@BigShaq No tak, tylko jedna osoba mogła na to wpaść, tym bardziej że nie tak dawno internet był zalany przeróbkami Alertów RCB. Zresztą nawet jak ściągnął to z tego tweeta to co z tego :V
@szoch6 Mi tam sie nie podoba że bramkarze są bezużyteczni i równie dobrze mogliby nie wychodzić z szatni, a żeby zmienić kierunek biegu piłkarzem to trzeba kołować jak Boeing nad Modlinem :V
@Janiama Robienie takiego głosowania na stronie, gdzie średnia wieku to powiedzmy nawet te 20 lat (a raczej mniej), jest bez sensu bo wiadomo jakie będą wyniki (znaczy fajnie że to robisz oczywiście :)). Czemu miałbym głosować na jakiegoś Jaszyna skoro skończył grać długo zanim sie urodziłem, bo na wikipedii jest napisane że był dobry i ma trofea? Oceniam tych co miałem okazję obejrzeć bo tylko wtedy taka ocena ma sens. Osobiście i tak nie głosowałem na Ikera tylko na Neuera bo zrobił na mnie największe wrażenie z bramkarzy, ale tych "starej daty" nawet nie brałem pod uwagę. W momencie jak zaczynałem w ogóle interesować się piłką to Schmeichel kończył karierę, a większość tutaj pewnie jeszcze później.
@liberoFCB Ja bym go po prostu sprzedał z opcją odkupu. Klub chętniej będzie dawał grać zawodnikowi, który jest "ich", a nie tylko wypożyczony. Nawet jak go potem stracą to przy okazji zarobią, z wypożyczenia nie mają nic i ogrywają piłkarza komuś innemu, zamiast postawić na swojego którego potem można sprzedać
@FC1899Barca Oprócz Alenii i Puiga nie przypominam sobie w ostatnich latach wychowanka, który by się jakoś ogromnie wyróżniał w Barcelonie B, byli lepsi i gorsi ale takiego Puiga nie było tam od dawna. I oni swoje szanse dostają, a reszta widocznie nie była dość dobra. Jest jeszcze Abel Ruiz ale on chyba dość dużo kontuzjowany był i wyhamował.
@Jordi10 To raczej oczywiste że Bale nie pojechał bo sie obraził, że mu transfer zablokowali. A to "złe samopoczucie" to ściema od początku, przecież nie powiedzą "no, nie mamy żadnej kontroli nad naszym piłkarzem i robi sobie z nami co chce"
@Homeopata8989 I to samo się powtórzy teraz. "Nie rozmawiałem z Guardiolą, w sumie to ma mnie w dupie, ale czuje że jak mnie wybierzecie to wróci, więc głosujcie" xD
5
@MarioVeB! co zmieniają? XDD
12
@TKWM Wszędzie piszą że tak, ale ja bym im nie wierzył pewnie to jakaś mistyfikacja i kampania antybayernowa
0
@Imperius1992 jakich mutantów xD
0
@adiattiFCB obecny
0
@Imperius1992 najwcześniej o 3:30
4
@kubix05 no, kiedyś to były huśtawki, teraz nie ma huśtawek xD
5
@Avada Kedavra Niczego nie brakuje? W każdym meczu w pierwszym zespole zagrał słabiutko i nawet Cucurella się od niego prezentował sporo lepiej
9
@NeroTFP Jak zdrowie dopisze to odpali, kolejny dłuższy uraz przekreśli jego karierę w tym klubie
0
@Avada Kedavra A co jeśli De Ligt poszedł do Juventusu bo chciał, a nie dlatego że mu dali 2-3 mln więcej :O
0
@BigShaq No tak, tylko jedna osoba mogła na to wpaść, tym bardziej że nie tak dawno internet był zalany przeróbkami Alertów RCB. Zresztą nawet jak ściągnął to z tego tweeta to co z tego :V
0
@FanBarca1899 Również jestem w trakcie i również polecam :)
2
@macio_944 Jakby pamiętał to by nie musiał tak przypominać
2
@szoch6 Mi tam sie nie podoba że bramkarze są bezużyteczni i równie dobrze mogliby nie wychodzić z szatni, a żeby zmienić kierunek biegu piłkarzem to trzeba kołować jak Boeing nad Modlinem :V
9
@messi564 "Legiunia kochana - dalej gra, świetne wyniki w Europie"
X
D
2
@takisobiektos a jaki klub sie u nas wzmocnił, co roku coraz większa porażka xD
1
@Macio93 Puchar Gampera co roku jest na YouTubie Barcelony o ile mnie pamięć nie myli
1
@mmaciass Za Bednorza pojechał Szalpuk który jest zwyczajnie bardziej doświadczony i ograny w meczach pod presją.
