Dodatkowo wg tego samego źródła szejk rozważa przejęcie AS Roma, a w przypadku braku porozumienia z obecnym właścicielem, chcą przynajmniej zainwestować tam grubą kasę umowami sponsorskimi.
Ten "problem" istnieje w Barcelonie od lat, praktycznie w każdym sezonie jesteś w stanie znaleźć multum sytuacji, kiedy zawodnicy próbują wjechać z piłką do bramki mając metry przestrzeni na oddanie strzału. Oprócz Messiego to tylko Dembele nie boi się wziąć odpowiedzialności za strzał. Coutinho odkąd wpadł w dół również już chętnie nie strzela, Suarez często na siłę szuka Leo a sytuacji w których Alba mógł ładować na bramkę, ale zagrywał w gąszcz obrońców to już nie jestem w stanie zliczyć. (nie w tym meczu rzecz jasna, ogólnie mówię)
No i w kiblu spuściły Pepa indywidualne babole obrońców, a nie złe przygotowanie taktyczne zespołu. Nie będzie ich przecież kontrolował jak padem w fifie :)
Może i nie dał sie przedryblować, ale gola na 1-0 to chyba on skasztanił bo został z tyłu i złamał linię :P @edit, no jednak nie, Suarez tam w sumie przed wszystkimi trzema był, nie wiem jak on sie tak urwał :D
Bardzo płynnie zmieniamy formacje podczas meczu, do każdego przeciwnika podchodzi inaczej, można mieć trochę zastrzeżeń na przestrzeni jego pracy na Camp Nou, ale ma też swoje niepodważalne zalety :)
Nie rozumiem w ogóle tej polemiki o celebrację Suareza. Jeszcze gdyby to było na Anfield to bym zrozumiał, ale na Camp Nou? Po 5 latach od transferu? Pogrzało
83
Suarez to jest taki gość, którego da się lubić tylko i wyłącznie jeżeli gra dla twojej drużyny :P
35
Starszy strzela znacznie lepiej, to akurat nie tajemnica :P
12
O jakby tak mieć ich obu jednocześnie na boisku *.*
1
Nic dziwnego, 80% Twittera to dzieci lub "wczesna młodzież", w dodatku 14-latka też raczej ma bardzo młody fanbase. Kretynów nie sieją
1
Fuj tylko nie całki
8
Dla pedofili dzieci są piękne to mam to tolerować? :V
9
Hudson nie komentuje Ligi Mistrzów
3
Masz rację, możemy się nie zgadzać i raczej z tego skorzystamy :)
0
Milner mógł wpakować ale dał prosto w Matsa
2
Dodatkowo wg tego samego źródła szejk rozważa przejęcie AS Roma, a w przypadku braku porozumienia z obecnym właścicielem, chcą przynajmniej zainwestować tam grubą kasę umowami sponsorskimi.
0
Wcześniej na pewno były włamania do domów Boatenga i Coutinho, o Arthurze sobie nie przypominam
1
https://www.fullmatchesandshows.com/2019/05/01/barcelona-vs-liverpool-highlights-full-match/#6
3
Ten "problem" istnieje w Barcelonie od lat, praktycznie w każdym sezonie jesteś w stanie znaleźć multum sytuacji, kiedy zawodnicy próbują wjechać z piłką do bramki mając metry przestrzeni na oddanie strzału. Oprócz Messiego to tylko Dembele nie boi się wziąć odpowiedzialności za strzał. Coutinho odkąd wpadł w dół również już chętnie nie strzela, Suarez często na siłę szuka Leo a sytuacji w których Alba mógł ładować na bramkę, ale zagrywał w gąszcz obrońców to już nie jestem w stanie zliczyć. (nie w tym meczu rzecz jasna, ogólnie mówię)
4
Kolega chyba kanały pomylił i inny mecz oglądał :)
0
A może obu w 4-4-2 by zmieścił, warunek jest jeden - Arthur musi zagrać dobry mecz w sobotę.
2
Sterling może i tak, ale Kompany i Laporte to są chyba na korbkę :P
2
No i w kiblu spuściły Pepa indywidualne babole obrońców, a nie złe przygotowanie taktyczne zespołu. Nie będzie ich przecież kontrolował jak padem w fifie :)
3
Może i nie dał sie przedryblować, ale gola na 1-0 to chyba on skasztanił bo został z tyłu i złamał linię :P
@edit, no jednak nie, Suarez tam w sumie przed wszystkimi trzema był, nie wiem jak on sie tak urwał :D
1
Z tego co pamiętam to raz był mega blisko, ale niestety kolega ubezpieczał i wywalił piłke
6
8, ale czy to jest rekord to nie wiem
1
Bardzo płynnie zmieniamy formacje podczas meczu, do każdego przeciwnika podchodzi inaczej, można mieć trochę zastrzeżeń na przestrzeni jego pracy na Camp Nou, ale ma też swoje niepodważalne zalety :)
2
Na rewanż chyba wystawiłbym dokładnie tę samą jedenastkę co dzisiaj. Mamy ten komfort że dosłownie żaden z nich nie musi grać w sobotę :)
0
Szczerze to sie nawet przywiązałem do niego, ale już niech strzeli i przypieczętuje awans
7
Wiadomo, powinien to strzelić, przy 0-0 sam pewnie byłbym wściekły. Ale wygraliśmy 3-0 i pozostaje tylko sie cieszyć, a nie przeżywać jedną akcję :)
31
Jak skasztanimy 3 bramki przewagi w rewanżu to cała drużyna to będą zgniłe maślaki, a nie sam Dembele
6
Ma strzelić na wyjeździe, reguły są jasne
11
A najlepsze jest to, że weekend wszyscy spędzą na leżakach, a Liverpool będzie wypruwał sobie płuca w lidze :)
3
Tak jak mówię, na Anfield bym zrozumiał wątpliwości. Nie na Camp Nou
0
Co, przecież Pol cały czas mówi że Messi miał przyznaną złotą piłkę już przed półfinałami i nawet dzisiaj na live po meczu to powtórzył
94
Nie rozumiem w ogóle tej polemiki o celebrację Suareza. Jeszcze gdyby to było na Anfield to bym zrozumiał, ale na Camp Nou? Po 5 latach od transferu? Pogrzało