0

Umtiti zagra raczej z Gironą do pary z Murillo, niech złapie trochę minut. Na ten moment nie ma nawet co myśleć o wrzucaniu Sama do once de gala, niech pogra coś najpierw w mniej ważnych meczach i jak swoją grą da argumenty do posadzenia Lengleta to wtedy się Valdek bedzie martwił.

4

Sęk w tym że jemu takie siedzenie na trybunach może nie przeszkadzać. Od początku nie przejawia żadnej chęci zżycia się z drużyną, po hiszpańsku ani me ani be, kasiorka wpada, miasto ładne. Gdyby mu zależało to wziąłby sie za siebie.

28

Wysuwaj z domu ale już

0

Szkoda, myślałem że napisze coś w stylu że brak karnego na Viniciusie w środe podłamał Real psychicznie i dlatego dzisiaj wyszło jak wyszło :(

15

A ile było takich przypadków, że ktoś grał na ich stadionie dwa razy w ciągu 3 dni? :P

1

182 to jest normalny przeciętny wzrost, nie jest wysoki, nie jest też niski. Czemu zaraz stwierdzasz że ktoś kto nie jest wysoki musi być kurduplem? Po środku nic nie ma? Ibrahimovic, Lukaku to są wysocy napastnicy. Suarez nie wyróżnia się wzrostem w żaden sposób.

0

Mam tyle samo wzrostu co on, a nie zaliczyłbym siebie do wysokich. O tak akurat :)

0

Łatwiej mi ignorować pieprzenie po angielsku niż po polsku :D

8

Moja wiara w ludzkość

11

BeIN

1

Te bocian nie świruj

6

Bo ramzi szczelil i wiecie hehe tera ktoś umrze, przynajmniej się chłop za babe nie przebral

0

No tutaj

33

Chyba wpadniesz w depresję jak zobaczysz że Mbappe jest więcej wart niż Messi :P

3

Superpuchar nie boli, to dwumeczu towarzyski

0

Sons of Anarchy

118

O dobre nie znałem

51

Wchodząc w to spodziewałem sie jakoś mema z Garethem Balem xD

4

Vidal te ogony zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie bo od jakiegoś czasu jego "waleczne bieganie" stało się jego jedynym atutem, który swoją drogą czasami działa na naszą niekorzyść bo lata jak z gorącym węglem w majciochach

2

No niby tak, ale każdy z tych ośmiu kontuzjowanych mógłby być wybrany do gry w pierwszym składzie dzisiaj, co skutecznie ograniczyło Olkowi jakiekolwiek manewry taktyczne. Nie jest dobrze kiedy listę kontuzjowanych masz dłuższą niż ławkę rezerwowych, w dodatku na meczu wyjazdowym w takiej lidze jak Premier League :P

2

W United ośmiu kontuzjowanych i to też nie byle kto.

1

Nie no mimo wszystko trafić w wejście na Camp Nou z Madrytu to jest wyczyn, ja tam bym mu podwyżke dał :P

14

To Bale aż do Barcelony dokopał? Kurde kozak :D

26

Albo tak jak my wszyscy doskonale zdaje sobie sprawę z kryzysu Suareza i dał mu po prostu wykonać jedenastkę, którą sam sobie wypracował

3

No tak, na razie to wróżenie z fusów co z niego da, ale osobiście widze w nim dużo większą szansę na regularność niż u Asensio. Sam fakt że w wieku 18 lat bierze grę Realu na swoje barki od samego początku zasługuje na uznanie. Asensio porównałbym stylem gry do Coutinho, był długo niewidoczny po czym oddał fenomenalny strzał i wszyscy o nim mówili (mowa oczywiście pomijając ich kryzysy), Vinicius co by nie mówić faktycznie przypomina swoją grą Neymara (zachowując jakąś tam skalę oczywiście) i zdecydowanie częściej idą przez niego piłki i szarpie do przodu. Przypomnijmy że Neymar też miał ogromne problemy ze strzelaniem w pierwszym sezonie w Barcelonie. Dla nas lepiej żeby Vinicius się w tym elemencie jednak aż tak nie wyrobił :)

27

Mnie tam zadowoli skromne 1-0 i żeby tak sie jeszcze Atletico wyrżnęło na Anoeta na ryj :)

14

Asensio właściwie nigdy nie ciągnął gry Realu, pojawiał sie, strzelał ładną bramke i znikał. Vinicius przeprowadza już teraz atak za atakiem i gdyby miał lepszą skuteczność to byłby już teraz fantastycznym zawodnikiem. Jak poprawi ten element i mu nie odwali pod kopułą to będą mieli kawał grajka

0

Suarez pierwsza połowa dyskretna, zresztą jak całej drużyny z wyjątkiem Marca

6

Nic dziwnego jak nie ma komu piłki oddać. Nie gra porażająco, ale jedyne sytuacje kiedy zbliżyliśmy się chociaż do bramki szły własnie przez niego.

2

No skoro gramy na 3 pomocników to sam Arthur to już 50% klepki De Jonga z pomocnikami :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?