2

Czemu anorektyczka cieszy się że zbliża sie kryzys? Bo nadchodzą chude lata. Tak, teraz to wymyśliłem

0

Może Polsat nie chciał sie z nimi dogadać? :)

0

No na moje oko to takie 30% z poprzedniego sezonu Salaha zostało :) (chociaż bramek i tak ma dużo w PL, trzeba mu oddać)

2

O aha, 24 strzały wzięły sie z defensywnej gry na remis Valverde. Dobrze wiedzieć.

8

Maxi w tym sezonie nie jest jakiś świetny i kryzysem Celty trzeba obciążyć także jego. No i w tym sezonie nie jest nawet najlepszym strzelcem w swojej drużynie :P

7

No jasne że inna, tam twoja drużynka przeszła dalej, a tutaj zły Ronaldo wygrał i jeszcze ktoś napisze że jest dobry ;(

14

Chciałbym zobaczyć analogiczny komentarz w twoim wykonaniu po 6-1 z PSG, ale pewnie nie mam co liczyć :P

3

Najebany to do domu

1

Tylko tam nie idź w tango bo to środek tygodnia

21

ale ze spalonego nic nie było więc klasyczny hattrik nie został zdobyty

0

Tak na marginesie, kiedy ostatnio Messi strzelił hattrika w playoffach Ligi Mistrzów? :)

13

Zabawne to jest to, że po wielkim wieczorze Ronaldo i tak ludzie na siłę wpychają w to Messiego. Kompleksy wylewają sie wszystkimi dziurami

3

Oczywiście, przecież tam nikt nigdy Messiego nie obraził ani nic, tylko tutaj źli ludzie na Ronaldo jadą xd

0

Atletico taką "amatorke taktyczną" stosuje całą jego "kadencję" w tym klubie, wliczając w to wszystkie mecze ligowe grane na 1-0

0

To niedługo będzie rocznica 0-7 :)

5

To teraz wyobraź sobie że po odejściu Neymara nie kupujemy Coutinho ani Dembele i w wyjściowej jedenastce gra dalej Deulofeu. Tak to u nich wyglądało :)

5

Kończ waść, wstydu oszczędź

1

Nie bo za wolny

0

Muzyczka fajna w tym była :D

1

Tak myślałem, nie było trudno znaleźć tą stronkę więc od razu sie spodziewałem że już tam byłeś :P

1

Skrót myślowy, mówi to coś panu panie ferdku

0

Tu już nie ma czasu na ściąganie kolejnego dziadka tylko czas na młodego żeby powoli przejmował minuty Luisa

6

Nie ma czegoś takiego jak oficjalna strona RM w Polsce :v akurat artykuły tam mają dobre

2

Jakby miał grać na skrzydle jak Coutinho to podziękuję, a w środku nie ma dla niego miejsca

3

Bo wygrywa urwis jeden

0

Jeszcze Rakitic :)

0

Fakty pasują tylko twoja argumentacja jest do chrzanu, według mnie skład był dziś dobry

0

Może tam jakaś autocenzura działa i wykryło to jako "ciota" bo nie wiem :P

9

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?