Wiesz, w porównaniu do Maka to może i lepiej iść na foodtrucka (ale rymy hehe pis joł), ale jakbym miał wybór iść na foodtrucki albo do dobrej burgerowni to bym nawet przez sekunde sie nie zastanawiał.
Nie warto, ceny mają najczęściej tak chore że szkoda gadać. Za granicą foodtrucki to "tanie żarcie z samochodu", a u nas zrobiła sie na to moda i zdzierają kase :)
Jak nie dostanie sporo minut w ciągu najbliższych dwóch sezonów to prześpią najważniejszy okres. A ma zdecydowanie większe szanse zabrać minut Rodriemu niż Rakiticiowi który gra wszystko co sie da.
No tak, ale skoro można kupić Rodriego sprzedając Ivana (bo inaczej tego nie widzę) no to przesuwasz De Jonga wyżej w miejsce które zajmował Rakitic i wtedy Rodri przejmuje powoli pałeczkę Sergio.
Mam szczerą nadzieję że nawet nie wpadnie na taki pomysł żeby go wsadzać do środka na stałe :) Jak gościu który ucieka od piłki ma stanowić o sile środka pola
"Jeżeli sprawca sam wprowadza się w stan niepoczytalności, np. przez wypicie alkoholu lub użycie narkotyków, to przy takich okolicznościach nie stosuje się przepisów o wyłączeniu odpowiedzialności, o ile przewidywał lub mógł przewidzieć, że doprowadzi się do takiego stanu." :)
Żadne wytłumaczenie, jak kogoś zabijesz po pijaku to cie nie uniewinnią bo byłeś pod wpływem i sie nie kontrolowałeś. Tak samo dla zdradzonego partnera nie ma to żadnego znaczenia.
Też chyba wolałbym Lacazette'a. Mniej pajacuje i mimo że może nie jest tak wszechstronnym piłkarzem jak Antek, to chyba bardziej pasuje do potrzebnego nam profilu piłkarza.
Mój kumpel miał podać jakie środki stylistyczne w podanym tekście służą perswazji, a nie miał zielonego pojęcia co znaczy słowo perswazja. Dostał 30% :)
Kogo z nowych zawodników Valverde skrzywdził? Jasne, od razu wysuwa się Malcom, ale tak na dobrą sprawę nigdy gdy grał nie pokazał jakichś fajerwerków (wiadomo bez regularnej gry o to ciężej, ale w krytyce Denisa to nie przeszkadzało jak wszedł raz na dwa miesiące i zagrał słabo). Skoro grał mało to znaczy że na treningach też nie przekonywał.
Tymczasem od przyjścia Valverde nie licząc Malcoma (którego zresztą trener nie chciał od samiuśkiego początku) do zespołu przyszli Semedo, Paulinho, Dembele, Coutinho, Vidal i Arthur. Każdy z nich jest (w przypadku Paulinho "był") istotnym elementem zespołu i nie zostawili odstawieni na boczny tor.
Czemu sam jeden Malcom ma być świadectwem pracy Valverde, chociaż wprowadził dobrze do drużyny 6 innych piłkarzy?
Wnioskuje że jednak ci chodzi o starzejących sie graczy, a nie tak jak myślałem o dzieciaków z La Masii :P No Barcelona nie utrzymuje sie z transferów i chcą trzymać swoich piłkarzy tak długo jak są przydatni, w momencie jak już nie są to jedynie pozostaje ich wypchnąć gdzieś za bezcen bo i tak kluby mają problem żeby im opłacić kontrakty. Dlatego miło byłoby dla odmiany zarobić troche na Rakiticiu :)
No Ameryki nie odkryłeś, najczęściej oni odchodzą za darmo bo im sie kończą umowy i nie chcą ich przedłużać, a z tym nic nie zrobisz na siłę. No chyba że mówisz o Sergio a nie o Oriolu xD
Zgadzam sie, ale tak jak mówie formacja tutaj nie ma znaczenia, Semedo bedzie tak samo blady z przodu w 433, 442 i 4231, pomimo że boczni obrońcy grają wysoko to i tak są potrzebni skrzydłowi którzy będą nonstop ściągać uwagę obrońców (stąd nie biore pod uwagę Messiego który nie pociągnie za sobą obrońcy bez piłki, tylko po prostu od dawna już jest gdzieś w głębi) umożliwiając wejście obrońców w korytarze. Mamy niby najmocniejszą kadrę od lat, ale jakby sie tak zastanowić kto za co odpowiada to jest to wszystko średnio rozłożone.
Według mnie wypala sie już ta gra Simeone, tym bardziej kiedy stawiasz na monolit w każdej formacji, a nagle wypada ci większość kluczowych zawodników i musisz ich zastąpić w jedno okno.
24
Populacja przeciwników transferu zmniejsza sie
0
Jest takie coś jak niezasłużone zwycięstwo w BO5?
1
Wiesz, w porównaniu do Maka to może i lepiej iść na foodtrucka (ale rymy hehe pis joł), ale jakbym miał wybór iść na foodtrucki albo do dobrej burgerowni to bym nawet przez sekunde sie nie zastanawiał.
4
Nie warto, ceny mają najczęściej tak chore że szkoda gadać. Za granicą foodtrucki to "tanie żarcie z samochodu", a u nas zrobiła sie na to moda i zdzierają kase :)
1
Jak nie dostanie sporo minut w ciągu najbliższych dwóch sezonów to prześpią najważniejszy okres. A ma zdecydowanie większe szanse zabrać minut Rodriemu niż Rakiticiowi który gra wszystko co sie da.
