Neymar nic nie pokazał. Większość kawałów co tu ludzie wrzucają mnie tak nie bawi. Ja rozumiem że można mieć uraz do niego że odszedł ale otwórz oczy :)
Jasna sprawa, często go krytykuję jednak to nie oznacza że nie jestem jego fanem i bym nie chciał żeby grał na miarę swoich możliwości. Ale nie możemy czekać w nieskończoność a chłop musi się sprężyć.
Dalej utrzymuje moje zdanie że to nie jest problem z pozycją, w aktualnym stanie wszędzie zagrałby kaszane choćby ustawili pod niego całą jedenastkę niczym pod Cristiano.
Choćby nie wiem jak genialny ten serial nie był, wiecznie ktoś będzie zadowolony. Głównie z tego względu że gry znacznie odbiegały od książek i jak serial będzie mocno wierny sadze Sapkowskiego to fani gier (niesłusznie oczywiście) sie oburzą , z kolei jak trochę wprowadzą do tej adaptacji swojej wizji to fani książek będą niezadowoleni :)
Najbardziej mnie bawią opinie ludzi, stwierdzające po takich fotografiach że to będzie gniot (a przeczytałem takich sporo chociażby na facebooku). Jakby zobaczyli zdjęcia z planu swoich ulubionych seriali przed dodaniem wszystkich efektów to by im oczy z orbit wyszły :)
Nasuwa mi się pytanie, skoro nie mogą rejestrować graczy do rozgrywek to chyba z wypożyczenia też nie mogą ich ściągnąć z powrotem? Są przecież zarejestrowani do gry w innym klubie, chyba że to działa jakoś inaczej
Sky Sports podaje że FIFA odrzuciła wniosek Chelsea o zawieszenie bana transferowego do czasu rozpatrzenia odwołania. Czyli oficjalnie ich zakaz zaczyna się już od najbliższego okna
Jeżeli jest fanem Ronaldo to mimo wszystko darowałbym sobie nawracanie go na siłę, mimo że jest młody i może mu się zmieni. No chyba że sam nie przywiązuje wagi do tego że to akurat Ronaldo
28
Neymar nic nie pokazał. Większość kawałów co tu ludzie wrzucają mnie tak nie bawi. Ja rozumiem że można mieć uraz do niego że odszedł ale otwórz oczy :)
2
Jasna sprawa, często go krytykuję jednak to nie oznacza że nie jestem jego fanem i bym nie chciał żeby grał na miarę swoich możliwości. Ale nie możemy czekać w nieskończoność a chłop musi się sprężyć.
16
Dalej utrzymuje moje zdanie że to nie jest problem z pozycją, w aktualnym stanie wszędzie zagrałby kaszane choćby ustawili pod niego całą jedenastkę niczym pod Cristiano.
2
Piątkowy kącik motoryzacyjny uważam za otwarty
0
Choćby nie wiem jak genialny ten serial nie był, wiecznie ktoś będzie zadowolony. Głównie z tego względu że gry znacznie odbiegały od książek i jak serial będzie mocno wierny sadze Sapkowskiego to fani gier (niesłusznie oczywiście) sie oburzą , z kolei jak trochę wprowadzą do tej adaptacji swojej wizji to fani książek będą niezadowoleni :)
3
Podbijam Whiplash jak nie widziałeś to konieczność :)
0
Ostatnio w FM19 chciałem kupić Grimaldo i Benfica ode mnie chciała 240mln no pogrzało chłopców.
0
Za Mbappe pewnie z 400mln PSG woła
3
Najbardziej mnie bawią opinie ludzi, stwierdzające po takich fotografiach że to będzie gniot (a przeczytałem takich sporo chociażby na facebooku). Jakby zobaczyli zdjęcia z planu swoich ulubionych seriali przed dodaniem wszystkich efektów to by im oczy z orbit wyszły :)
0
Dla mnie na przykład Kompania Braci jest średnia i nigdy tego nie dokończe, zdarza sie :)
0
Chelsea to też klub zbudowany na kasiorce miliardera, tylko zabawka mu się znudziła i dlatego wygląda to teraz jak wygląda
1
Ostatnie kilka wersji to pierwsze co ściągnąłem Grimaldo
4
A Krzysztof Krawczyk to polski Freddie Mercury
0
Teoretycznie rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron :P
0
No w sumie ma to sens, w końcu technicznie można zakończyć wypożyczenie i ściągnąć zawodnika z powrotem nawet w trakcie sezonu
0
Nasuwa mi się pytanie, skoro nie mogą rejestrować graczy do rozgrywek to chyba z wypożyczenia też nie mogą ich ściągnąć z powrotem? Są przecież zarejestrowani do gry w innym klubie, chyba że to działa jakoś inaczej
7
Sky Sports podaje że FIFA odrzuciła wniosek Chelsea o zawieszenie bana transferowego do czasu rozpatrzenia odwołania. Czyli oficjalnie ich zakaz zaczyna się już od najbliższego okna
3
Nie zabierzesz mi piłki bo sam Ci oddam*
0
Co zrobić jak Stuani odmówił i koniec końców nie było opcji jednocześnie atrakcyjnej sportowo i finansowo :)
42
Kurła kiedyś to było
1
Najpewniej przesuną im zakaz o jedno okno :)
9
O ile uważam że nie jest nam niezbędny, o tyle nie chciałbym żeby tak klasowy i młodziutki piłkarz wzmocnił jakiegoś naszego rywala.
1
Jeżeli jest fanem Ronaldo to mimo wszystko darowałbym sobie nawracanie go na siłę, mimo że jest młody i może mu się zmieni. No chyba że sam nie przywiązuje wagi do tego że to akurat Ronaldo
36
A za 100 lat będą 102 o kurde
3
Aż mi sie przypomniało jak oglądałem kiedyś "H2O wystarczy kropla" o syrenkach
0
Tak.
0
W FPS różnica praktycznie żadna ale mininalizowanie gry i maksynalizowanie odbywa się teraz praktycznie natychmiastowo
0
Jest od kilku lat bo była już w CSS, a to że zmienili jej działanie w jakiś sposób to inna kwestia
0
W bibliotekę Steam wchodzisz, prawym na csgo, właściwości > ustaw opcje uruchamiania. Tam wpisujesz komendę.
0
Wczoraj AS podawał info od La Sexty o Zidanie a dziś już piszą o Mourinho, szkoda czasu na czytanie tego :P