23

@PatrychoO Dostał taryfe bez limitu to se dzwoni  

34

@Michaelo20000 Może po prostu nie lubisz piwa, wbrew powszechnej opinii nie każdy musi sie tym trunkiem delektować :) 

1

@lukaszbrk Jak żyć panie prezydencie           

0

@Transu96 No Everton podobno chce go zatrzymać 

1

0

@MatiFCB2000 A na liście jeden angielski klub 

4

@Katalonbar Okienko jeszcze nie otwarte a tu już takie transakcje poszły :P 

0

@Nano22 Czyli te funty to nie z kuponu? :D 

0

@Nano22 Pewniaczki masz dla mnie? 

8

Bielsa oficjalnie z Leeds na kolejny sezon 

0

@jacobFCB wstawaj Jakub, zesrałeś się 

0

@myscooter W tamtym sezonie też byliśmy frajerami do potęgi :) Odrobić gigantyczną stratę z fatalnego pierwszego meczu, żeby w kolejnej rundzie zagrać kolejny tragiczny mecz. 

0

@KingKahuka Nie chcem nudesów           

0

@KingKahuka i śmiechom nie bedzie końca xD  

7

@blaugrana1980 Wolałbym puchar i brak Valverde na ławce :) 

1

@LuisSalvano Moda, pojawiły sie w sklepach takie wzory i ot cała filozofia :P 

9

@D10SLEO Od trzech :) Najpierw upokorzenie w Paryżu, wielka remontada a potem dokładnie ten sam koszmar z Juventusem 

2

@sulek115 O 2 w nocy z tego co wiem wychodzi 

0

@SeeleyBooth Nie jest, Alba zanotował fatalną końcówkę sezonu, ale przez 10 miesięcy to był najrówniej i najlepiej grający piłkarz obok Leo 

0

@Colon No fajny artykuł sprzed 6 lat 

1

@SeeleyBooth My niestety musimy spinać budżet płacowy jak grubasek Raiola swoją koszule, United ma tu większe pole do popisu. Teoretycznie może nam odejść pensja Coutinho, np. Rakiticia ale należy pamiętać że za nich też ktoś przyjdzie i nie będzie grał za paczke gruszek. 

1

@SeeleyBooth Ktoś ze Sportu podawał jakiś czas temu, że United zaoferowało mu 14 baniek na start, ile w tym prawdy nie wiem, ale to jedyna konkretna kwota jaka mi sie obiła o uszy 

1

@Witekk10 Weź ty sie uspokój z tymi pustymi komentarzami co xD

0

@mariosss20 Komary są żarełkiem dla ptaków, nietoperzy i stawonogów, a komarzyce z tego co pamiętam zapylają też kwiaty :) 

0

@Szymoxn20 Ja wiem, ale nie powiem            

1

@vangoor Semedo jest strasznie bezbarwny w grze i nie nadaje sie na obrońce Barcelony, za niego można dać szanse Wague który i tak ma być włączony do pierwszej drużyny, Malcom tak czy siak nic nie grał więc tu nie ma żadnych wątpliwości, a w przypadku odejścia Coutinho na pewno przyjdzie ktoś kto da więcej jakości niż on (bo mniej sie nie da :) ) 

14

@vangoor I myślisz że nikt za nich nie przyjdzie jak ich sprzedamy? xD 

0

@AlwaysBlaugrana Właśnie takich "mniej ważnych" piłkarzy jest pożegnać łatwiej stąd od razu mogą zostać podjęte decyzje o ich sprzedaży (o ile zostały). Piłkarzy ważniejszych pozbyć się już nie jest tak łatwo i tutaj potrzeba czasu, więc nie dziwi że do odstrzału najpierw są oddani piłkarze "zbędni" lub "mało potrzebni" ;)

1

@AlwaysBlaugrana 2800 minut to mało, w tak krótkim czasie miał udział aż przy czterech bramkach. Jak on osiągnął taką średnią. 

4

@SeeleyBooth Martinez, Koeman, Ten Hag, Blanc, Wenger Niech zatrudnią któregokolwiek z tego grona a nie będę narzekał :) 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?