0

@Rewolucja123 pewnie z 30cm bedzie

1

@Ziomix Możesz jutro dostać, ale jakoś za pewnik bym tego nie brał. Jak z rana bedzie informacja że paczka wyjechała do ciebie to może pod wieczór będzie.

5

@Colon Tak, z tego co pamiętam to oceny tam wylicza tylko i wyłącznie algorytm w oparciu o suche statystyki.

23

@VeB77 xDxD ale jajca

23

@wachaFCB Czyta tutaj sobie bo czasami widze jak komuś herba zostawi :)

5

@Jakchcesz Ta, i Tomasz Jacyków jako Jaskier

10

@MichalZZZ Wyjazdówke :)

12

@Kajtek77 taki ichniejszy Bartra :P

4

@SithRM Jak sie nie zgodzi to zapłacą. Spróbować przecież można :)

0

@SithRM Chcą Griezmanna rozłożyć na raty żeby mieć większe pole do popisu przy pozostałych transferach, nic w tym dziwnego.

2

@Commando Była oficjalka że odchodzi, nie było oficjalki gdzie przychodzi :)

0

@Commando Bo już jest na 100% pewne że Antek nie zagra w tym klubie wiecej żadnego spotkania :)

7

@Elosek Nic nie zrobi i tak będzie najlepiej :)

0

@LuisSalvano Z tą pensją to bym brał sporą poprawkę. No bo skoro Juventus bez problemu miałby mu dać te "15 baniek" pensji za sezon to czemu niby by sie tak targowali o te 10mln z Ajaxem zamiast wyrównać ofertę Barcelony?

20

@Wawrzyszewski No to fajnie że klub wydaje oficjalny komunikat że kontuzjowany piłkarz nie trenuje :))

0

@Adamski69 Była :)

22

@koksik2700 Zastanawia mnie czy ty serio wierzysz w to co piszesz czy po prostu ci sie nudzi i chcesz kogoś sprowokować. W obu przypadkach współczuje :)

34

@koksik2700 A rozumiem że miał sie położyć, skulić jak pancernik i błagać o litość, MOŻE wtedy skończyłoby się na żółtej xD

2

@BarcaInfo Komentarze "pewnie dlatego że stary hehe" za 3..2...1... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@nieprzysiadalnosc Nie, wyszedł

3

@NeroTFP No jak? Messi czerwoną osłabił drużyne i przez niego Chile odrobiło? :)

2

Dobrze, im bardziej go wk***ią na tym zgrupowaniu tym lepiej bedzie grał na jesień :)

6

@Messiah10 Pytanie o gips to jedna z największych bredni jakie można tu napisać, ja mu sie nie dziwie xD

0

4

@adamek1910 Sparingi też są fajne, szczególnie że wtedy większość świętych krów jeszcze odpoczywa i sobie grają młodzi albo nowe nabytki :)

3

@Transu96 Wstawaj Bezi, mamy bariere do zniszczenia

0

@Rewolucja123 Czekam aż sie ziemniaczki ugotują, pozdrawiam

2

@tomcias10 Zależy czy wolisz jechać sam czy z grupą :))

0

@tbas Ten transfer nie ma szans sie obronić marketingowo w żaden sposób. Sportowo pewnie tak, ekonomicznie nie ma na to szans.

26

@tbas 2019 a ludzie dalej zwracają transfery w koszulkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?