Cały świat włącznie z kosmitami wie, że chodzi w tym przypadku o warunki fizyczne, ale oczywiście trzeba zgrywać mądrale i sie przysrać bo nie da sie bez tego zasnąć spokojnie :)
Po prostu nie uwierzę, że City wypuści tak młodego gracza, kiedy Kun też już im sie starzeje powoli. Obywatele nie oddają kluczowych graczy bo nie muszą. Jesus może nie pełni pierwszoplanowej roli na ten moment, ale to tylko kwestia czasu i wszyscy w tamtym klubie to wiedzą.
W ustawieniach Sztabu szkoleniowego możesz ustawić obowiązki współpracowników, aby odciążyć na początku siebie troche od tych wszystkich funkcji. Np. możesz powierzyć ustalanie treningu asystentowi, przedłużanie kontraktów dyrektorowi sportowemu itd. i jak już będziesz czuł się komfortowo to przejmować te obowiązki dla siebie stopniowo
Wybierz sobie do nauki jakiś słaby klub, w którym cel to co najwyżej walka o utrzymanie. Przykład - Górnik Zabrze. Tam w pierwszym sezonie praktycznie nie da się być zwolnionym bo jako cel masz tylko "próbę utrzymania", więc masz próbować, nie musi ci wyjść :) Oczywiście na początku za dużo z tym klubem nie zwojujesz bo takimi jest najciężej się wybić, ale będziesz miał czas chociaż na poznanie wszystkich funkcji bez stresu o wyniki. Z drugiej strony możesz spróbować z takim PSG w Ligue 1, gdzie większość meczów sama sie wygra nawet jak wstawisz byle kogo byle gdzie. Ale tam w razie niepowodzenia możesz się szybko pożegnać.
Zaznaczam że jak weźmiesz słaby klub na start to możesz się szybko zniechęcić bo większość meczów będzie w plecy choćbyś nie wiem jak sie nie starał, ale w mocnym klubie dużo szybciej widmo zwolnienia może nad ciebie nadejść jak nie będziesz ogarniał
Zgadzam się. Dlatego ja w dużej mierze unikam czytania komentarzy i wpisów na różnych stronach, a nawet jak już to robie to i tak z ogromnym buforem. Jak przeczytam jakieś bzdury to szybciej budzi to we mnie śmiech niż zdenerwowanie. Wszyscy trzeźwo myślący dobrze wiedzą jak wyglądał mecz, a opinie zaślepionych fanboyów mnie średnio interesują.
Z drugiej strony podoba mi się fakt, że oni mimo bardzo złego wyniku są bardzo zadowoleni z postawy swoich piłkarzy. Niektórzy idą w skrajność w drugą stronę i winią za wszystko Barcelonę i farta (XD), ale pomyślmy sobie co działoby się tutaj gdyby to Barcelona przegrała 3-0. Nie byłoby pewnie takiego narzekania że LFC wygrało na farcie, ALE nawet nie chce myśleć jak zwyzywani i zmieszani z błotem zostaliby nasi piłkarze. U nich tego nie ma, Salah zmarnował, Mane zmarnował, Milner zmarnował, Gomez zagrał słaby mecz, Van Dijk klasy też nie pokazał a jednak nie spotkałem się z jakimiś wyzwiskami w ich stronę. Kibice są wręcz zadowoleni z postawy i walki zespołu. Tutaj byłaby totalna masakra, bo przecież wynik tragiczny. Dlatego lepiej patrzeć na siebie :)
28
stanąłem pięć metrów od monitora i zaczęło mnie śmieszyć, chyba działa.
1
Cały świat włącznie z kosmitami wie, że chodzi w tym przypadku o warunki fizyczne, ale oczywiście trzeba zgrywać mądrale i sie przysrać bo nie da sie bez tego zasnąć spokojnie :)
5
No fizyczność to dla mnie nie zależy od tego ile metrów potrafi przebiec :P
0
a niech Barce w dupe pocałują, taki przywilej mistrza :)
5
Podaj mi jeszcze numerki totka na jutro
2
Tak kopią:
https://vignette.wikia.nocookie.net/captaintsubasa/images/c/c5/Twin_Shot_ep23_%282018%29_1.jpg/revision/latest?cb=20181231163527
1
Poprzednia kontuzja to problemy z lewą nogą, teraz prawa. Mięśnie z papieru :)
1
Teraz to nawet nie zdążył jeszcze dwójki wrzucić po ostatnim urazie :V
3
No ciężko żeby sie nie spłacił, jak kupiliśmy go za 40 a poszedł za 42 :D
9
Ta ta a trzeci odcinek miał być lepszy niż bitwa o Helmowy Jar :V
0
Firmino odnowiła się kontuzja ze nawet na ławce go nie ma?
