@MesQueUnClub_87 Bierz śmiało, dawno mi żadna gra nie dała tyle czystego funu z naparzania przeciwników combosami, a sam system poruszania się po mieście na sieciach też na początku powala :)
@sebasek99 No jasne że warto, po prostu można sie spodziewać że są lepsze skoro kosztują dużo więcej (tak, zdaję sobie sprawę że nie w każdym przypadku tak jest :D)
0
@klopx Romero też nie wypisywał, do czasu :D
5
@Momalsino No i na pewno PSG by sie zgodziło na takie zapisy w jego umowie, bo czemu nie
0
@turek99 Bo zakaz mu mija 24 lipca
0
@TheNekro94 pewnie "hura!". Ja tak powiem przynajmniej
6
@KacperVEB Bo może grać dopiero od końcówki lipca
0
@Veb1233 No Samper wyniósł się dopiero w marcu, pewnie to zestawienie było robione wcześniej, a za wiele się od tego czasu raczej nie zmieniło.
3
@lukaszbarca15 A czy osoba tańcząca na dyskotece nazywa sie tancerzem? :V
13
Todibo w wyjściowym składzie Francji U-20. Mecz o 18 do obejrzenia na TVP Sport :)
1
@brashh Ogłosić to se mogą kiedy chcą w sumie
1
@bias mnie trochę dziwią te ruchy Realu bo na lewej stronie będą mieli Rodrygo, Viniciusa i Hazarda, a po prawej to co, dalej Vazquez i Bale?
20
@KamQiX Jak mawia klasyk: u mnie działa
0
@Nano22 Portfelem sie z klubem identyfikujesz?
31
@kubix05 Świętuję codziennie.
2
@Aerox Ogłasza że zostaje podobno, dogadał sie z Perezem
1
@BigShaq
0
Spalletti zwolniony z Interu @SkySports
22
@aspider a gdzie Thiago Messi Roccuzzo
1
@Spoko_Hala_Fan W psychiatryku
3
@fantasyoosh po co przeczytać, lepiej od razu ruszyć z widłami
1
@MesQueUnClub_87 Bierz śmiało, dawno mi żadna gra nie dała tyle czystego funu z naparzania przeciwników combosami, a sam system poruszania się po mieście na sieciach też na początku powala :)
0
@MesQueUnClub_87 Metro Exodus, Spiderman, AC Odyssey, w tej kolejności
0
@katalonia15 Ja to bym poszedł do ortopedy
0
@AdrianGajewski2005 Santander przedłużył umowę do końca sezonu 20/21
1
@daro22 No w meczu naszych U-20 to z pewnością jest szał :D
0
@graco14 Dzięki i wzajemnie kolego :)
1
@graco14 Czytałem wcześniej że Jonas Blue ma wystąpić więc pewnie on, choć nie oglądałem.
0
@Katalonbar No w sumie jakbym tak codziennie po drodze o Rossman zahaczył i testery...
0
@sebasek99 No jasne że warto, po prostu można sie spodziewać że są lepsze skoro kosztują dużo więcej (tak, zdaję sobie sprawę że nie w każdym przypadku tak jest :D)
0
Polećcie koledze jakiś męski perfum na co dzień, w rozsądnej cenie (jestem biednym studentem), ale nie chce też walić jak Seba na dyskotece w remizie.
0
@sebasek99 i 5x droższe :V