0

@damianex10 ten kto wywalczył awans ten jedzie, prosta sprawa :)

1

@BoRoWieC Borowiec wstawaj, zesrałeś sie

6

@Michalowsky99 nie graj szefa

0

@kolo123 Nie mamy, wygrywając 2 mecze z 3 nadal można odpaść

3

@KamQiX Czyli krótka piłka - nie chcesz tu Neymara bo te warunki są nierealne :D

0

@Messibestplayerintheworld Czyli Rakitic to 200? :P

0

@Odesseiron jak pójdzie do Realu to życzę im powodzenia, Hazard, Neymar, Vini, Rodrygo wszyscy na lewej stronie a po prawej Lucas Vazquez xD

4

@Nazio87 pamiętam jak w któreś wakacje z kolegą wygraliśmy 9 bigmilków pod rząd aż w końcu oddaliśmy patyczek jakiemuś nieznajomemu na chodniku :v

6

@Kamiloza91 niby tak, ale po tych dwóch sezonach Dembele to ja zaczynam wątpić czy on jest opcją na wieloletnie oparcie ataku

1

@Odesseiron no w sumie w takim wypadku do gadania miałby tyle że albo Real albo zostaje w Paryżu :P

0

@Mns21 Na pewno sprzedamy kilku piłkarzy i odejdą ich pensje, jak przyjdą obaj to na pewno odejdzie Dembele / Coutinho i kolejna duża pensja odejdzie.

1

@Odesseiron Neymar nie będzie lekiem na całe zło, to jasne, ale jednym z elementów których najbardziej brakuje tej drużynie to piłkarze, którzy są w stanie wziąć grę na swoje barki. Nie szukać w każdej akcji na siłę Leo i pociągnąć zespół w gorszym momencie meczu. Neymar takim piłkarzem jest, ale jak mówię zdaję sobie sprawę że ten gość nie rozwiąże wszystkiego.

0

@Mazeri @qbsonFCBarca e tam panowie, również grałem we wszystkie (no może poza 1.5 bo zacząłem od 1.6, ale różnic większych nie było) i najnowszy jest z pewnością najlepszy. Jasne, klimat może nie ten sam, ale poprzednie wersje to antyki, na dzisiejsze czasy nie wyobrażam sobie grać w starsze (chociaż przyznam czasem odpale). CSGO ma swoje wady (nawet niektóre dość spore ;V) ale z kolei inne elementy są dużo lepsze. Nostalgia przez was przemawia :D

4

@Odesseiron Miłego urlopu (mam nadzieje :P)

3

@Transu96 Ała k... rzeczywiście

9

Dziś mija równo 20 lat od premiery moda do Half-Life o nazwie Counter-Strike. Kto nigdy nie raszował B niech pierwszy rzuci kamień

0

@Kapitan hawk Panie a zasadził panu ktoś kiedyś kopa?

2

@Commando Napiszcie jeszcze raz że to nie ten bo nie widziałem :V

0

@Grzesior667 O albo i ten :V

2

@dzagos Składnie piszesz jak na trzylatka

0

@Phatro Mascherano i Puyol byli prawonożni i obaj grali bardzo dużo w parze z Pique. Po prostu ostatnio tak wychodzi ;)

1

@Gaucho Myślę że jeżeli Matthijs nie przyjdzie to Umtiti na 100% zostanie.

5

@PatrychoO Kible na Bernabeu remontuje

2

@NeroTFP
5,92 gdzie to można wymienić na bitcoiny?

0

@badej60 Przeczytałem gdzieś ostatnio że przypomina stylem gry Kake, chociaż Benfiki nie oglądam ciężko mi zweryfikować, na skrótach z YT każdy wygląda jak Kaka

0

@TKWM Podobno on sam jeszcze nie wie :)

2

@VamosRakieta Edytował komentarz a wy wyszliście na głupiutkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?