1

2, 4 semestr ale na wiecie

2

Nie no sesja dopiero w czerwcu, na razie to jeszcze 2 miesiące wakacji :D

1

Oho witam kolege z morskiej

1

o i tak to jest napisane że jestem w stanie uwierzyć że sam Abi próbował to po polsku powiedzieć XD

0

Nawet jak Griezmann zostanie to są uwiązani przez jego gigantyczny kontrakt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie ma takiego modelu, albo P20 albo Mate 20 :P

3

To szofer dostanie prezent xD

0

To jest ta oferta gdzie sie pakiet powiększa o 1GB co miesiąc?

0

Czytałem dawno temu artykuł że ówczesny reżyser Bonda mocno naciskał na obsadzeniu Kota w roli głównego antagonisty, ale sprawie sprzeciwił się Daniel Craig który nie chciał być od niego niższy. Ostatecznie reżyser ustąpił i odszedł

1

Raz miałem tak chyba przez dwa tygodnie, przeszło jak zmieniłem poduszkę :P

1

Footybite.

0

No fajne, zawsze mogłem podporządkowywać swoje życie pod jakieś eliminacje :')

0

W czwartek grałem w Wiedźmina zamiast mecz oglądać, przynajmniej gra była patriotyczna czy to mnie ratuje?

8

Może drugą ma tak samo szeroko żeby nie było widać na zdjęciu że jest wyższa :)

3

Ostatni sezon mi się nie podoba ale pierwsze bardzo dobre

0

Dokładnie, moja na przykład pięknie przypieka na chrupiąco ale tylko z jednej strony, z drugiej właśnie jest taka guma

0

Dokładnie, dlatego napisałem że to się raczej nie wydarzy, stoperzy najbardziej potrzebują ciągłości w grze razem z bramkarzem, De Ligt na pewno zdaje sobie sprawę że jest szykowany w miejsce Pique, dodatkowo możliwe że Umtitiego te problemy z kolanem nie opuszczą, zobaczymy pewnie sztab razem z Ernesto mają już jakiś plan w głowie jak się operacja uda

7

W obronie moim zdaniem jakimś wyjściem po ewentualnym przyjściu De Ligta byłoby stworzenie dwóch par stoperów i rotowanie nimi "w parach" np. Pique- Lenglet i Umtiti-De Ligt, ale to już raczej takie życzeniowe myślenie bo wątpie że tak sie stanie :P

3

Cóż za okienko sie szykuje w wykonaniu BARCELONY

17

A on właśnie na zdjęciu walk alone hehe

0

Ale on nie chce przyjść tu i grzać ławy 80% sezonu

0

W Berlinie podpisuje umowe

0

A no to wtedy rozumiem :P

3

A taniec z gwiazdami czy inne takie? Też ludzie oglądają jak gwiazdy tańczą chociaż nie potrafią, a tutaj sie leją po mordach (a przynajmniej próbują)

13

On sie już pomylił wchodząc do studia niepotrzebnie

0

O tym nie pomyślałem xD

1

i tak nogi Magicala już nie przebiją

0

Z tego co wiem to Górnik Zabrze ma młodziutki skład jak na polskie standardy. Może na razie to się na wyniki nie przekłada ale mam nadzieje że zaprocentuje im to w przyszłości :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?