0

Milan - Juve i Bayern - BVB o tej samej godzinie, i którego Polaka rodaka tu oglądać :(

2

Ludzie po prostu kupią na Social Clubie. Poza tym pewnie będzie tak jak w przypadku GTA V, gdzie wersje pudełkowe były tylko na Social Club, a na Steamie tylko cyfrowo szło kupić.

1

Messi kilka spotkań ligowych w tym sezonie opuści dla odpoczynku, chociażby nie sądzę żeby zagrał z Huescą pomiędzy meczami z United.

15

Tylko kebab

4

Kante ma zdecydowanie gorsze warunki od Arthura a świetnie radzi sobie w tej mitycznej fizycznej lidze angielskiej.

0

Tak, na PS4 możesz zrobić dowolna ilość kont w Ultimate Team, z tego względu że i tak musisz grać z płytą w napędzie.

12

Wygląda swietnie a sama gra od dawna jest nastawiona bardzo na humor. Co zrobisz jak teraz wszyscy są urażeni przez cokolwiek :P

3

No na Originie to tak średnio, musiałby grać na koncie gościa który mu ją sprzedał

0

Ja gram na PC (też w fife) na DS4 i działa tak samo jak na konsoli. Co prawda mam v2 ale on sie w budowie i działaniu zupełnie niczym nie różni oprócz tego że ma jaśniejsze przyciski i dodatkową diodę pod panelem dotykowym

36

Poważnie? Nawet jak będą przegrywać co drugi mecz w tym sezonie to nic to w kwestii Zidana nie zmieni. Co mecz wystawia zupełnie inną jedenastkę i daje zagrać wszystkim, patrząc kogo opłaca się zostawić na kolejny sezon.

2

Koledze sie pewnie z finałem PK pokiełbasiło w terminarzu :P

1

"Wysoki sądzie" to nie jest wybujałe ego sędziego tylko w takim miejscu jak sąd występują szczególne zasady zachowania i jestem pewny że w 90% przypadków zostałbyś upomniany w tej sytuacji

1

18 godzin pracy w tygodniu? Nie bądź śmieszny

1

To był pierwszy mecz ligowy w tym sezonie, w którym nie wystąpił Pique, graliśmy w sobotę z Espanyolem, a w kolejną sobotę gramy z Atletico. Kiedy Gerard ma odpocząć jak nie w meczu pomiędzy derbami a meczem z Atletico? Umtiti najzwyczajniej w świecie musiał wczoraj zagrać. No chyba że wolałbyś Todibo czy Murillo, ale wtedy dalej padłby argument że zostali rzuceni bez gry na głęboką wodę.

0

Nauczyciele na pewno zarabiają grosze w porównaniu do tego, jaka na nich ciąży odpowiedzialność i rola w kształtowaniu(kształceniu) pokoleń. Problem tylko jest taki, że lekką ręką co drugi nauczyciel nie nadaje sie do pełnienia tego zawodu. Wynik tego jest taki, że zamiast dobrze zarabiających profesjonalistów mamy słabo/przeciętnie zarabiających przeciętniaków, a nauczyciele z powołania są przez to pokrzywdzeni.

9

Na zumbie więcej kobiet, sprytnie

2

a co z crossfitem

1

Zgadza się

1

On już od co najmniej 2 lat ma tylko przebłyski

5

Wg mnie Biggie, wokół Tupaca utworzyła się taka 'legenda' prawie jak na papieża i spróbuj coś złego powiedzieć to cie zjedzą (chociaż mam mega sentyment do obu)

3

a co dopiero jakby ogarnęli że można chodzić na siłke xD

0

Fajnie by było gdyby się dopasowali i stworzyli duet. Z drugiej strony jeden zawsze czuje nacisk drugiego.

0

W 1 technikum więc jakieś 17 chyba

13

Eleven ma w tej kolejce Real - Valencia i jest to zdecydowanie lepszy mecz niż Barcelony z Villarealem. Patrzycie tylko z jednej strony :)

1

a co to za bitwy na ciekawostki

0

Co ciekawe Neymar opuścil około 50% wszystkich spotkań odkąd gra w PSG, nie tylko w tym sezonie

0

A jaki interes miałby Betis w takim wypadku w wystawianiu w pierwszym zespole piłkarza który zaraz za darmo może im zniknąć, a przy tym nie prezentuje jakiegoś super poziomu? Przecież tam nie pracują debile

14

a ja mam jedno pytanie
co zapodał?

2

Oglądasz co chcesz na Netflixie, jak skończysz anulujesz subskrypcje i idziesz na HBO, po co wybierać jedną :P

1

A jaki staż na crossficie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?