Według mnie wejście Dembele nie powinno być w ogóle brane pod uwagę. Valverde sam powiedział że nie będą ryzykować bo w przeciwieństwie do poprzedniej fazy to jest dopiero pierwszy mecz. tym bardziej że Malcom ostatnio dobrze się zaprezentował :)
Tak pisali wcześniej na devilspage, nie wiem czy coś sie zmieniło: "Wtorkowy trening opuścili Nemanja Matić, Ander Herrera, Eric Bailly i Antonio Valencia. Występ ostatniej dwójki jest wykluczony, a w przypadku Maticia i Herrery udział w meczu będzie ważył się do ostatniej chwili. Sztab United dopiero w środę zdecyduje o występie Rashforda"
No ja bardziej prowadzę karierę klubu niż menadżera. Praktycznie nigdy nie zmieniam klubu w trakcie kariery, a jak mnie z mojego zwolnią to przeważnie zaczynam od nowa nowego sejwa w innym klubie :P
Nie nudzi wam sie granie Barceloną? Nie krytykuje ani nic, po prostu mnie zawsze po jakimś czasie zaczynało nudzić granie Barceloną czy innym United bo za szybko osiąga się pułap, gdzie robisz transfery jakie chcesz i jedyne co ci zostaje to walka o tryplet co roku. Zdecydowanie wolę przejąć zespół z 2-3 ligi i wejść nimi na szczyt europejski :P
W sumie to dobre kilka miesięcy czułem czasami dyskomfort i tak jak kolega pisał wyżej, pierwszy tydzień lub dwa było tragicznie i też chodziłem na zabiegi. Potem spieprzyłem sobie kolano jeszcze bardziej ale to już tak na marginesie :P
Coutinho to jest skrajny przypadek, co tylko potwierdza że z Deulofeu wcale nie jest dobrze skoro trzeba go porównać aż do Coutinho w życiowym kryzysie :)
A ja ich w LM nie chce, filary zespołu będą latem rozkupione, nie będą już w gazie na jesień i tylko się w fazie grupowej skompromitują moim zdaniem. No i nie grają za ładnej piłki
Jeszcze galerie ze zdjęciami jak na instagramie, synchronizacja z kontem Steam żeby było widać kto w co gra i Spotify żebym mógł podejrzeć czego słuchasz w niedzielny wieczór.
Chciałbym zobaczyć gdzie ktoś napisał że zagrał kapitalnie :)
Jasne że to nadal nie jest to czego się od niego oczekuje, ale już w samym sposobie poruszania się widać poprawę w stosunku do tego, co prezentował jeszcze z miesiąc wcześniej. Jakoś nie widziałem nigdzie zachwytów nad jego meczem, tylko komentarze że zagrał przyzwoicie, czego od dłuższego czasu nie można było o nim powiedzieć :)
Sądzę, że za takiego piłkarza 100 baniek to promocja mimo że ma rok kontraktu. Żaden klub by się dwa razy nie zastanawiał nad skorzystaniem z takiej opcji, no chyba że masz już Neymara.
Ja se od razu wyobraziłem ekipe sebixów w E36 z otwartymi oknami i tym na głośnikach.
Z komentarzy:
-Panie Stachursky, jakie chce Pan efekty?
-Wszystkie
no na C+ można kupić pakiet z kanałami Polsatu z LM, tak jak napisał Kubox. Ale kupujesz je w C+ na takiej samej zasadzie jak Eleven, w sensie że to nie są ich kanały.
0
Według mnie wejście Dembele nie powinno być w ogóle brane pod uwagę. Valverde sam powiedział że nie będą ryzykować bo w przeciwieństwie do poprzedniej fazy to jest dopiero pierwszy mecz. tym bardziej że Malcom ostatnio dobrze się zaprezentował :)
3
3 lata na to czekałem, niesamowita chwila
0
Tak pisali wcześniej na devilspage, nie wiem czy coś sie zmieniło:
"Wtorkowy trening opuścili Nemanja Matić, Ander Herrera, Eric Bailly i Antonio Valencia. Występ ostatniej dwójki jest wykluczony, a w przypadku Maticia i Herrery udział w meczu będzie ważył się do ostatniej chwili. Sztab United dopiero w środę zdecyduje o występie Rashforda"
0
A no i to jest jakieś urozmaicenie. W sumie może sam spróbuje.
