@Ziomix Możesz jutro dostać, ale jakoś za pewnik bym tego nie brał. Jak z rana bedzie informacja że paczka wyjechała do ciebie to może pod wieczór będzie.
@LuisSalvano Z tą pensją to bym brał sporą poprawkę. No bo skoro Juventus bez problemu miałby mu dać te "15 baniek" pensji za sezon to czemu niby by sie tak targowali o te 10mln z Ajaxem zamiast wyrównać ofertę Barcelony?
@koksik2700 Zastanawia mnie czy ty serio wierzysz w to co piszesz czy po prostu ci sie nudzi i chcesz kogoś sprowokować. W obu przypadkach współczuje :)
0
@Rewolucja123 pewnie z 30cm bedzie
1
@Ziomix Możesz jutro dostać, ale jakoś za pewnik bym tego nie brał. Jak z rana bedzie informacja że paczka wyjechała do ciebie to może pod wieczór będzie.
5
@Colon Tak, z tego co pamiętam to oceny tam wylicza tylko i wyłącznie algorytm w oparciu o suche statystyki.
23
@VeB77 xDxD ale jajca
23
@wachaFCB Czyta tutaj sobie bo czasami widze jak komuś herba zostawi :)
5
@Jakchcesz Ta, i Tomasz Jacyków jako Jaskier
10
@MichalZZZ Wyjazdówke :)
12
@Kajtek77 taki ichniejszy Bartra :P
4
@SithRM Jak sie nie zgodzi to zapłacą. Spróbować przecież można :)
0
@SithRM Chcą Griezmanna rozłożyć na raty żeby mieć większe pole do popisu przy pozostałych transferach, nic w tym dziwnego.
2
@Commando Była oficjalka że odchodzi, nie było oficjalki gdzie przychodzi :)
0
@Commando Bo już jest na 100% pewne że Antek nie zagra w tym klubie wiecej żadnego spotkania :)
7
@Elosek Nic nie zrobi i tak będzie najlepiej :)
0
@LuisSalvano Z tą pensją to bym brał sporą poprawkę. No bo skoro Juventus bez problemu miałby mu dać te "15 baniek" pensji za sezon to czemu niby by sie tak targowali o te 10mln z Ajaxem zamiast wyrównać ofertę Barcelony?
20
@Wawrzyszewski No to fajnie że klub wydaje oficjalny komunikat że kontuzjowany piłkarz nie trenuje :))
0
@Adamski69 Była :)
22
@koksik2700 Zastanawia mnie czy ty serio wierzysz w to co piszesz czy po prostu ci sie nudzi i chcesz kogoś sprowokować. W obu przypadkach współczuje :)
34
@koksik2700 A rozumiem że miał sie położyć, skulić jak pancernik i błagać o litość, MOŻE wtedy skończyłoby się na żółtej xD
2
@BarcaInfo Komentarze "pewnie dlatego że stary hehe" za 3..2...1... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@nieprzysiadalnosc Nie, wyszedł
3
@NeroTFP No jak? Messi czerwoną osłabił drużyne i przez niego Chile odrobiło? :)
2
Dobrze, im bardziej go wk***ią na tym zgrupowaniu tym lepiej bedzie grał na jesień :)
6
@Messiah10 Pytanie o gips to jedna z największych bredni jakie można tu napisać, ja mu sie nie dziwie xD
0
@damianex10
4
@adamek1910 Sparingi też są fajne, szczególnie że wtedy większość świętych krów jeszcze odpoczywa i sobie grają młodzi albo nowe nabytki :)
3
@Transu96 Wstawaj Bezi, mamy bariere do zniszczenia
0
@Rewolucja123 Czekam aż sie ziemniaczki ugotują, pozdrawiam
2
@tomcias10 Zależy czy wolisz jechać sam czy z grupą :))
0
@tbas Ten transfer nie ma szans sie obronić marketingowo w żaden sposób. Sportowo pewnie tak, ekonomicznie nie ma na to szans.
26
@tbas 2019 a ludzie dalej zwracają transfery w koszulkach