83

Suarez to jest taki gość, którego da się lubić tylko i wyłącznie jeżeli gra dla twojej drużyny :P

35

Starszy strzela znacznie lepiej, to akurat nie tajemnica :P

12

O jakby tak mieć ich obu jednocześnie na boisku *.*

1

Nic dziwnego, 80% Twittera to dzieci lub "wczesna młodzież", w dodatku 14-latka też raczej ma bardzo młody fanbase. Kretynów nie sieją

1

Fuj tylko nie całki

8

Dla pedofili dzieci są piękne to mam to tolerować? :V

9

Hudson nie komentuje Ligi Mistrzów

3

Masz rację, możemy się nie zgadzać i raczej z tego skorzystamy :)

0

Milner mógł wpakować ale dał prosto w Matsa

2

Dodatkowo wg tego samego źródła szejk rozważa przejęcie AS Roma, a w przypadku braku porozumienia z obecnym właścicielem, chcą przynajmniej zainwestować tam grubą kasę umowami sponsorskimi.

0

Wcześniej na pewno były włamania do domów Boatenga i Coutinho, o Arthurze sobie nie przypominam

3

Ten "problem" istnieje w Barcelonie od lat, praktycznie w każdym sezonie jesteś w stanie znaleźć multum sytuacji, kiedy zawodnicy próbują wjechać z piłką do bramki mając metry przestrzeni na oddanie strzału. Oprócz Messiego to tylko Dembele nie boi się wziąć odpowiedzialności za strzał. Coutinho odkąd wpadł w dół również już chętnie nie strzela, Suarez często na siłę szuka Leo a sytuacji w których Alba mógł ładować na bramkę, ale zagrywał w gąszcz obrońców to już nie jestem w stanie zliczyć. (nie w tym meczu rzecz jasna, ogólnie mówię)

4

Kolega chyba kanały pomylił i inny mecz oglądał :)

0

A może obu w 4-4-2 by zmieścił, warunek jest jeden - Arthur musi zagrać dobry mecz w sobotę.

2

Sterling może i tak, ale Kompany i Laporte to są chyba na korbkę :P

2

No i w kiblu spuściły Pepa indywidualne babole obrońców, a nie złe przygotowanie taktyczne zespołu. Nie będzie ich przecież kontrolował jak padem w fifie :)

3

Może i nie dał sie przedryblować, ale gola na 1-0 to chyba on skasztanił bo został z tyłu i złamał linię :P
@edit, no jednak nie, Suarez tam w sumie przed wszystkimi trzema był, nie wiem jak on sie tak urwał :D

1

Z tego co pamiętam to raz był mega blisko, ale niestety kolega ubezpieczał i wywalił piłke

6

8, ale czy to jest rekord to nie wiem

1

Bardzo płynnie zmieniamy formacje podczas meczu, do każdego przeciwnika podchodzi inaczej, można mieć trochę zastrzeżeń na przestrzeni jego pracy na Camp Nou, ale ma też swoje niepodważalne zalety :)

2

Na rewanż chyba wystawiłbym dokładnie tę samą jedenastkę co dzisiaj. Mamy ten komfort że dosłownie żaden z nich nie musi grać w sobotę :)

0

Szczerze to sie nawet przywiązałem do niego, ale już niech strzeli i przypieczętuje awans

7

Wiadomo, powinien to strzelić, przy 0-0 sam pewnie byłbym wściekły. Ale wygraliśmy 3-0 i pozostaje tylko sie cieszyć, a nie przeżywać jedną akcję :)

31

Jak skasztanimy 3 bramki przewagi w rewanżu to cała drużyna to będą zgniłe maślaki, a nie sam Dembele

6

Ma strzelić na wyjeździe, reguły są jasne

11

A najlepsze jest to, że weekend wszyscy spędzą na leżakach, a Liverpool będzie wypruwał sobie płuca w lidze :)

3

Tak jak mówię, na Anfield bym zrozumiał wątpliwości. Nie na Camp Nou

0

Co, przecież Pol cały czas mówi że Messi miał przyznaną złotą piłkę już przed półfinałami i nawet dzisiaj na live po meczu to powtórzył

94

Nie rozumiem w ogóle tej polemiki o celebrację Suareza. Jeszcze gdyby to było na Anfield to bym zrozumiał, ale na Camp Nou? Po 5 latach od transferu? Pogrzało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?