Sampaoli też niedawno był mistrzem kunsztu trenerskiego a teraz mało kto pamięta o jego istnieniu :)
2
Zaraz ci odpisze, że oklaskiwali Valverde że go zdjął z boiska xD
13
Weź Alba jakie ty masz pojęcie, mnie by tam zatrudnili to bym porotował xD
0
Według mnie w tym roku najlepszy Manager od czasów Championship Manager
3
footybite.com
0
Coś mówiłeś? :P
0
Obojętnie mi w sumie, chciałbym tylko oglądać walkę do ostatniej kolejki
30
Mam potwierdzone informacje że to był mój mikołaj tylko się zgubił. Mógłbyś odesłać?
2
Gomes zagrał w Barcelonie 3.837 minut w 2 lata, Coutinho po 15 miesiącach ma już 4.396. Co nie zmienia faktu, że raczej zostanie tak jak mówisz :)
4
Na każdej stronie znajdą sie takie komentarze, zakładam że tam jest po 20-30 komentarzy pod newsem to też pojedyncze przypadki są bardziej widoczne
22
https://i.gyazo.com/e87da881d454c78b65464628a0c8748a.png
48
Sterydziarz
0
No całkiem możliwe, Netflix ma inną ofertę dla każdego kraju, to co u nas jest dostępne niekoniecznie musi być dostępne za granicą i vice versa. Na polskim jest na 100% od bardzo dawna :P
0
Ten kontrakt może pójść w dwie strony. Jak młody sie nie przebije i gdzieś przepadnie to Nike będzie przegrywem, z drugiej strony jak wystrzeli za kilka lat to będzie uwiązany "biednym" kontraktem z Nike
0
U mnie wszystko gra zarówno na mobilnej jak i na desktopowej
1
Zarezerwowałeś domek nie wiedząc co jest w środku? Dziwna sprawa :P
4
W tym momencie Pique, biorąc pod uwagę cały obecny sezon to van Dijk