1

Od fajerwerków było Infinity War. Endgame to już tylko zamknięcie historii

2

O czyli to wina trenera że gościu w 6 serii przestrzelił, no prosze xD

1

Przecież on tam prawie nie gra :V

0

Williams to chodzące nieszczęście, tor, kierowcy, samochód wszystko tam wieje w oczy :V

1

Zajmij sie dobrze Abelem Ruizem, w FMie ma ogromny potencjał, Mbappe i tak nie wyciągniesz.

0

a jak tam ci sie podoba system rozwoju? :P

0

No i co dalej, pisałem coś o wakacjach? xd

5

Ide wyciągnąć walizki z piwnicy

0

wg transfermarkt do 2023

57

Studia informatyczne że gołe baby powodują taki szum? hehe

23

Ci kibice Barcy to mają nasrane w głowie, zamiast zająć się sobą to szukają zaczepki z fanami Liverpoolu :)

2

Powodzenia, może za dwa lata sobie wygrindujesz jakiś spoko gear xD

5

ten Rabiocik to jeszcze na kolanach do szejka bedzie wracał bo z tego co czytam to nikt go nie chce :D

0

proste że najnowszego

2

TCM19, od nich masz herby, facepacki, stroje
https://www.tcmlogos.com/tcm19-logos-fm19/

0

Klasycznie - jak masz poprzedniego to nie. Jeżeli to będzie twój pierwszy od kilku lat to jak najbardziej

31

Już bez przesady, gra trzeci sezon w Sevilli i zdecydowana większość go kojarzy chociaż z nazwiska

18

1

Jeden z was bedzie Berlin Wschodni a drugi Berlin Zachodni

0

footybite.com
zawsze też 3-4 linki na acestream są

5

następny mecz postawie remis / under 2.5 to pewnie wygrają 3-1

0

A no dostanie, ale z dużo gorszą matrycą. Pytanie czy w ogóle ma sprzęt wyciągający 140 klatek w grach żeby z tego odświeżania skorzystać.

1

Niedawno do konsoli kupiłem sobie ten:
https://www.x-kom.pl/p/361250-monitor-led-24-269-lg-24mp59g-czarny.html
co prawda 50zł nad budżet, ale 24 cale zamiast 21,5

0

No i masz :D

8

Ciekawe jak sie pozbył rodziców

0

Pokaż

0

Podał się do dymisji zanim go aresztowali z tego co pamiętam :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?