0
Tak samo jak przy de Jongu, Arthurze i Rakiticiu
0
No tak, ale skoro można kupić Rodriego sprzedając Ivana (bo inaczej tego nie widzę) no to przesuwasz De Jonga wyżej w miejsce które zajmował Rakitic i wtedy Rodri przejmuje powoli pałeczkę Sergio.
1
De Jong może grać bezpośrednio na pozycji Ivana. Rodri i Oriol - wątpię.
0
Mam szczerą nadzieję że nawet nie wpadnie na taki pomysł żeby go wsadzać do środka na stałe :) Jak gościu który ucieka od piłki ma stanowić o sile środka pola
0
To sobie jeszcze odpal kompilacje z Coutinho ;D
1
"Jeżeli sprawca sam wprowadza się w stan niepoczytalności, np. przez wypicie alkoholu lub użycie narkotyków, to przy takich okolicznościach nie stosuje się przepisów o wyłączeniu odpowiedzialności, o ile przewidywał lub mógł przewidzieć, że doprowadzi się do takiego stanu." :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Żadne wytłumaczenie, jak kogoś zabijesz po pijaku to cie nie uniewinnią bo byłeś pod wpływem i sie nie kontrolowałeś. Tak samo dla zdradzonego partnera nie ma to żadnego znaczenia.
113
Nie
2
Też chyba wolałbym Lacazette'a. Mniej pajacuje i mimo że może nie jest tak wszechstronnym piłkarzem jak Antek, to chyba bardziej pasuje do potrzebnego nam profilu piłkarza.
0
Mój kumpel miał podać jakie środki stylistyczne w podanym tekście służą perswazji, a nie miał zielonego pojęcia co znaczy słowo perswazja. Dostał 30% :)
0
Przypominam że najprawdopodobniej nawet gdyby Barca zaoferowała te 180 za Mbappe to szejk by wyrzucił 200 i tyle by było :)
0
Mamy już kilku debili w zespole, jeden więcej co za różnica
3
A no to skoro tam się tak stało to wszystko w porzadku, zróbmy z tego tradycje xdd
1
No też se nie wyobrażam jakby miał napisane Ronal :D
1
Btw to Foden ma 1100 minut a Alena 1000
0
przed
1
No większość orlików lepiej wygląda, na szczęście projekt budowy nowego obiektu już podpisany przez prezydenta :)
0
Bilans bramkowy decyduje przy równej liczbie punktów, Ajax wygrywa no chyba że nagle stracą 20 goli
2
Kogo z nowych zawodników Valverde skrzywdził? Jasne, od razu wysuwa się Malcom, ale tak na dobrą sprawę nigdy gdy grał nie pokazał jakichś fajerwerków (wiadomo bez regularnej gry o to ciężej, ale w krytyce Denisa to nie przeszkadzało jak wszedł raz na dwa miesiące i zagrał słabo). Skoro grał mało to znaczy że na treningach też nie przekonywał.
Tymczasem od przyjścia Valverde nie licząc Malcoma (którego zresztą trener nie chciał od samiuśkiego początku) do zespołu przyszli Semedo, Paulinho, Dembele, Coutinho, Vidal i Arthur. Każdy z nich jest (w przypadku Paulinho "był") istotnym elementem zespołu i nie zostawili odstawieni na boczny tor.
Czemu sam jeden Malcom ma być świadectwem pracy Valverde, chociaż wprowadził dobrze do drużyny 6 innych piłkarzy?
0
Wnioskuje że jednak ci chodzi o starzejących sie graczy, a nie tak jak myślałem o dzieciaków z La Masii :P
No Barcelona nie utrzymuje sie z transferów i chcą trzymać swoich piłkarzy tak długo jak są przydatni, w momencie jak już nie są to jedynie pozostaje ich wypchnąć gdzieś za bezcen bo i tak kluby mają problem żeby im opłacić kontrakty. Dlatego miło byłoby dla odmiany zarobić troche na Rakiticiu :)
0
No Ameryki nie odkryłeś, najczęściej oni odchodzą za darmo bo im sie kończą umowy i nie chcą ich przedłużać, a z tym nic nie zrobisz na siłę. No chyba że mówisz o Sergio a nie o Oriolu xD
0
Zgadzam sie, ale tak jak mówie formacja tutaj nie ma znaczenia, Semedo bedzie tak samo blady z przodu w 433, 442 i 4231, pomimo że boczni obrońcy grają wysoko to i tak są potrzebni skrzydłowi którzy będą nonstop ściągać uwagę obrońców (stąd nie biore pod uwagę Messiego który nie pociągnie za sobą obrońcy bez piłki, tylko po prostu od dawna już jest gdzieś w głębi) umożliwiając wejście obrońców w korytarze. Mamy niby najmocniejszą kadrę od lat, ale jakby sie tak zastanowić kto za co odpowiada to jest to wszystko średnio rozłożone.
1
Według mnie wypala sie już ta gra Simeone, tym bardziej kiedy stawiasz na monolit w każdej formacji, a nagle wypada ci większość kluczowych zawodników i musisz ich zastąpić w jedno okno.
0
Coś czuje że w sezonie 20/21 nie zobaczymy Atletico w pucharach