Ok, czyli nie mam prawa w luźnej rozmowie utożsamiać się z drużyną której kibicuję przez zdecydowaną większość swojego życia. Wybacz że śmiałem w ogóle wpaść na taki pomysł.
Mecz dopiero za 4 dni, nie gra dziś Roberto, Rakitic, Lenglet i Dembele i wszyscy najprawdopodobniej zagrają w środę z Lyonem. Jedynie do obecności Suareza można się przyczepić
Wystawiłby pół składu rezerwowego i nie daj boże byśmy nie wygrali meczu to by było pisane "valverde nie umie rotować, trzeba było zrobić 2-3 zmiany i tyle"
No tak, nie próbuje cie naprostować tylko bardziej odnosiłem się w kontekście swojego własnego wpisu. Nie widzieliśmy z serialu jeszcze właściwie nic, a już wszędzie czytam masowe narzekania. Tylko dodam że jak ktoś spodziewa się rozmachu niczym w grze o tron czy władcy pierścieni to się na pewno rozczaruje. Wiedźmin już z założenia jest dużo bardziej "kameralnym" uniwersum.
Tylko że większość tego (jak narzekanie na obsadę) to nie fakty tylko jakieś przeczucia czy jak to tam nazwać. Przypomnę że w Grze o Tron też nie grały gwiazdy kina a praktycznie anonimowi ludzie.
Poza tym mam nieodparte wrażenie że wymagania jakie ludzie stawiają przed tym serialem są wręcz gigantyczne. Pierwszy sezon będzie na "rozruch" i budżet nie jest duży, jak sobie przypomne pierwszy sezon GoTa od którego sie odbiłem trzy razy to mi sie niedobrze robi, ale jak w Wiedźminie nie bedzie na start fajerwerków to już ogłoszą go gniotem.
No ale po co mu one? Po co miałby ich dostawać 9 na sezon? To jest na tyle nieznacząca nagroda że bardzo dobrze że biorą pod uwagę głównie mniej znanych piłkarzy z gorszych drużyn. Messi by taką nagrode pieprznął do piwnicy a dla innych to jest osiągnięcie.
Mbappe strzelił w PSG 50 bramek w 73 meczach, Neymar strzelił 48 goli w 53 meczach. Poza tym skoro gole średniakom w Ligue 1 są nic nie warte to czemu jako argument podajesz że inni mają więcej? Pomijam już fakt że Neymar drugi sezon z rzędu wypada na kilka miesięcy i dlatego ma gorsze statystyki. To jaką przewagę stwarzał swoją grą już nie ma znaczenia?
Może nie udowodni w takiej lidze że jest piłkarzem TOP3, ale pisanie że "nic nie pokazał w PSG" to jest zwykłe pieprzenie bzdur i to jaka kwota była za niego zapłacona nic tu nie zmienia. Jak jest zdrowy to on tą ligę niszczy i wypluwa że ciężko pokazać tam coś więcej. Podjął decyzję jaką podjął, ale robi tam co mu sie podoba i nikt nie ma prawa napisać że on tam nic nie pokazał
A co miał więcej pokazać? Salto po każdym kopnięciu czy królika z kapelusza wyciągać? Nie wiem jakie ty masz wyobrażenie jak powinien grać żebyś sie nie przyczepił. I co ma do tego jakieś 300 mln z kapelusza
Cardiff jest w fatalnej formie i w ostatnich kolejkach nie mieli nic do gadania. West Ham ma przyzwoite wyniki, w dodatku w ostatnim czasie grali z City i Liverpoolem i dobrze sie prezentowali.
No ale to Premier League :)
1
Ok, czyli nie mam prawa w luźnej rozmowie utożsamiać się z drużyną której kibicuję przez zdecydowaną większość swojego życia. Wybacz że śmiałem w ogóle wpaść na taki pomysł.
7
TIL: 6 punktów różnicy to żadna różnica. La Rambla uczy
14
No mimo wszystko punkt przewagi a 7 to jest różnica
43
Dobra dobra chce to zobaczyć na boisku :P
0
Czyli nie moge napisać że wygraliśmy dziś mecz bo nie było mnie na boisku?
5
Ostatnio miał wręcz fatalny okres, dobrze widzieć w końcu przełamanie (o Vidalu mówię jak coś xD)
0
Messi to i tak sobie poczłapie do końca meczu to schodzić nie musi :)
0
czyli co Inaki Pena musi zagrać na bramce żebyś to nazwał rotacją?
