@MarcinVeB4 Szczecin, zalega mi na półce i już dawno chciałem sprzedać. Jak nie masz żadnej oferty tam obok siebie to możemy się dogadać z wysyłką nawet przez jakiś paczkomat czy coś. Jak coś to wal PW
@rafik300010 A gdzie i jak grał Betis zanim zatrudnili Setiena? Stał się tylko i wyłącznie ofiarą swojego sukcesu z poprzedniego sezonu, w tym nie zdołał tego powtórzyć ale to i tak był dobry sezon jak na realia takiego klubu jak Betis, nie szerz bzdur
@daniel32778 Busquets pierwszy mecz z Liverpoolem zagrał bardzo dobrze, co jakoś uzasadnia jego występ w rewanżu, Arthur przez pół sezonu miał problemy z formą (i podobno też mięśniowe).Z drugiej strony gdyby zagrał w rewanżu środkiem Vidal, Arthur, Alena i byśmy odpadli to też zostałby zjechany że zachciało mu sie eksperymentować i jego wina. Jasne, może wtedy byśmy nie odpadli, a może i nic by sie nie zmieniło :) Finału z wczoraj już nie ma co komentować bo tu sie wszystko odbyło w głowach
@kkbarca W sumie musimy teraz nagle kupić lewego i prawego obrońcę (chyba że postawią na Wague),środkowego obrońcę, kolejnego pomocnika, lewego skrzydłowego i napastnika. Znikąd sie te dziury nagle nie wzięły i dyrektor sportowy odpowiada za to, że chociaż część z nich nie została odpowiednio obsadzona wcześniej :)
@Filter1904 Przydatny zmiennik (może obskoczyć wiele pozycji jak bedzie trzeba), niestety na każdej pozycji jest co najwyżej przeciętny, co czyni z niego jedynie użyteczną zapchajdziurę, a nie materiał na pierwszy skład :)
@hen0x Z tym że Roberto jest dużo lepszy to bym polemizował, ale na pewno jest bardziej pasującym piłkarzem do tego zespołu. W każdym razie obaj powinni być co najwyżej rezerwowymi.
@cules100pro Nie wiem co mu sie stało, ale jak chcesz mi powiedzieć że możliwe jest żeby przez trenera stracić umiejętność podania piłki na trzy metry to sobie daruj
@PJ777 Z tym atrakcyjnym futbolem Setiena to bym się tak nie zapędzał. Owszem Betis grał przyjemne dla oka mecze (tym bardziej z czołówką), ale też mieli sporo spotkań gdzie po prostu wymieniali sie bezsensownymi podaniami bez kompletnie żadnego zagrożenia pod bramką. W dodatku Setien jest jednowymiarowy i nigdy nie ma żadnego planu B
@Unique Utalentowanych dzieciaków na pewno nie mamy mniej niż inni, pierwszy problem to brak odpowiedniej struktury do wyławiania takich perełek, a dwa że przy naszym szkoleniu ich rozwój najczęściej idzie w złym kierunku, a często wręcz w żadnym :)
@krzychu1526 Do Legii już w sam raz sie nadaje, jeszcze tylko sprawdzić czy umie "zapi****ć" i ma wszystko czego w tym klubie szukają. Umiejętności gry w piłke są na dalszym planie ;v
0
@MarcinVeB4 Szczecin, zalega mi na półce i już dawno chciałem sprzedać. Jak nie masz żadnej oferty tam obok siebie to możemy się dogadać z wysyłką nawet przez jakiś paczkomat czy coś. Jak coś to wal PW
0
@MarcinVeB4 mam używke RDR2 na PS4 na sprzedaż jakbyś był zainteresowany :)
14
@BarcaPelnaGemba Masz zamiar to aktualizować? Bo już info przestarzałe w tym momencie
7
@strazak1991 Był nawet przez media przymierzany do Barcelony w swoim czasie :)
4
@rafik300010 A gdzie i jak grał Betis zanim zatrudnili Setiena? Stał się tylko i wyłącznie ofiarą swojego sukcesu z poprzedniego sezonu, w tym nie zdołał tego powtórzyć ale to i tak był dobry sezon jak na realia takiego klubu jak Betis, nie szerz bzdur
0
@zenoowity W sumie brzmi sensownie, chyba poznałeś logikę sztabu i zarządu Barcelony :P
4
@rafik300010 W Betisie sobie nie poradził? Gdyby nie on to dalej by gnili gdzieś pod koniec stawki nie brani przez nikogo na poważnie.
