28

Neymar nic nie pokazał. Większość kawałów co tu ludzie wrzucają mnie tak nie bawi. Ja rozumiem że można mieć uraz do niego że odszedł ale otwórz oczy :)

2

Jasna sprawa, często go krytykuję jednak to nie oznacza że nie jestem jego fanem i bym nie chciał żeby grał na miarę swoich możliwości. Ale nie możemy czekać w nieskończoność a chłop musi się sprężyć.

16

Dalej utrzymuje moje zdanie że to nie jest problem z pozycją, w aktualnym stanie wszędzie zagrałby kaszane choćby ustawili pod niego całą jedenastkę niczym pod Cristiano.

2

Piątkowy kącik motoryzacyjny uważam za otwarty

0

Choćby nie wiem jak genialny ten serial nie był, wiecznie ktoś będzie zadowolony. Głównie z tego względu że gry znacznie odbiegały od książek i jak serial będzie mocno wierny sadze Sapkowskiego to fani gier (niesłusznie oczywiście) sie oburzą , z kolei jak trochę wprowadzą do tej adaptacji swojej wizji to fani książek będą niezadowoleni :)

3

Podbijam Whiplash jak nie widziałeś to konieczność :)

0

Ostatnio w FM19 chciałem kupić Grimaldo i Benfica ode mnie chciała 240mln no pogrzało chłopców.

0

Za Mbappe pewnie z 400mln PSG woła

3

Najbardziej mnie bawią opinie ludzi, stwierdzające po takich fotografiach że to będzie gniot (a przeczytałem takich sporo chociażby na facebooku). Jakby zobaczyli zdjęcia z planu swoich ulubionych seriali przed dodaniem wszystkich efektów to by im oczy z orbit wyszły :)

0

Dla mnie na przykład Kompania Braci jest średnia i nigdy tego nie dokończe, zdarza sie :)

0

Chelsea to też klub zbudowany na kasiorce miliardera, tylko zabawka mu się znudziła i dlatego wygląda to teraz jak wygląda

1

Ostatnie kilka wersji to pierwsze co ściągnąłem Grimaldo

4

A Krzysztof Krawczyk to polski Freddie Mercury

0

Teoretycznie rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron :P

0

No w sumie ma to sens, w końcu technicznie można zakończyć wypożyczenie i ściągnąć zawodnika z powrotem nawet w trakcie sezonu

0

Nasuwa mi się pytanie, skoro nie mogą rejestrować graczy do rozgrywek to chyba z wypożyczenia też nie mogą ich ściągnąć z powrotem? Są przecież zarejestrowani do gry w innym klubie, chyba że to działa jakoś inaczej

7

Sky Sports podaje że FIFA odrzuciła wniosek Chelsea o zawieszenie bana transferowego do czasu rozpatrzenia odwołania. Czyli oficjalnie ich zakaz zaczyna się już od najbliższego okna

3

Nie zabierzesz mi piłki bo sam Ci oddam*

0

Co zrobić jak Stuani odmówił i koniec końców nie było opcji jednocześnie atrakcyjnej sportowo i finansowo :)

42

Kurła kiedyś to było

1

Najpewniej przesuną im zakaz o jedno okno :)

9

O ile uważam że nie jest nam niezbędny, o tyle nie chciałbym żeby tak klasowy i młodziutki piłkarz wzmocnił jakiegoś naszego rywala.

1

Jeżeli jest fanem Ronaldo to mimo wszystko darowałbym sobie nawracanie go na siłę, mimo że jest młody i może mu się zmieni. No chyba że sam nie przywiązuje wagi do tego że to akurat Ronaldo

36

A za 100 lat będą 102 o kurde

3

Aż mi sie przypomniało jak oglądałem kiedyś "H2O wystarczy kropla" o syrenkach

0

Tak.

0

W FPS różnica praktycznie żadna ale mininalizowanie gry i maksynalizowanie odbywa się teraz praktycznie natychmiastowo

0

Jest od kilku lat bo była już w CSS, a to że zmienili jej działanie w jakiś sposób to inna kwestia

0

W bibliotekę Steam wchodzisz, prawym na csgo, właściwości > ustaw opcje uruchamiania. Tam wpisujesz komendę.

0

Wczoraj AS podawał info od La Sexty o Zidanie a dziś już piszą o Mourinho, szkoda czasu na czytanie tego :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?