0
No ja bardziej prowadzę karierę klubu niż menadżera. Praktycznie nigdy nie zmieniam klubu w trakcie kariery, a jak mnie z mojego zwolnią to przeważnie zaczynam od nowa nowego sejwa w innym klubie :P
0
Nie nudzi wam sie granie Barceloną? Nie krytykuje ani nic, po prostu mnie zawsze po jakimś czasie zaczynało nudzić granie Barceloną czy innym United bo za szybko osiąga się pułap, gdzie robisz transfery jakie chcesz i jedyne co ci zostaje to walka o tryplet co roku. Zdecydowanie wolę przejąć zespół z 2-3 ligi i wejść nimi na szczyt europejski :P
0
Arthur nie jest ostatnio w najlepszej formie, z drugiej strony cieszę się że nadal ma zaufanie trenera bo na pewno na nie zasługuje.
0
Usłyszał?
2
Socjopata to ty nie jesteś ale jak sie nie ma co sie lubi...
1
Hehe, nie
0
#kuba1308VeB, napisz mu na PW a nie tu? Pozdro
8
Przekonałeś mnie, wyrzucam ich
1
Roberto jest najpiękniejszy
0
W sumie to dobre kilka miesięcy czułem czasami dyskomfort i tak jak kolega pisał wyżej, pierwszy tydzień lub dwa było tragicznie i też chodziłem na zabiegi. Potem spieprzyłem sobie kolano jeszcze bardziej ale to już tak na marginesie :P
1
Ja już dawno wyłączyłem powiadomienia o newsach bo po co to komu :P
2
Pamiętam jeden ciągle mówił "Jordi Albiego", myslałem że jajo zniose jak to słyszałem ;D
0
Coutinho to jest skrajny przypadek, co tylko potwierdza że z Deulofeu wcale nie jest dobrze skoro trzeba go porównać aż do Coutinho w życiowym kryzysie :)
13
No i tak to z tym Deulofeu jest, raz na pół roku pierdnie i jest sensacja że talent
1
A ja ich w LM nie chce, filary zespołu będą latem rozkupione, nie będą już w gazie na jesień i tylko się w fazie grupowej skompromitują moim zdaniem. No i nie grają za ładnej piłki
29
Nie, nie napisałem tego żeby go obrazić ale jak widać trzeba sie spinać od razu :)
4
a reklamówka z biedronki jest?
56
Jeszcze galerie ze zdjęciami jak na instagramie, synchronizacja z kontem Steam żeby było widać kto w co gra i Spotify żebym mógł podejrzeć czego słuchasz w niedzielny wieczór.
4
Chciałbym zobaczyć gdzie ktoś napisał że zagrał kapitalnie :)
Jasne że to nadal nie jest to czego się od niego oczekuje, ale już w samym sposobie poruszania się widać poprawę w stosunku do tego, co prezentował jeszcze z miesiąc wcześniej. Jakoś nie widziałem nigdzie zachwytów nad jego meczem, tylko komentarze że zagrał przyzwoicie, czego od dłuższego czasu nie można było o nim powiedzieć :)
0
Ma co prawda rok kontraktu, ale nie wydaje mi się żeby chciał odchodzić
1
Oblak nie Oblak, większość strzałów była prosto w niego :P
1
Sądzę, że za takiego piłkarza 100 baniek to promocja mimo że ma rok kontraktu. Żaden klub by się dwa razy nie zastanawiał nad skorzystaniem z takiej opcji, no chyba że masz już Neymara.
10
Bierz pół
3
Ja se od razu wyobraziłem ekipe sebixów w E36 z otwartymi oknami i tym na głośnikach.
Z komentarzy:
-Panie Stachursky, jakie chce Pan efekty?
-Wszystkie
1
no na C+ można kupić pakiet z kanałami Polsatu z LM, tak jak napisał Kubox. Ale kupujesz je w C+ na takiej samej zasadzie jak Eleven, w sensie że to nie są ich kanały.
3
No Liga Mistrzów jest na kanałach Polsatu, nie C+