0

Ronaldo ma więcej goli w karierze od Leo (tak wiem że jest starszy, to nie zmienia faktu że jesteś w błędzie), napastnika nie rozlicza się z wypracowywania bramek (chyba tylko w Barcelonie :)). Jest według mnie po prostu lepszym snajperem (między innymi przez warunki fizyczne)

1

Puyol i Rafa, dwóch moich ulubionych obrońców ;(

1

Większość została już powiedziana, ale od siebie tylko dodam, że jestem w stanie zgodzić się ze stwierdzeniem, że Ronaldo jest najlepszym napastnikiem na świecie. Jednak słowo klucz to "napastnik", bo piłkarzem najlepszym jest Messi :)

4

Ma kontrakt i to działa w dwie strony, mogą jedynie go przyspawać do ławki ale pensyjke bedzie sobie pobierał

1

Jako cel mam walkę o utrzymanie (nawet nie utrzymanie, a jedynie walkę xD) i w połowie sezonu jestem na 6 miejscu. Jednak daje mi się już strasznie we znaki wąska kadra i kontuzje mnie niszczą, raczej w grupie mistrzowskiej się nie utrzymam ale z utrzymaniem w lidze nie będzie żadnego problemu

0

Ja to przez 4 sezony z rzędu wygrałem ligę z przewagą co najmniej 15pkt, upośledzeni ci przeciwnicy. Przerzucilem się na grę Górnikiem Zabrze xD

1

Wystarczy dodać do konta

0

No to ciekawe że wszystkie sezony the 100 obejrzałem na Netflixie, jestem czarodziejem?

2

Będą. Na Netflix pojawią się zawsze tydzień po telewizyjnej premierze, tak jak wcześniej

5

A jaki on ma wpływ na to, że jego obrońcy dostają kilka razy w meczu udaru mózgu? Przegrali babolami indywidualnymi, taktyczne i zespołowo to City przeważało znacznie

0

Nie poddał się operacji bo nie ma gwarancji, że ona mu pomoże. Jest ryzyko że nawet po niej znowu nabawi się tej samej kontuzji.

0

Problem w tym, że operowane również

3

Ojojoj tragedia sie stała bo na prywatnym kanale śmie wyrazić jakieś swoje zdanie, jak on w ogóle śmie śmieć

0

No fakt mój błąd, faktycznie z Bayernem to grali w grupie (zresztą nawet nie wygrali, ale chodzi o samo wrażenie :P)

15

Czuje sie sprowokowany

0

Myślę że po wyeliminowaniu Bayernu, Realu i Juventusu możemy już przestać nie doceniać Ajax :)

0

Czyli co zawodnicy powinni móc bluzgać do sędziego a on mieć zakaz reakcji czy jak

0

Nie ma wyników nigdzie dopóki sam nie klikniesz że chcesz zobaczyć wynik. A co do czasu to różnie, czasami jest chwile po meczu, czasem trochę dłużej. Myślę że tak z 30 minut po meczu na pewno już będzie.

0

Z tego co przeczytałem architektura jest podobna, tylko sprzęt mocniejszy, więc wsteczna kompatybilność jest dalej bardzo prawdopodobna. Jednak tak jak mówisz, nic jeszcze nie potwierdzili. Pewnie więcej będzie wiadomo już przy oficjalnej zapowiedzi.

0

Moim zdaniem nie ma szans, że taką specyfikacje dostaniesz za dwa tysiące, według mnie cena się zakręci tym razem w okolicach 3000zł na start. W porównaniu do obecnych konsol to przedstawione "flaki" PS5 to jest potwór

0

Specyfikacja wygląda bardzo dobrze, pytanie jaka będzie się wiązała z tym cena

0

Pamiętam nawet sporo plotek o transferze Parejo jak odszedł Paulinho, coś było na rzeczy

2

No nieźle, 100 punktów i ligi nie wygrać xD

1

Prawda jest taka że jak Coutinho jeszcze był w formie to nawet wystawiony na prawej stronie radził sobie przyzwoicie. Po prostu sra pod siebie i to nie jest wina trenera

1

Za to że niekompletny produkt to podziękuj EA że podkupują licencje na wyłączność

3

Kto by sie spodziewał jak jeszcze niedawno tam cały sezon musieli grać dziadek Arjen i dziadek Franek :P

4

E tam szpileczka tu czy tam jeszcze nikomu nie zaszkodziła :P

1

W googlach już wiedzą podobno

13

Jedni stoją na koncercie z telefonem, a inni co 5 minut relacjonują wycieczke na La Rambli, takie czasy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?