@PiketaBigSam Jakie żelazne trio? Arthur był podstawowym pomocnikiem do czasu aż przestał wyrabiać fizycznie i kompletnie zgubił forme. Arthur zagrał 2400 minut a Vidal 2700. Żelazne duo w sumie było, trio niekoniecznie :P
@KamQiX No też już o tym myślałem, ale jeżeli będą sie pokazywać tylko odpowiedzi do głównego wpisu dyskusji, a nie odpowiedzi do odpowiedzi to z kontekstem raczej nie powinno być kłopotu
@Cules11 Docelowo automatycznie mają sie pokazywać 2-3 "najlepsze" odpowiedzi do każdego posta, a reszta do rozwijania, co wydaje sie dobrym kompromisem. Na poprzedniej Rambli jak jakaś dyskusja miała 30 odpowiedzi na tematy polityczne to paluch bolał od scrollowania :)
@Lares Ekstraklasa to jego podwórko, zna ligę od podszewki. I niesamowicie szanuje go za to, że nie pcha sie do tych pseudo korporacji jak Lech czy Legia i nie daje sie traktować jak śmieć
@AboveYou Artykuły na LR to wg mnie dobra opcja, sam w sumie rzadko główną stronę odwiedzam xD no i przynajmniej już nie będzie wymówki dla tych co wrzucą na LR jakiś "breaking news" o którym już artykuł jest, bo na Rambli też bedzie ;D
@Odesseiron Wątpie żeby w dzisiejszych czasach ktoś musiał się martwić tym, że obrazki na stronie sie automatycznie wczytują. A film przecież ci sie nie ściągnie dopóki nie wciśniesz play :)
@Transu96 Mi tam pasuje jak jest, przydałoby się tylko żeby przy sortowaniu komentarzy od najlepszych dało się od razu bezpośrednio pod komentarzem rozwinąć odpowiedzi do niego.
@Mati90fcb Jovic za drogi, Maxi nie przekonuje, może faktycznie warto pójść po Felixa, ale musielibyśmy walczyć o niego z City (czego kompletnie nie rozumiem bo gdzie on tam bedzie niby grał xD)
1
@olejtm choroba definitywnie
1
@pax Spokojnie, mnie ta wojna o Semedo nie grzeje ani nie ziębi i sie w to nie zagłębiam, czytałem tylko tą całą dyskusje pod ostatnimi ocenami :P
3
@Encore Co na komunie dostał na przykład
0
@Mr8lack Ale tylko w nowych modelach, w tych już wypuszczonych wszystko zostaje po staremu, nie dostaną tylko aktualizacji do Androida Q
1
@Janiama jak Velvet?
14
@Janiama nie uważa sie tak, to tylko pax ma jakąś Semedofobie :D
1
@PiketaBigSam Jakie żelazne trio? Arthur był podstawowym pomocnikiem do czasu aż przestał wyrabiać fizycznie i kompletnie zgubił forme. Arthur zagrał 2400 minut a Vidal 2700. Żelazne duo w sumie było, trio niekoniecznie :P
1
@Michaelo20000 i Roberto z Vidalem na skrzydłach
2
@Wilczeq Poczekaj do pierwszego meczu to bedziesz miał ochote stąd spieprzać jak kiedyś :D
0
@KamQiX No też już o tym myślałem, ale jeżeli będą sie pokazywać tylko odpowiedzi do głównego wpisu dyskusji, a nie odpowiedzi do odpowiedzi to z kontekstem raczej nie powinno być kłopotu
14
@Cules11 Docelowo automatycznie mają sie pokazywać 2-3 "najlepsze" odpowiedzi do każdego posta, a reszta do rozwijania, co wydaje sie dobrym kompromisem. Na poprzedniej Rambli jak jakaś dyskusja miała 30 odpowiedzi na tematy polityczne to paluch bolał od scrollowania :)
39
@AdrianGajewski2005 a czego ty sie spodziewałeś rewolucji październikowej w maju czy co :D
5
@Allo1982 Będzie dodane z powrotem, szefuncio już potwierdził ;)
0
@Lares Ekstraklasa to jego podwórko, zna ligę od podszewki. I niesamowicie szanuje go za to, że nie pcha sie do tych pseudo korporacji jak Lech czy Legia i nie daje sie traktować jak śmieć
3
@AboveYou Artykuły na LR to wg mnie dobra opcja, sam w sumie rzadko główną stronę odwiedzam xD no i przynajmniej już nie będzie wymówki dla tych co wrzucą na LR jakiś "breaking news" o którym już artykuł jest, bo na Rambli też bedzie ;D
0
@Odesseiron Wątpie żeby w dzisiejszych czasach ktoś musiał się martwić tym, że obrazki na stronie sie automatycznie wczytują. A film przecież ci sie nie ściągnie dopóki nie wciśniesz play :)
1
@Maximus2 Wystarczy kliknąć na "najnowsze" nad okienkiem do pisania komentarza i efekt masz ten sam :)
1
@D10SLEO ostatnio jak zacząłem grać United to Lingard dostał złotą piłkę xD
0
0
@-barca4ever- HBO GO
0
@Fohin ktoś tego w ogóle używa xd
0
@Azi nie wiem jak ty, ale ja już wiem kto się ugnie :P
18
@SeeleyBooth piłkarze dwóch sezonów często są już w klubach z których ciężko ich wyjąć :P
0
@Mati90fcb chodziło mi gdzie on miałby grać w City, już Jesus nie jest zadowolony z ilości minut
1
@Transu96 Mi tam pasuje jak jest, przydałoby się tylko żeby przy sortowaniu komentarzy od najlepszych dało się od razu bezpośrednio pod komentarzem rozwinąć odpowiedzi do niego.
1
@Mati90fcb Jovic za drogi, Maxi nie przekonuje, może faktycznie warto pójść po Felixa, ale musielibyśmy walczyć o niego z City (czego kompletnie nie rozumiem bo gdzie on tam bedzie niby grał xD)
1
@SeeleyBooth Może po prostu printscreena wklejał do painta :) Da sie takie rzeczy zrobić normalnie wtyczką.
0
@Kidd To usuń "/mobile/" z linku :)
0
@Robertinho Myślałem że tak mnie polubiłeś że nonstop do mnie piszesz, a tymczasem dostałem to samo powiadomienie trzy razy do tego samego komentarza :P https://i.gyazo.com/04ea2eb4715961992a90fa1cd5a63d03.png
3
@Odesseiron Zaśmiecimy im cały serwer. Lepiej pozostać przy linkach :)