Maxi w tym sezonie nie jest jakiś świetny i kryzysem Celty trzeba obciążyć także jego. No i w tym sezonie nie jest nawet najlepszym strzelcem w swojej drużynie :P
To teraz wyobraź sobie że po odejściu Neymara nie kupujemy Coutinho ani Dembele i w wyjściowej jedenastce gra dalej Deulofeu. Tak to u nich wyglądało :)
2
Czemu anorektyczka cieszy się że zbliża sie kryzys? Bo nadchodzą chude lata. Tak, teraz to wymyśliłem
0
Może Polsat nie chciał sie z nimi dogadać? :)
0
No na moje oko to takie 30% z poprzedniego sezonu Salaha zostało :) (chociaż bramek i tak ma dużo w PL, trzeba mu oddać)
2
O aha, 24 strzały wzięły sie z defensywnej gry na remis Valverde. Dobrze wiedzieć.
8
Maxi w tym sezonie nie jest jakiś świetny i kryzysem Celty trzeba obciążyć także jego. No i w tym sezonie nie jest nawet najlepszym strzelcem w swojej drużynie :P
7
No jasne że inna, tam twoja drużynka przeszła dalej, a tutaj zły Ronaldo wygrał i jeszcze ktoś napisze że jest dobry ;(
14
Chciałbym zobaczyć analogiczny komentarz w twoim wykonaniu po 6-1 z PSG, ale pewnie nie mam co liczyć :P
3
Najebany to do domu
1
Tylko tam nie idź w tango bo to środek tygodnia
21
ale ze spalonego nic nie było więc klasyczny hattrik nie został zdobyty
0
Tak na marginesie, kiedy ostatnio Messi strzelił hattrika w playoffach Ligi Mistrzów? :)
13
Zabawne to jest to, że po wielkim wieczorze Ronaldo i tak ludzie na siłę wpychają w to Messiego. Kompleksy wylewają sie wszystkimi dziurami
3
Oczywiście, przecież tam nikt nigdy Messiego nie obraził ani nic, tylko tutaj źli ludzie na Ronaldo jadą xd
0
Atletico taką "amatorke taktyczną" stosuje całą jego "kadencję" w tym klubie, wliczając w to wszystkie mecze ligowe grane na 1-0
0
To niedługo będzie rocznica 0-7 :)
5
To teraz wyobraź sobie że po odejściu Neymara nie kupujemy Coutinho ani Dembele i w wyjściowej jedenastce gra dalej Deulofeu. Tak to u nich wyglądało :)
5
Kończ waść, wstydu oszczędź
1
Nie bo za wolny
0
Muzyczka fajna w tym była :D
1
Tak myślałem, nie było trudno znaleźć tą stronkę więc od razu sie spodziewałem że już tam byłeś :P
1
Tu próbowałeś?
https://www.old-games.com/download/9247/mace-griffin-bounty-hunter
1
Skrót myślowy, mówi to coś panu panie ferdku
0
Tu już nie ma czasu na ściąganie kolejnego dziadka tylko czas na młodego żeby powoli przejmował minuty Luisa
6
Nie ma czegoś takiego jak oficjalna strona RM w Polsce :v akurat artykuły tam mają dobre
2
Jakby miał grać na skrzydle jak Coutinho to podziękuję, a w środku nie ma dla niego miejsca
3
Bo wygrywa urwis jeden
0
Jeszcze Rakitic :)
0
Fakty pasują tylko twoja argumentacja jest do chrzanu, według mnie skład był dziś dobry
0
Może tam jakaś autocenzura działa i wykryło to jako "ciota" bo nie wiem :P
9
Komentarz usunięty