Czytałem dawno temu artykuł że ówczesny reżyser Bonda mocno naciskał na obsadzeniu Kota w roli głównego antagonisty, ale sprawie sprzeciwił się Daniel Craig który nie chciał być od niego niższy. Ostatecznie reżyser ustąpił i odszedł
Dokładnie, dlatego napisałem że to się raczej nie wydarzy, stoperzy najbardziej potrzebują ciągłości w grze razem z bramkarzem, De Ligt na pewno zdaje sobie sprawę że jest szykowany w miejsce Pique, dodatkowo możliwe że Umtitiego te problemy z kolanem nie opuszczą, zobaczymy pewnie sztab razem z Ernesto mają już jakiś plan w głowie jak się operacja uda
W obronie moim zdaniem jakimś wyjściem po ewentualnym przyjściu De Ligta byłoby stworzenie dwóch par stoperów i rotowanie nimi "w parach" np. Pique- Lenglet i Umtiti-De Ligt, ale to już raczej takie życzeniowe myślenie bo wątpie że tak sie stanie :P
Z tego co wiem to Górnik Zabrze ma młodziutki skład jak na polskie standardy. Może na razie to się na wyniki nie przekłada ale mam nadzieje że zaprocentuje im to w przyszłości :)
1
2, 4 semestr ale na wiecie
2
Nie no sesja dopiero w czerwcu, na razie to jeszcze 2 miesiące wakacji :D
1
Oho witam kolege z morskiej
1
o i tak to jest napisane że jestem w stanie uwierzyć że sam Abi próbował to po polsku powiedzieć XD
0
Nawet jak Griezmann zostanie to są uwiązani przez jego gigantyczny kontrakt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie ma takiego modelu, albo P20 albo Mate 20 :P
3
To szofer dostanie prezent xD
0
To jest ta oferta gdzie sie pakiet powiększa o 1GB co miesiąc?
0
Czytałem dawno temu artykuł że ówczesny reżyser Bonda mocno naciskał na obsadzeniu Kota w roli głównego antagonisty, ale sprawie sprzeciwił się Daniel Craig który nie chciał być od niego niższy. Ostatecznie reżyser ustąpił i odszedł
1
Raz miałem tak chyba przez dwa tygodnie, przeszło jak zmieniłem poduszkę :P
1
Footybite.
0
No fajne, zawsze mogłem podporządkowywać swoje życie pod jakieś eliminacje :')
0
W czwartek grałem w Wiedźmina zamiast mecz oglądać, przynajmniej gra była patriotyczna czy to mnie ratuje?
8
Może drugą ma tak samo szeroko żeby nie było widać na zdjęciu że jest wyższa :)
3
Ostatni sezon mi się nie podoba ale pierwsze bardzo dobre
0
Dokładnie, moja na przykład pięknie przypieka na chrupiąco ale tylko z jednej strony, z drugiej właśnie jest taka guma
0
Dokładnie, dlatego napisałem że to się raczej nie wydarzy, stoperzy najbardziej potrzebują ciągłości w grze razem z bramkarzem, De Ligt na pewno zdaje sobie sprawę że jest szykowany w miejsce Pique, dodatkowo możliwe że Umtitiego te problemy z kolanem nie opuszczą, zobaczymy pewnie sztab razem z Ernesto mają już jakiś plan w głowie jak się operacja uda
7
W obronie moim zdaniem jakimś wyjściem po ewentualnym przyjściu De Ligta byłoby stworzenie dwóch par stoperów i rotowanie nimi "w parach" np. Pique- Lenglet i Umtiti-De Ligt, ale to już raczej takie życzeniowe myślenie bo wątpie że tak sie stanie :P
3
Cóż za okienko sie szykuje w wykonaniu BARCELONY
17
A on właśnie na zdjęciu walk alone hehe
52
https://pbs.twimg.com/media/D2VtejKX0AAbAcG.jpg:large
0
Ale on nie chce przyjść tu i grzać ławy 80% sezonu
0
W Berlinie podpisuje umowe
0
A no to wtedy rozumiem :P
3
A taniec z gwiazdami czy inne takie? Też ludzie oglądają jak gwiazdy tańczą chociaż nie potrafią, a tutaj sie leją po mordach (a przynajmniej próbują)
13
On sie już pomylił wchodząc do studia niepotrzebnie
0
O tym nie pomyślałem xD
1
i tak nogi Magicala już nie przebiją
0
Z tego co wiem to Górnik Zabrze ma młodziutki skład jak na polskie standardy. Może na razie to się na wyniki nie przekłada ale mam nadzieje że zaprocentuje im to w przyszłości :)