2

@PawelPetek Infinity War był bardziej efekciarski, a Endgame świetnie sie sprawdził jako taki film-zakończenie. Każdy spełnił swoje zadanie, chociaż lepiej bawiłem się na Infinity War, ale ciężko wybrać bo w sumie nakręcone zupełnie inaczej.

0

@ZelekBARCA accuweather

2

@Transu96 No bo teoretycznie to są wartości piłkarzy, a nie transferów, gdzie jeszcze milion innych czynników ma wpływ jak długość kontraktów, zmienne, premie itd.
Traktować te wartości jako wyrocznię to głupota, ale dają jakiś pogląd na sytuację.

1

@DonAndrzejos Tak piszą, porozumienie z Ajaxem domknięte, tylko jeszcze De Ligt musi chcieć tu przyjść :)

6

@jacob345 frajerami to byśmy byli gdyby serio ktoś uwierzył że ktokolwiek da 100 baniek za Semedo

8

@krzychu1526 Bo im się nie podoba, to od razu kretyn. Typowo :P

2

@zodiak_10 Real Hazarda dostał bez problemu mówisz, to nic że starali sie o jego transfer chyba od 5 lat, a Florek do dziś ma niespełnione mokre sny o Neymarze

4

@Kajtek77 Ja też, rzecz jasna pod warunkiem że jasno i wyraźnie ograniczyliby rolę Sergio i Ivana. Jeżeli miałby przyjść jako zmiennik to szkoda chłopa.

1

@Kajtek77 Szkoda że praktycznie w ogóle sie o nim w kontekście Barcelony nie mówi. Z drugiej strony już nie raz zaskoczyli nas takimi transferami "tylnymi drzwiami", więc nadzieja jest :)

1

@Wittgenstein Wczoraj była prezentacja gry na targach E3 z udziałem samego Keanu Reevesa, stąd tyle memów. Dopiero wczoraj podali dokładną datę premiery.

2

@Odesseiron No premiera jest 16 kwietnia 2020, mnie sie nie pytaj po co już teraz kupiłeś preorder :P

2

@adamt1996 Może go ktoś weźmie na trzeciego kierowcę. Jeździ złomem to prawda, ale jaka drużyna zaryzykuje z gościem który raz że już ma swoje lata, a dwa że cały rok przejeździł na ostatnim miejscu. Pełno młodych utalentowanych puka do drzwi F1

1

@Wittgenstein Jeszcze rok do premiery, nie pali sie kolego :)

1

@BigShaq A no tak sie złożyło że wysłali mnie na tygodniowy urlop, i to bezpłatny :)

0

@Danny Gaucho tylko że ja nie napisałem że nie ma szans się przebić :) Różnica jest taka że w każdym innym klubie dostanie pierwszy skład bez kiwnięcia palcem, a u nas tak łatwo nie będzie. Tamten kolega coś sobie dopowiedział sam nie wiedzieć czemu

0

@Szklaner nie wiem co ten komentarz tu zmienia ale może mnie oświecisz

2

@Danny Gaucho nie powie bo to mu psuje pozycje w negocjacjach z każdym innym klubem. Nawet jeżeli jest już zdecydowany na jakiś klub to zwleka z decyzją żeby poprawić ofertę, ja tam mu się nie dziwię tym bardziej z tym agentem. Dembele też podobno super zależało na transferze aż się zbuntował a pensje i tak dostał pokaźną, w dodatku teraz ma wywalone, takie czasy

12

@Danny Gaucho gdyby kierował się rozwojem piłkarskim to poszedłby do klubu gdzie ma gwarantowany pierwszy skład, czyli Barcelona powinna być jego ostatnim wyborem

0

@msmsms Ano jest długa, ale taka miała być. Choć fabuła jest dobrze napisana i mi się bardzo podobała, to jednak tempo gry jest dość wolne i momentami męczące. Ale zapewniam że jak już dojdziesz do zakończenia to będziesz żałował że to już koniec :)

4

@Lamora Możesz mi sprawdzić? Bo ja nie sięgam

0

@msmsms Mi też momentami się dłużyła, ale po prostu robiłem sobie co jakiś czas kilka dni przerwy żeby nabrać ochoty do dalszej gry, nie ma co na siłę grać żeby tylko skończyć :)

0

@AboveYou Wolves, Valencia, Borussia, Milan/Atalanta

2

@ToshyFCB Jest chyba za stary na wonderkida nie sądzisz
@edit: tak jest, ma w FM19 już 21 lat a wonderkid sie liczy do 20 włącznie

18

@tadzik447 o jest i nasz naczelny eskimos ;D

2

@Roobo Puchacz przez R hehe

3

@erykkanciano1233 pisze że jej się ktoś włamał i podobno udostępnił jakieś reklamy stron porno :v

0

@zawsze_barca komentarz taktyczny do obserwowania wątku.

5

@kamilos1214 Stracił również drugi sezon z rzędu frajersko z dziesiątką innych piłkarzy (a rok temu z Romą to nawet on nie był lepszy od reszty). Wymieńmy cały klub

0

@4drian0 W tamtych czasach i za bramkarza to wcale nie było mało. Nie porównuj tego do obecnych kwot bo wyceny na transfermarkt też dotknęła "inflacja" :P

1

@Kamiloza91 Alba, choć przez większość czasu fenomenalny, kompletnie zawalił końcówkę sezonu. Liverpoolu co prawda nie oglądałem co tydzień jakoś namiętnie, ale nie przypominam sobie żeby Robertson miał jakiś dłuższy dołek. Ale może ktoś mi odświeży pamięć :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?