1

@olejtm choroba definitywnie 

1

@pax Spokojnie, mnie ta wojna o Semedo nie grzeje ani nie ziębi i sie w to nie zagłębiam, czytałem tylko tą całą dyskusje pod ostatnimi ocenami :P 

3

@Encore Co na komunie dostał na przykład

0

@Mr8lack Ale tylko w nowych modelach, w tych już wypuszczonych wszystko zostaje po staremu, nie dostaną tylko aktualizacji do Androida Q

1

@Janiama jak Velvet? 

14

@Janiama nie uważa sie tak, to tylko pax ma jakąś Semedofobie :D 

1

@PiketaBigSam Jakie żelazne trio? Arthur był podstawowym pomocnikiem do czasu aż przestał wyrabiać fizycznie i kompletnie zgubił forme. Arthur zagrał 2400 minut a Vidal 2700. Żelazne duo w sumie było, trio niekoniecznie :P 

1

@Michaelo20000 i Roberto z Vidalem na skrzydłach 

2

@Wilczeq Poczekaj do pierwszego meczu to bedziesz miał ochote stąd spieprzać jak kiedyś :D 

0

@KamQiX No też już o tym myślałem, ale jeżeli będą sie pokazywać tylko odpowiedzi do głównego wpisu dyskusji, a nie odpowiedzi do odpowiedzi to z kontekstem raczej nie powinno być kłopotu 

14

@Cules11 Docelowo automatycznie mają sie pokazywać 2-3 "najlepsze" odpowiedzi do każdego posta, a reszta do rozwijania, co wydaje sie dobrym kompromisem. Na poprzedniej Rambli jak jakaś dyskusja miała 30 odpowiedzi na tematy polityczne to paluch bolał od scrollowania :)

39

@AdrianGajewski2005 a czego ty sie spodziewałeś rewolucji październikowej w maju czy co :D 

5

@Allo1982 Będzie dodane z powrotem, szefuncio już potwierdził ;)

0

@Lares Ekstraklasa to jego podwórko, zna ligę od podszewki. I niesamowicie szanuje go za to, że nie pcha sie do tych pseudo korporacji jak Lech czy Legia i nie daje sie traktować jak śmieć 

3

@AboveYou Artykuły na LR to wg mnie dobra opcja, sam w sumie rzadko główną stronę odwiedzam xD no i przynajmniej już nie będzie wymówki dla tych co wrzucą na LR jakiś "breaking news" o którym już artykuł jest, bo na Rambli też bedzie ;D

0

@Odesseiron Wątpie żeby w dzisiejszych czasach ktoś musiał się martwić tym, że obrazki na stronie sie automatycznie wczytują. A film przecież ci sie nie ściągnie dopóki nie wciśniesz play :) 

1

@Maximus2 Wystarczy kliknąć na "najnowsze" nad okienkiem do pisania komentarza i efekt masz ten sam :) 

1

@D10SLEO ostatnio jak zacząłem grać United to Lingard dostał złotą piłkę xD 

0

0

@-barca4ever- HBO GO 

0

@Fohin ktoś tego w ogóle używa xd

0

@Azi nie wiem jak ty, ale ja już wiem kto się ugnie :P

18

@SeeleyBooth piłkarze dwóch sezonów często są już w klubach z których ciężko ich wyjąć :P

0

@Mati90fcb chodziło mi gdzie on miałby grać w City, już Jesus nie jest zadowolony z ilości minut 

1

@Transu96 Mi tam pasuje jak jest, przydałoby się tylko żeby przy sortowaniu komentarzy od najlepszych dało się od razu bezpośrednio pod komentarzem rozwinąć odpowiedzi do niego. 

1

@Mati90fcb Jovic za drogi, Maxi nie przekonuje, może faktycznie warto pójść po Felixa, ale musielibyśmy walczyć o niego z City (czego kompletnie nie rozumiem bo gdzie on tam bedzie niby grał xD)

1

@SeeleyBooth Może po prostu printscreena wklejał do painta :) Da sie takie rzeczy zrobić normalnie wtyczką. 

0

@Kidd To usuń "/mobile/" z linku :)

0

@Robertinho Myślałem że tak mnie polubiłeś że nonstop do mnie piszesz, a tymczasem dostałem to samo powiadomienie trzy razy do tego samego komentarza :P https://i.gyazo.com/04ea2eb4715961992a90fa1cd5a63d03.png

3

@Odesseiron Zaśmiecimy im cały serwer. Lepiej pozostać przy linkach :) 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?