1

Ok, czyli nie mam prawa w luźnej rozmowie utożsamiać się z drużyną której kibicuję przez zdecydowaną większość swojego życia. Wybacz że śmiałem w ogóle wpaść na taki pomysł.

7

TIL: 6 punktów różnicy to żadna różnica. La Rambla uczy

14

No mimo wszystko punkt przewagi a 7 to jest różnica

43

Dobra dobra chce to zobaczyć na boisku :P

0

Czyli nie moge napisać że wygraliśmy dziś mecz bo nie było mnie na boisku?

5

Ostatnio miał wręcz fatalny okres, dobrze widzieć w końcu przełamanie (o Vidalu mówię jak coś xD)

0

Messi to i tak sobie poczłapie do końca meczu to schodzić nie musi :)

0

czyli co Inaki Pena musi zagrać na bramce żebyś to nazwał rotacją?

1

Mecz dopiero za 4 dni, nie gra dziś Roberto, Rakitic, Lenglet i Dembele i wszyscy najprawdopodobniej zagrają w środę z Lyonem. Jedynie do obecności Suareza można się przyczepić

1

Wystawiłby pół składu rezerwowego i nie daj boże byśmy nie wygrali meczu to by było pisane "valverde nie umie rotować, trzeba było zrobić 2-3 zmiany i tyle"

66

Gdzie kupie linki hamulcowe do golfa

3

Akurat dzisiaj mógł se darować bo Alaves musi gonić Real i robi mi sie ciepło na kuponie bo mam 1X :V

1

No tak, nie próbuje cie naprostować tylko bardziej odnosiłem się w kontekście swojego własnego wpisu. Nie widzieliśmy z serialu jeszcze właściwie nic, a już wszędzie czytam masowe narzekania. Tylko dodam że jak ktoś spodziewa się rozmachu niczym w grze o tron czy władcy pierścieni to się na pewno rozczaruje. Wiedźmin już z założenia jest dużo bardziej "kameralnym" uniwersum.

0

Real będzie tracił punkty dalej, to raczej pewne. Problem w tym że Alaves i Getafe chyba sami nie będą w stanie punktować regularniej od nich.

1

Tylko że większość tego (jak narzekanie na obsadę) to nie fakty tylko jakieś przeczucia czy jak to tam nazwać. Przypomnę że w Grze o Tron też nie grały gwiazdy kina a praktycznie anonimowi ludzie.
Poza tym mam nieodparte wrażenie że wymagania jakie ludzie stawiają przed tym serialem są wręcz gigantyczne. Pierwszy sezon będzie na "rozruch" i budżet nie jest duży, jak sobie przypomne pierwszy sezon GoTa od którego sie odbiłem trzy razy to mi sie niedobrze robi, ale jak w Wiedźminie nie bedzie na start fajerwerków to już ogłoszą go gniotem.

0

No w Milanie to sie Seedorf nie popisał. Zresztą i tak pewnie to z kapelusza wyczarowali

0

Ciągle czytam opinie ludzi że wiele wskazuje że to będzie gniot, ale nikt nie potrafi podać konkretnie co.

0

Obiecałem sobie że zmienie ten avatar jak Suarez zdobędzie bramkę w wyjazdowym meczu play-offów ligi mistrzów. Myślicie że zostanę z nim do śmierci?

5

Masz na kolacje wtedy herbika

0

Komcie są ważniejsze

13

O podoba mi sie

1

No ale po co mu one? Po co miałby ich dostawać 9 na sezon? To jest na tyle nieznacząca nagroda że bardzo dobrze że biorą pod uwagę głównie mniej znanych piłkarzy z gorszych drużyn. Messi by taką nagrode pieprznął do piwnicy a dla innych to jest osiągnięcie.

30

Ja to mam nadzieje że nie powącha dziś murawy :)

1

Mbappe strzelił w PSG 50 bramek w 73 meczach, Neymar strzelił 48 goli w 53 meczach. Poza tym skoro gole średniakom w Ligue 1 są nic nie warte to czemu jako argument podajesz że inni mają więcej? Pomijam już fakt że Neymar drugi sezon z rzędu wypada na kilka miesięcy i dlatego ma gorsze statystyki. To jaką przewagę stwarzał swoją grą już nie ma znaczenia?
Może nie udowodni w takiej lidze że jest piłkarzem TOP3, ale pisanie że "nic nie pokazał w PSG" to jest zwykłe pieprzenie bzdur i to jaka kwota była za niego zapłacona nic tu nie zmienia. Jak jest zdrowy to on tą ligę niszczy i wypluwa że ciężko pokazać tam coś więcej. Podjął decyzję jaką podjął, ale robi tam co mu sie podoba i nikt nie ma prawa napisać że on tam nic nie pokazał

2

A co miał więcej pokazać? Salto po każdym kopnięciu czy królika z kapelusza wyciągać? Nie wiem jakie ty masz wyobrażenie jak powinien grać żebyś sie nie przyczepił. I co ma do tego jakieś 300 mln z kapelusza

19

Messi ma tych nagród miesiąca chyba mniej niż złotych piłek. Bardzo dobrze ze mu ich nie dają bo po co mu to

2

Cardiff jest w fatalnej formie i w ostatnich kolejkach nie mieli nic do gadania. West Ham ma przyzwoite wyniki, w dodatku w ostatnim czasie grali z City i Liverpoolem i dobrze sie prezentowali.
No ale to Premier League :)

3

Na papierze wygląda solidnie, chyba nic bym nie zmieniał

0

Skup się na konkretnych modelach bo każda firma ma takie warte uwagi i takie które lepiej omijać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?