0
@daniel32778 Busquets pierwszy mecz z Liverpoolem zagrał bardzo dobrze, co jakoś uzasadnia jego występ w rewanżu, Arthur przez pół sezonu miał problemy z formą (i podobno też mięśniowe).Z drugiej strony gdyby zagrał w rewanżu środkiem Vidal, Arthur, Alena i byśmy odpadli to też zostałby zjechany że zachciało mu sie eksperymentować i jego wina. Jasne, może wtedy byśmy nie odpadli, a może i nic by sie nie zmieniło :) Finału z wczoraj już nie ma co komentować bo tu sie wszystko odbyło w głowach
0
@kkbarca W sumie musimy teraz nagle kupić lewego i prawego obrońcę (chyba że postawią na Wague),środkowego obrońcę, kolejnego pomocnika, lewego skrzydłowego i napastnika. Znikąd sie te dziury nagle nie wzięły i dyrektor sportowy odpowiada za to, że chociaż część z nich nie została odpowiednio obsadzona wcześniej :)
0
@Grubson06 Sezon sie skończył to przyjechał do domciu na urlop, nic dziwnego :)
0
@Copernicus Klasyczne Monaco, nudy dopóki sie ktoś nie rozwali na bandzie
14
@Filter1904 Przydatny zmiennik (może obskoczyć wiele pozycji jak bedzie trzeba), niestety na każdej pozycji jest co najwyżej przeciętny, co czyni z niego jedynie użyteczną zapchajdziurę, a nie materiał na pierwszy skład :)
0
@Qru Zależy wszystko jakich masz piłkarzy, czy jesteś faworytem w meczach czy nie, czy grasz u siebie czy na wyjeździe itd.
1
@Grubson06 Jak nie ogłoszą tego w ciągu najbliższych kilku dni to już będzie po ptakach moim zdaniem.
0
@Suzu Wydaje mi sie że on tego osobiście nie powiedział, a tylko dziennikarze o tym mówili. Choć mogłem coś przegapić :P
0
@hen0x Z tym że Roberto jest dużo lepszy to bym polemizował, ale na pewno jest bardziej pasującym piłkarzem do tego zespołu. W każdym razie obaj powinni być co najwyżej rezerwowymi.
8
@Skaramuczi Napisał jak gra, pyta tylko czy zapewnia regularny poziom na przestrzeni sezonu :)
0
@cules100pro Nie wiem co mu sie stało, ale jak chcesz mi powiedzieć że możliwe jest żeby przez trenera stracić umiejętność podania piłki na trzy metry to sobie daruj
9
@adambijax Coutinho ma aktualnie tylko jeden plus: regularność.Jest regularnie kompletnie bezużyteczny.
0
@PJ777 Z tym atrakcyjnym futbolem Setiena to bym się tak nie zapędzał. Owszem Betis grał przyjemne dla oka mecze (tym bardziej z czołówką), ale też mieli sporo spotkań gdzie po prostu wymieniali sie bezsensownymi podaniami bez kompletnie żadnego zagrożenia pod bramką. W dodatku Setien jest jednowymiarowy i nigdy nie ma żadnego planu B
1
@Mns21 On może grać dużo lepiej, ale nie z innym trenerem a z inną głową ;)
1
@Colon To ten z wojowniczych żółwi ninja?
4
@krzychu1526 Maryla Rodowicz
8
@Unique Utalentowanych dzieciaków na pewno nie mamy mniej niż inni, pierwszy problem to brak odpowiedniej struktury do wyławiania takich perełek, a dwa że przy naszym szkoleniu ich rozwój najczęściej idzie w złym kierunku, a często wręcz w żadnym :)
0
@Pogba Jaka reprezentacja takie śpiewanie :V
1
@TheNekro94 3, 1,2,4,5
7
@kulka Kwestia czasu
0
@Colon Dark mi nie podeszło, ale odradzać nie odradzam bo innym sie podobają takie klimaty, dla mnie zbyt zawiłe to było :)
1
@krzychu1526 Do Legii już w sam raz sie nadaje, jeszcze tylko sprawdzić czy umie "zapi****ć" i ma wszystko czego w tym klubie szukają. Umiejętności gry w piłke są na dalszym planie ;v
1
@Kurkmen Tylko kto jest takim porządnym rozgrywającym? Nie licząc transferów z kosmosu typu De Bruyne