1

@Wawrzyszewski Pochwale sie nieskromnie, że widziałem to już 3 lata temu po pierwszym sezonie :P

2

@Kamiloza91 O prosze czyli dzielimy urodziny, wszystkie najlepszego dla nas xD

0

@Ghandi a co ci znowu nie pasuje w wyjazdowych?

0

@msmsms Z rok temu czytałem że Netflix całkowicie odkupił serial od Hiszpanów, bo oni nie chcieli robić trzeciego sezonu.

35

@kuz My sprzedajemy piłkarzy którzy są nam zwyczajnie niepotrzebni i nic nie grają/grają słabo. Eintracht sprzedaje gwiazdę zespołu, którą woleliby nawet zatrzymać :)

16

@Barcelismo W sumie tak se pomyślałem, że skoro mamy już Dembele i Antułana to może namówią swojego kumpla Mbappe kiedyś xD

7

@EmilZatopek Zamknij już to swoje 3dniowe konto i idź sie przewietrzyć :V

24

@A_Gomesinho_21 Semedo=Roberto, obaj przeciętniaki
Przy czym warto zaznaczyć że Roberto jest sto razy bardziej uniwersalny i jakby trzeba było to nawet na bramce by stanął.

3

Komentarz usunięty

1

@Jack Sparrow A Malcom to jakiś wychowanek że jego sprzedaż narusza "wartości"?

24

@Jericho Słabe, niech ściąga

2

@kolo123 Pacho Herrera (ale on to akurat w rzeczywistości też był homoseksualistą więc nie jest wciśnięty na siłę właściwie)

1

@LuisSalvano No to akurat prawda, ciężko mi znaleźć w pamięci jakiś serial Netflix Originals bez homosiów

16

@Avada Kedavra Kogoś tu dupa piecze chyba

4

City zaraz zaczyna mecz z West Hamem, Rodri w pierwszym

4

@SuperPatsonFCB Kiedy United wydało tyle kasy? Tam dalej nie ma komu grać ;v

0

@Chwytliwy Temat Bielika już upadł? O ile w ogóle był i to nie były tylko ploty :V

12

@Polnar De Jong już od pół roku uczy sie hiszpańskiego, nauczycieli raczej miał dobrych, tyle czasu wystarczy na ogarnięcie zwykłych pogaduszek

1

@Katalonbar Cucurella możliwe że został wykupiony żeby go zaraz sprzedać za więcej :)

0

Protip: Jak komuś sie nie podoba nowy Twitter to usuńcie ciasteczka i wróci poprzedni :)

9

@Arkon No w tym roku to jest wyczyn, gratulacje :P

10

@Chwytliwy "Leż grzecznie, nie chcesz odchodzić to chociaż twoją nerke opchniemy"

22

@BarcaInfo Znając życie to nigdy tam nie miał tego napisane :D

0

@JimMorrisonFCB No obowiązkowe nie są, ale przecież nikt im nie zabroni wpisać jej do kontraktu jeżeli Matthijs faktycznie chce zostawić furtkę.

17

@Messi1510 Antek za pulpeta i Dembele w lewo

0

@badej60 aktualnie na amazonie jest PS4 z dwoma padami za ok. 1050zł. Ale jeszcze tylko przez 26 godzin z tego co widze

2

@PatrychoO Możesz cały czas korzystać ze starego

8

@Chwytliwy "No przyszedłem tu bo zapłaciliście hehe visca el barca"

1

@wpwelement a xD to na kompie na głośnikach 2.1

3

@messi564 Emerson jest już w Betisie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?