3
Manchester City wznowił rozmowy z Juventusem w sprawie możliwego transferu Joao Cancelo [Sky Italy]
1
@masq Na razie on jeszcze nawet do Barcy B nie awansował, krok po kroczku :P
1
@Janiama Robienie takiego głosowania na stronie, gdzie średnia wieku to powiedzmy nawet te 20 lat (a raczej mniej), jest bez sensu bo wiadomo jakie będą wyniki (znaczy fajnie że to robisz oczywiście :)). Czemu miałbym głosować na jakiegoś Jaszyna skoro skończył grać długo zanim sie urodziłem, bo na wikipedii jest napisane że był dobry i ma trofea? Oceniam tych co miałem okazję obejrzeć bo tylko wtedy taka ocena ma sens. Osobiście i tak nie głosowałem na Ikera tylko na Neuera bo zrobił na mnie największe wrażenie z bramkarzy, ale tych "starej daty" nawet nie brałem pod uwagę. W momencie jak zaczynałem w ogóle interesować się piłką to Schmeichel kończył karierę, a większość tutaj pewnie jeszcze później.
0
@Ogrodnik https://pbs.twimg.com/profile_images/982080905958363136/HEp52Df5.jpg
3
@Socjopata Daj mi bit ja zmarnuje
0
@Coutinho007 No przecież oni nawet jeszcze w Barcelonie B nie grają a gdzie tu dopiero mowa o dawaniu szansy w pierwszej drużynie.
2
@liberoFCB Ja bym go po prostu sprzedał z opcją odkupu. Klub chętniej będzie dawał grać zawodnikowi, który jest "ich", a nie tylko wypożyczony. Nawet jak go potem stracą to przy okazji zarobią, z wypożyczenia nie mają nic i ogrywają piłkarza komuś innemu, zamiast postawić na swojego którego potem można sprzedać
0
@FC1899Barca Oprócz Alenii i Puiga nie przypominam sobie w ostatnich latach wychowanka, który by się jakoś ogromnie wyróżniał w Barcelonie B, byli lepsi i gorsi ale takiego Puiga nie było tam od dawna. I oni swoje szanse dostają, a reszta widocznie nie była dość dobra. Jest jeszcze Abel Ruiz ale on chyba dość dużo kontuzjowany był i wyhamował.
0
@Jordi10 To raczej oczywiste że Bale nie pojechał bo sie obraził, że mu transfer zablokowali. A to "złe samopoczucie" to ściema od początku, przecież nie powiedzą "no, nie mamy żadnej kontroli nad naszym piłkarzem i robi sobie z nami co chce"
1
@BigShaq Niczym Jon Snow, wciskają go w coraz wyższe tytuły. Fryzura podobna
0
@macio_944 What does the fox say
28
@Homeopata8989 I to samo się powtórzy teraz. "Nie rozmawiałem z Guardiolą, w sumie to ma mnie w dupie, ale czuje że jak mnie wybierzecie to wróci, więc głosujcie" xD
3
@Mazi Na dłuższą metę dostaniesz w łeb bez dni wolnych