Ludzie po prostu kupią na Social Clubie. Poza tym pewnie będzie tak jak w przypadku GTA V, gdzie wersje pudełkowe były tylko na Social Club, a na Steamie tylko cyfrowo szło kupić.
Ja gram na PC (też w fife) na DS4 i działa tak samo jak na konsoli. Co prawda mam v2 ale on sie w budowie i działaniu zupełnie niczym nie różni oprócz tego że ma jaśniejsze przyciski i dodatkową diodę pod panelem dotykowym
Poważnie? Nawet jak będą przegrywać co drugi mecz w tym sezonie to nic to w kwestii Zidana nie zmieni. Co mecz wystawia zupełnie inną jedenastkę i daje zagrać wszystkim, patrząc kogo opłaca się zostawić na kolejny sezon.
"Wysoki sądzie" to nie jest wybujałe ego sędziego tylko w takim miejscu jak sąd występują szczególne zasady zachowania i jestem pewny że w 90% przypadków zostałbyś upomniany w tej sytuacji
To był pierwszy mecz ligowy w tym sezonie, w którym nie wystąpił Pique, graliśmy w sobotę z Espanyolem, a w kolejną sobotę gramy z Atletico. Kiedy Gerard ma odpocząć jak nie w meczu pomiędzy derbami a meczem z Atletico? Umtiti najzwyczajniej w świecie musiał wczoraj zagrać. No chyba że wolałbyś Todibo czy Murillo, ale wtedy dalej padłby argument że zostali rzuceni bez gry na głęboką wodę.
Nauczyciele na pewno zarabiają grosze w porównaniu do tego, jaka na nich ciąży odpowiedzialność i rola w kształtowaniu(kształceniu) pokoleń. Problem tylko jest taki, że lekką ręką co drugi nauczyciel nie nadaje sie do pełnienia tego zawodu. Wynik tego jest taki, że zamiast dobrze zarabiających profesjonalistów mamy słabo/przeciętnie zarabiających przeciętniaków, a nauczyciele z powołania są przez to pokrzywdzeni.
Wg mnie Biggie, wokół Tupaca utworzyła się taka 'legenda' prawie jak na papieża i spróbuj coś złego powiedzieć to cie zjedzą (chociaż mam mega sentyment do obu)
A jaki interes miałby Betis w takim wypadku w wystawianiu w pierwszym zespole piłkarza który zaraz za darmo może im zniknąć, a przy tym nie prezentuje jakiegoś super poziomu? Przecież tam nie pracują debile
0
Milan - Juve i Bayern - BVB o tej samej godzinie, i którego Polaka rodaka tu oglądać :(
2
Ludzie po prostu kupią na Social Clubie. Poza tym pewnie będzie tak jak w przypadku GTA V, gdzie wersje pudełkowe były tylko na Social Club, a na Steamie tylko cyfrowo szło kupić.
1
Messi kilka spotkań ligowych w tym sezonie opuści dla odpoczynku, chociażby nie sądzę żeby zagrał z Huescą pomiędzy meczami z United.
15
Tylko kebab
4
Kante ma zdecydowanie gorsze warunki od Arthura a świetnie radzi sobie w tej mitycznej fizycznej lidze angielskiej.
0
Tak, na PS4 możesz zrobić dowolna ilość kont w Ultimate Team, z tego względu że i tak musisz grać z płytą w napędzie.
12
Wygląda swietnie a sama gra od dawna jest nastawiona bardzo na humor. Co zrobisz jak teraz wszyscy są urażeni przez cokolwiek :P
3
No na Originie to tak średnio, musiałby grać na koncie gościa który mu ją sprzedał
0
Ja gram na PC (też w fife) na DS4 i działa tak samo jak na konsoli. Co prawda mam v2 ale on sie w budowie i działaniu zupełnie niczym nie różni oprócz tego że ma jaśniejsze przyciski i dodatkową diodę pod panelem dotykowym
36
Poważnie? Nawet jak będą przegrywać co drugi mecz w tym sezonie to nic to w kwestii Zidana nie zmieni. Co mecz wystawia zupełnie inną jedenastkę i daje zagrać wszystkim, patrząc kogo opłaca się zostawić na kolejny sezon.
2
Koledze sie pewnie z finałem PK pokiełbasiło w terminarzu :P
1
"Wysoki sądzie" to nie jest wybujałe ego sędziego tylko w takim miejscu jak sąd występują szczególne zasady zachowania i jestem pewny że w 90% przypadków zostałbyś upomniany w tej sytuacji
1
18 godzin pracy w tygodniu? Nie bądź śmieszny
1
To był pierwszy mecz ligowy w tym sezonie, w którym nie wystąpił Pique, graliśmy w sobotę z Espanyolem, a w kolejną sobotę gramy z Atletico. Kiedy Gerard ma odpocząć jak nie w meczu pomiędzy derbami a meczem z Atletico? Umtiti najzwyczajniej w świecie musiał wczoraj zagrać. No chyba że wolałbyś Todibo czy Murillo, ale wtedy dalej padłby argument że zostali rzuceni bez gry na głęboką wodę.
0
Nauczyciele na pewno zarabiają grosze w porównaniu do tego, jaka na nich ciąży odpowiedzialność i rola w kształtowaniu(kształceniu) pokoleń. Problem tylko jest taki, że lekką ręką co drugi nauczyciel nie nadaje sie do pełnienia tego zawodu. Wynik tego jest taki, że zamiast dobrze zarabiających profesjonalistów mamy słabo/przeciętnie zarabiających przeciętniaków, a nauczyciele z powołania są przez to pokrzywdzeni.
9
Na zumbie więcej kobiet, sprytnie
2
a co z crossfitem
1
Zgadza się
1
On już od co najmniej 2 lat ma tylko przebłyski
5
Wg mnie Biggie, wokół Tupaca utworzyła się taka 'legenda' prawie jak na papieża i spróbuj coś złego powiedzieć to cie zjedzą (chociaż mam mega sentyment do obu)
3
a co dopiero jakby ogarnęli że można chodzić na siłke xD
0
Fajnie by było gdyby się dopasowali i stworzyli duet. Z drugiej strony jeden zawsze czuje nacisk drugiego.
0
W 1 technikum więc jakieś 17 chyba
13
Eleven ma w tej kolejce Real - Valencia i jest to zdecydowanie lepszy mecz niż Barcelony z Villarealem. Patrzycie tylko z jednej strony :)
1
a co to za bitwy na ciekawostki
0
Co ciekawe Neymar opuścil około 50% wszystkich spotkań odkąd gra w PSG, nie tylko w tym sezonie
0
A jaki interes miałby Betis w takim wypadku w wystawianiu w pierwszym zespole piłkarza który zaraz za darmo może im zniknąć, a przy tym nie prezentuje jakiegoś super poziomu? Przecież tam nie pracują debile
14
a ja mam jedno pytanie
co zapodał?
2
Oglądasz co chcesz na Netflixie, jak skończysz anulujesz subskrypcje i idziesz na HBO, po co wybierać jedną :P
1
A jaki staż na crossficie :D