1
Mecz dopiero za 4 dni, nie gra dziś Roberto, Rakitic, Lenglet i Dembele i wszyscy najprawdopodobniej zagrają w środę z Lyonem. Jedynie do obecności Suareza można się przyczepić
1
Wystawiłby pół składu rezerwowego i nie daj boże byśmy nie wygrali meczu to by było pisane "valverde nie umie rotować, trzeba było zrobić 2-3 zmiany i tyle"
66
Gdzie kupie linki hamulcowe do golfa
3
Akurat dzisiaj mógł se darować bo Alaves musi gonić Real i robi mi sie ciepło na kuponie bo mam 1X :V
1
No tak, nie próbuje cie naprostować tylko bardziej odnosiłem się w kontekście swojego własnego wpisu. Nie widzieliśmy z serialu jeszcze właściwie nic, a już wszędzie czytam masowe narzekania. Tylko dodam że jak ktoś spodziewa się rozmachu niczym w grze o tron czy władcy pierścieni to się na pewno rozczaruje. Wiedźmin już z założenia jest dużo bardziej "kameralnym" uniwersum.
0
Real będzie tracił punkty dalej, to raczej pewne. Problem w tym że Alaves i Getafe chyba sami nie będą w stanie punktować regularniej od nich.
1
Tylko że większość tego (jak narzekanie na obsadę) to nie fakty tylko jakieś przeczucia czy jak to tam nazwać. Przypomnę że w Grze o Tron też nie grały gwiazdy kina a praktycznie anonimowi ludzie.
Poza tym mam nieodparte wrażenie że wymagania jakie ludzie stawiają przed tym serialem są wręcz gigantyczne. Pierwszy sezon będzie na "rozruch" i budżet nie jest duży, jak sobie przypomne pierwszy sezon GoTa od którego sie odbiłem trzy razy to mi sie niedobrze robi, ale jak w Wiedźminie nie bedzie na start fajerwerków to już ogłoszą go gniotem.
0
No w Milanie to sie Seedorf nie popisał. Zresztą i tak pewnie to z kapelusza wyczarowali
0
Ciągle czytam opinie ludzi że wiele wskazuje że to będzie gniot, ale nikt nie potrafi podać konkretnie co.
0
Obiecałem sobie że zmienie ten avatar jak Suarez zdobędzie bramkę w wyjazdowym meczu play-offów ligi mistrzów. Myślicie że zostanę z nim do śmierci?
5
Masz na kolacje wtedy herbika
0
Komcie są ważniejsze
13
O podoba mi sie
1
No ale po co mu one? Po co miałby ich dostawać 9 na sezon? To jest na tyle nieznacząca nagroda że bardzo dobrze że biorą pod uwagę głównie mniej znanych piłkarzy z gorszych drużyn. Messi by taką nagrode pieprznął do piwnicy a dla innych to jest osiągnięcie.
30
Ja to mam nadzieje że nie powącha dziś murawy :)
1
Mbappe strzelił w PSG 50 bramek w 73 meczach, Neymar strzelił 48 goli w 53 meczach. Poza tym skoro gole średniakom w Ligue 1 są nic nie warte to czemu jako argument podajesz że inni mają więcej? Pomijam już fakt że Neymar drugi sezon z rzędu wypada na kilka miesięcy i dlatego ma gorsze statystyki. To jaką przewagę stwarzał swoją grą już nie ma znaczenia?
Może nie udowodni w takiej lidze że jest piłkarzem TOP3, ale pisanie że "nic nie pokazał w PSG" to jest zwykłe pieprzenie bzdur i to jaka kwota była za niego zapłacona nic tu nie zmienia. Jak jest zdrowy to on tą ligę niszczy i wypluwa że ciężko pokazać tam coś więcej. Podjął decyzję jaką podjął, ale robi tam co mu sie podoba i nikt nie ma prawa napisać że on tam nic nie pokazał
2
A co miał więcej pokazać? Salto po każdym kopnięciu czy królika z kapelusza wyciągać? Nie wiem jakie ty masz wyobrażenie jak powinien grać żebyś sie nie przyczepił. I co ma do tego jakieś 300 mln z kapelusza
19
Messi ma tych nagród miesiąca chyba mniej niż złotych piłek. Bardzo dobrze ze mu ich nie dają bo po co mu to
2
Cardiff jest w fatalnej formie i w ostatnich kolejkach nie mieli nic do gadania. West Ham ma przyzwoite wyniki, w dodatku w ostatnim czasie grali z City i Liverpoolem i dobrze sie prezentowali.
No ale to Premier League :)
3
Na papierze wygląda solidnie, chyba nic bym nie zmieniał
0
https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1597&PART=900
0
Skup się na konkretnych modelach bo każda firma ma takie warte uwagi i takie które lepiej omijać