@kuz My sprzedajemy piłkarzy którzy są nam zwyczajnie niepotrzebni i nic nie grają/grają słabo. Eintracht sprzedaje gwiazdę zespołu, którą woleliby nawet zatrzymać :)
@A_Gomesinho_21 Semedo=Roberto, obaj przeciętniaki Przy czym warto zaznaczyć że Roberto jest sto razy bardziej uniwersalny i jakby trzeba było to nawet na bramce by stanął.
1
@Wawrzyszewski Pochwale sie nieskromnie, że widziałem to już 3 lata temu po pierwszym sezonie :P
2
@Kamiloza91 O prosze czyli dzielimy urodziny, wszystkie najlepszego dla nas xD
0
@Ghandi a co ci znowu nie pasuje w wyjazdowych?
0
@msmsms Z rok temu czytałem że Netflix całkowicie odkupił serial od Hiszpanów, bo oni nie chcieli robić trzeciego sezonu.
35
@kuz My sprzedajemy piłkarzy którzy są nam zwyczajnie niepotrzebni i nic nie grają/grają słabo. Eintracht sprzedaje gwiazdę zespołu, którą woleliby nawet zatrzymać :)
16
@Barcelismo W sumie tak se pomyślałem, że skoro mamy już Dembele i Antułana to może namówią swojego kumpla Mbappe kiedyś xD
7
@EmilZatopek Zamknij już to swoje 3dniowe konto i idź sie przewietrzyć :V
24
@A_Gomesinho_21 Semedo=Roberto, obaj przeciętniaki
Przy czym warto zaznaczyć że Roberto jest sto razy bardziej uniwersalny i jakby trzeba było to nawet na bramce by stanął.
3
Komentarz usunięty
1
@Jack Sparrow A Malcom to jakiś wychowanek że jego sprzedaż narusza "wartości"?
24
@Jericho Słabe, niech ściąga
2
@kolo123 Pacho Herrera (ale on to akurat w rzeczywistości też był homoseksualistą więc nie jest wciśnięty na siłę właściwie)
1
@LuisSalvano No to akurat prawda, ciężko mi znaleźć w pamięci jakiś serial Netflix Originals bez homosiów
16
@Avada Kedavra Kogoś tu dupa piecze chyba
4
City zaraz zaczyna mecz z West Hamem, Rodri w pierwszym
4
@SuperPatsonFCB Kiedy United wydało tyle kasy? Tam dalej nie ma komu grać ;v
0
@Chwytliwy Temat Bielika już upadł? O ile w ogóle był i to nie były tylko ploty :V
12
@Polnar De Jong już od pół roku uczy sie hiszpańskiego, nauczycieli raczej miał dobrych, tyle czasu wystarczy na ogarnięcie zwykłych pogaduszek
1
@Katalonbar Cucurella możliwe że został wykupiony żeby go zaraz sprzedać za więcej :)
0
Protip: Jak komuś sie nie podoba nowy Twitter to usuńcie ciasteczka i wróci poprzedni :)
9
@Arkon No w tym roku to jest wyczyn, gratulacje :P
10
@Chwytliwy "Leż grzecznie, nie chcesz odchodzić to chociaż twoją nerke opchniemy"
22
@BarcaInfo Znając życie to nigdy tam nie miał tego napisane :D
0
@JimMorrisonFCB No obowiązkowe nie są, ale przecież nikt im nie zabroni wpisać jej do kontraktu jeżeli Matthijs faktycznie chce zostawić furtkę.
17
@Messi1510 Antek za pulpeta i Dembele w lewo
0
@badej60 aktualnie na amazonie jest PS4 z dwoma padami za ok. 1050zł. Ale jeszcze tylko przez 26 godzin z tego co widze
2
@PatrychoO Możesz cały czas korzystać ze starego
8
@Chwytliwy "No przyszedłem tu bo zapłaciliście hehe visca el barca"
1
@wpwelement a xD to na kompie na głośnikach 2.1
3
@messi564 Emerson jest już w Betisie