0
Po prostu nie uwierzę, że City wypuści tak młodego gracza, kiedy Kun też już im sie starzeje powoli. Obywatele nie oddają kluczowych graczy bo nie muszą. Jesus może nie pełni pierwszoplanowej roli na ten moment, ale to tylko kwestia czasu i wszyscy w tamtym klubie to wiedzą.
0
Prędzej bym uwierzył że Aguero przyjdzie niż Jesus :V
3
Z jakiegoś powodu poszli do Konami wcześniej, na pewno nie za darmo :)
2
Co ja czytam, akademia Ajaxu jako pompowany balonik ;D
16
o złote kalesony
8
Browara se otworzy :P
3
Coo? Kupon Socjopaty nie wejdzie?
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/023/180/notsurprisedkirk.jpg
0
W ustawieniach Sztabu szkoleniowego możesz ustawić obowiązki współpracowników, aby odciążyć na początku siebie troche od tych wszystkich funkcji. Np. możesz powierzyć ustalanie treningu asystentowi, przedłużanie kontraktów dyrektorowi sportowemu itd. i jak już będziesz czuł się komfortowo to przejmować te obowiązki dla siebie stopniowo
0
Wybierz sobie do nauki jakiś słaby klub, w którym cel to co najwyżej walka o utrzymanie. Przykład - Górnik Zabrze. Tam w pierwszym sezonie praktycznie nie da się być zwolnionym bo jako cel masz tylko "próbę utrzymania", więc masz próbować, nie musi ci wyjść :)
Oczywiście na początku za dużo z tym klubem nie zwojujesz bo takimi jest najciężej się wybić, ale będziesz miał czas chociaż na poznanie wszystkich funkcji bez stresu o wyniki.
Z drugiej strony możesz spróbować z takim PSG w Ligue 1, gdzie większość meczów sama sie wygra nawet jak wstawisz byle kogo byle gdzie. Ale tam w razie niepowodzenia możesz się szybko pożegnać.
Zaznaczam że jak weźmiesz słaby klub na start to możesz się szybko zniechęcić bo większość meczów będzie w plecy choćbyś nie wiem jak sie nie starał, ale w mocnym klubie dużo szybciej widmo zwolnienia może nad ciebie nadejść jak nie będziesz ogarniał
1
ale to nie do mnie tak, do mnie nie
10
Ale pisze sie w zeszycie, to może też w portalu, i co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Ty to taki szerlok chyba ;D
0
Celtic, Ajax, PSV, United (wszystkie w poprzednim stuleciu).
W XXI wieku to 2009 Barcelona, 2010 Inter, 2013 Bayern i 2015 Barcelona.
0
a potem Kevin sam w Nowym Jorku xD
0
Seri* :P albo Misiaczek dla znajomych
5
Przecież nie on to zmierzył XD Przeczytał gdzieś jakąś informację którą przekazał a i tak beka bedzie z niego że hoho xD
1
To ile zawałów w czasie meczu przeżyłeś
1
Zgadzam się. Dlatego ja w dużej mierze unikam czytania komentarzy i wpisów na różnych stronach, a nawet jak już to robie to i tak z ogromnym buforem. Jak przeczytam jakieś bzdury to szybciej budzi to we mnie śmiech niż zdenerwowanie. Wszyscy trzeźwo myślący dobrze wiedzą jak wyglądał mecz, a opinie zaślepionych fanboyów mnie średnio interesują.
4
Z drugiej strony podoba mi się fakt, że oni mimo bardzo złego wyniku są bardzo zadowoleni z postawy swoich piłkarzy. Niektórzy idą w skrajność w drugą stronę i winią za wszystko Barcelonę i farta (XD), ale pomyślmy sobie co działoby się tutaj gdyby to Barcelona przegrała 3-0. Nie byłoby pewnie takiego narzekania że LFC wygrało na farcie, ALE nawet nie chce myśleć jak zwyzywani i zmieszani z błotem zostaliby nasi piłkarze. U nich tego nie ma, Salah zmarnował, Mane zmarnował, Milner zmarnował, Gomez zagrał słaby mecz, Van Dijk klasy też nie pokazał a jednak nie spotkałem się z jakimiś wyzwiskami w ich stronę. Kibice są wręcz zadowoleni z postawy i walki zespołu. Tutaj byłaby totalna masakra, bo przecież wynik tragiczny. Dlatego lepiej patrzeć na siebie :)