0

@klopx Romero też nie wypisywał, do czasu :D 

5

@Momalsino No i na pewno PSG by sie zgodziło na takie zapisy w jego umowie, bo czemu nie 

0

@turek99 Bo zakaz mu mija 24 lipca         

0

@TheNekro94 pewnie "hura!". Ja tak powiem przynajmniej      

6

@KacperVEB Bo może grać dopiero od końcówki lipca   

0

@Veb1233 No Samper wyniósł się dopiero w marcu, pewnie to zestawienie było robione wcześniej, a za wiele się od tego czasu raczej nie zmieniło. 

3

@lukaszbarca15 A czy osoba tańcząca na dyskotece nazywa sie tancerzem? :V 

13

Todibo w wyjściowym składzie Francji U-20. Mecz o 18 do obejrzenia na TVP Sport :)

1

@brashh Ogłosić to se mogą kiedy chcą w sumie 

1

@bias mnie trochę dziwią te ruchy Realu bo na lewej stronie będą mieli Rodrygo, Viniciusa i Hazarda, a po prawej to co, dalej Vazquez i Bale? 

20

@KamQiX Jak mawia klasyk: u mnie działa       

0

@Nano22 Portfelem sie z klubem identyfikujesz? 

31

@kubix05 Świętuję codziennie.  

2

@Aerox Ogłasza że zostaje podobno, dogadał sie z Perezem 

1

@BigShaq 

Top1 bez zastanowienia 

0

Spalletti zwolniony z Interu @SkySports

22

@aspider a gdzie Thiago Messi Roccuzzo

1

@Spoko_Hala_Fan W psychiatryku 

3

@fantasyoosh po co przeczytać, lepiej od razu ruszyć z widłami 

1

@MesQueUnClub_87 Bierz śmiało, dawno mi żadna gra nie dała tyle czystego funu z naparzania przeciwników combosami, a sam system poruszania się po mieście na sieciach też na początku powala :) 

0

@MesQueUnClub_87 Metro Exodus, Spiderman, AC Odyssey, w tej kolejności 

0

@katalonia15 Ja to bym poszedł do ortopedy 

0

@AdrianGajewski2005 Santander przedłużył umowę do końca sezonu 20/21

1

@daro22 No w meczu naszych U-20 to z pewnością jest szał :D 

0

@graco14 Dzięki i wzajemnie kolego :) 

1

@graco14 Czytałem wcześniej że Jonas Blue ma wystąpić więc pewnie on, choć nie oglądałem. 

0

@Katalonbar No w sumie jakbym tak codziennie po drodze o Rossman zahaczył i testery...

0

@sebasek99 No jasne że warto, po prostu można sie spodziewać że są lepsze skoro kosztują dużo więcej (tak, zdaję sobie sprawę że nie w każdym przypadku tak jest :D)

0

Polećcie koledze jakiś męski perfum na co dzień, w rozsądnej cenie (jestem biednym studentem), ale nie chce też walić jak Seba na dyskotece w remizie. 

0

@sebasek99 i 5x droższe :V 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?