@Odesseiron Neymar nie będzie lekiem na całe zło, to jasne, ale jednym z elementów których najbardziej brakuje tej drużynie to piłkarze, którzy są w stanie wziąć grę na swoje barki. Nie szukać w każdej akcji na siłę Leo i pociągnąć zespół w gorszym momencie meczu. Neymar takim piłkarzem jest, ale jak mówię zdaję sobie sprawę że ten gość nie rozwiąże wszystkiego.
@Mazeri@qbsonFCBarca e tam panowie, również grałem we wszystkie (no może poza 1.5 bo zacząłem od 1.6, ale różnic większych nie było) i najnowszy jest z pewnością najlepszy. Jasne, klimat może nie ten sam, ale poprzednie wersje to antyki, na dzisiejsze czasy nie wyobrażam sobie grać w starsze (chociaż przyznam czasem odpale). CSGO ma swoje wady (nawet niektóre dość spore ;V) ale z kolei inne elementy są dużo lepsze. Nostalgia przez was przemawia :D
@badej60 Przeczytałem gdzieś ostatnio że przypomina stylem gry Kake, chociaż Benfiki nie oglądam ciężko mi zweryfikować, na skrótach z YT każdy wygląda jak Kaka
0
@damianex10 ten kto wywalczył awans ten jedzie, prosta sprawa :)
1
@BoRoWieC Borowiec wstawaj, zesrałeś sie
6
@Michalowsky99 nie graj szefa
0
@kolo123 Nie mamy, wygrywając 2 mecze z 3 nadal można odpaść
3
@KamQiX Czyli krótka piłka - nie chcesz tu Neymara bo te warunki są nierealne :D
0
@Messibestplayerintheworld Czyli Rakitic to 200? :P
0
@Odesseiron jak pójdzie do Realu to życzę im powodzenia, Hazard, Neymar, Vini, Rodrygo wszyscy na lewej stronie a po prawej Lucas Vazquez xD
4
@Nazio87 pamiętam jak w któreś wakacje z kolegą wygraliśmy 9 bigmilków pod rząd aż w końcu oddaliśmy patyczek jakiemuś nieznajomemu na chodniku :v
6
@Kamiloza91 niby tak, ale po tych dwóch sezonach Dembele to ja zaczynam wątpić czy on jest opcją na wieloletnie oparcie ataku
1
@Odesseiron no w sumie w takim wypadku do gadania miałby tyle że albo Real albo zostaje w Paryżu :P
0
@masq https://i.gyazo.com/105597629075871ee392db02e11aa424.png
0
@Mns21 Na pewno sprzedamy kilku piłkarzy i odejdą ich pensje, jak przyjdą obaj to na pewno odejdzie Dembele / Coutinho i kolejna duża pensja odejdzie.
1
@Odesseiron Neymar nie będzie lekiem na całe zło, to jasne, ale jednym z elementów których najbardziej brakuje tej drużynie to piłkarze, którzy są w stanie wziąć grę na swoje barki. Nie szukać w każdej akcji na siłę Leo i pociągnąć zespół w gorszym momencie meczu. Neymar takim piłkarzem jest, ale jak mówię zdaję sobie sprawę że ten gość nie rozwiąże wszystkiego.
0
@Mazeri @qbsonFCBarca e tam panowie, również grałem we wszystkie (no może poza 1.5 bo zacząłem od 1.6, ale różnic większych nie było) i najnowszy jest z pewnością najlepszy. Jasne, klimat może nie ten sam, ale poprzednie wersje to antyki, na dzisiejsze czasy nie wyobrażam sobie grać w starsze (chociaż przyznam czasem odpale). CSGO ma swoje wady (nawet niektóre dość spore ;V) ale z kolei inne elementy są dużo lepsze. Nostalgia przez was przemawia :D
4
@Odesseiron Miłego urlopu (mam nadzieje :P)
3
@Transu96 Ała k... rzeczywiście
9
Dziś mija równo 20 lat od premiery moda do Half-Life o nazwie Counter-Strike. Kto nigdy nie raszował B niech pierwszy rzuci kamień
0
@Kapitan hawk Panie a zasadził panu ktoś kiedyś kopa?
2
@Commando Napiszcie jeszcze raz że to nie ten bo nie widziałem :V
0
@Grzesior667 O albo i ten :V
2
@dzagos Składnie piszesz jak na trzylatka
0
@VamosBarca122 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-3997403
ten
0
@Phatro Mascherano i Puyol byli prawonożni i obaj grali bardzo dużo w parze z Pique. Po prostu ostatnio tak wychodzi ;)
1
@Gaucho Myślę że jeżeli Matthijs nie przyjdzie to Umtiti na 100% zostanie.
5
@PatrychoO Kible na Bernabeu remontuje
2
@NeroTFP
5,92 gdzie to można wymienić na bitcoiny?
0
@badej60 Przeczytałem gdzieś ostatnio że przypomina stylem gry Kake, chociaż Benfiki nie oglądam ciężko mi zweryfikować, na skrótach z YT każdy wygląda jak Kaka
0
@TKWM Podobno on sam jeszcze nie wie :)
2
@VamosRakieta Edytował komentarz a wy wyszliście na głupiutkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Komentarz usunięty