0

@BigShaq A próbowałeś już? :D 

7

@JimMorrisonFCB @Robertinho Podepnę się trochę w drugim kierunku - czy jest/będzie opcja żeby dyskusje były automatycznie rozwijane od razu?

44

@damianex10 o cie panie podgląd twita :O

0

@SeeleyBooth A no to jeżeli o to chodzi to mam tak samo 

2

@MesQueUnClub_87 Piszesz nick delikwenta po "małpie" i oznaczony gościu. @pozdrawiam 

0

Teraz tylko czekać aż z zaskoczenia wprowadzą limit 280 znaków i bedzie tt.fcb jak znalazł :V

1

@SeeleyBooth Hm, mnie przenosi normalnie 

2

@Qlewer No wystarczyłoby przenieść ten panel z lewej na prawą i byłoby prawie jak po staremu w sumie :) 

0

@Qlewer Kwestia przyzwyczajenia :) 

0

A gdzie jest napisane za co jest przyznawana, gość był we wrześniu głównym pretendentem do jedenastki sezonu a stracił 80% spotkań, chcąc nie chcąc jest to rozczarowanie.

0

Patrząc tak z drugiej strony, chyba każdy z nas był rozczarowany jak Samu tracił kolejne miesiące odmawiając cały czas operacji. Może i nie rozczarował swoją grą, raczej jej brakiem. Jasne, nie w 100% z jego winy, ale dużo ta sytuacja wzbudziła kontrowersji czy powinien iść pod nóż czy nie

19

o a o Umtitim w jedenastce rozczarowań nie napisał, co za manipulacja! :D

0

Poważnie czy nie, to jest kolejny zapalnik do dyskusji jaki to Ernest jest zły i niedobry a już mnie męczy ten temat :P Ale przecież ci nie zabronie pisać więc tak sobie tylko dopowiedziałem :)

22

Wcale nie dlatego że jest wychowankiem Valencii a jego przygoda z Barceloną nie była zbyt udana :)

0

Generalnie jak już narzekam na cenę to bardziej pod tym względem, że zostanie mniej w budżecie na wzmocnienie innej pozycji. Jeżeli ta kwota za Jovicia nie wpłynie w istotny sposób na inne istotne transfery to mnie mało interesuje ile za niego zapłacą.

3

Byle nie za sto baniek. Z drugiej strony to nie moje pieniądze, jak bedzie grał dobrze to niech se nawet 300 za niego dadzą ;v

3

Raczej odejdzie bez większego echa, ale i tak należy mu się mega szacunek. Może i zdrowie mu nie dopisywało, ale jak był zdrowy to nikt nie może powiedzieć że zawodził. Gdyby nie kontuzje byłby mocnym rywalem o pierwszy skład nawet w Barcelonie.

0

Ja tam mogę normalnie jak zawsze

7

Według mnie finałowy odcinek był dobry w porównaniu do tego crapu który wypuścili w pierwszych pięciu odcinkach (a może w ostatnich trzech, bo pierwsze dwa w sumie też były spoko jak na zbudowanie napięcia przed bitwą o Winterfell, ale to co stało się później to dramat).
Dla mnie ten sezon wypaliłby sto razy lepiej gdyby przeciągnęli to na chociaż 12 odcinków i nie odwalili każdego możliwego wątku po łebkach byle jak, samo zakończenie mnie jakoś super nie zdołowało, bardziej to jak do niego doszło w poprzednich odcinkach

0

wydaje mi sie że na HBO GO wchodzi o 3 w nocy tak jak Got, ale głowy uciąć se nie dam.

1

No pewnie tak będzie

16

takie pięćdziesiątki tylko dwa razy większe.

0

Coutinho w środku ło panie

0

Mnie też dopiero za trzecim podejściem wciągnął. Chociaż oczywiście to że ma wybitne oceny nie musi oznaczać że jest to serial dla ciebie :P

0

Matko bosko Sturridge jest taki stary? :V

0

Nie było? Ja nonstop gdzieś czytam że sędzia za Legią, praktycznie co kolejke :D

2

Byś dał niskie zarobki i po dwóch sezonach byś został bez aktorów i z serialem do skasowania :P

12

u Robertinho na komputerze

0

No nie wiem mi to sie wydaje że od dawna było wiadomo że Bayern sięgnie w końcu do portfela w tym roku :)

0

No meczu nie oglądam nawet, tak tylko śmieszkuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?