@mitrandir11 Mam zamiar teraz na start ligi wziąć na miesiąc na próbę. Ale znam osoby co z tego korzystają od ponad roku i sobie chwalą. Z tego co pamiętam to była jakaś "awaria" i przez miesiąc nie działało, ale potem doliczyli wszystkim ten czas do konta
@Chwytliwy Co więcej, piłkarz który jest krytykowany na każdym kroku (raz słusznie, raz nie) może być przereklamowany? Skoro więcej ludzi uważa go za cieniasa i wtope transferową to jak może być nadal przereklamowany
6
@MSN30 na OLX to tylko odbiór osobity, ew. płatność za pobraniem, jak gościu chce zapłaty z góry to wymagaj wystawienia na allegro
8
@Boberson cicho, tamte nie pasują do narracji ;p
91
La Rambla lato 2019:
https://i.imgflip.com/37ja1y.jpg
10
@Rewolucja123 a ty co w śpiączce byłeś xD
0
@Homeopata8989 We Włoszech to zawsze jakieś jajca z tymi prawami do wizerunku były
0
@Encore No to ogarniać tam jakiegoś discorda czy coś i jedziemy z tematem
3
@Chwytliwy W gimnazjum gdzie moje jedyne zajęcie to było spanie i granie to se mogłem pozwolić xD
1
@Encore Byłem swego czasu w Top1 gildii na s18, w top50 w rankingu, 300 lvl przekroczyłem, ale to z 5 lat temu już, może i bym pyknął
2
@Grubson06 Którego piątku? :V
1
Czyli znowu odwlekamy, już teraz przyszły tydzień, jak dobrze że mnie ten transfer nie grzeje i sobie czytam te sensacje z czystej ciekawości
2
@Barwindg https://i.gyazo.com/50128aada38454f621e2e3dad9cb13fd.png
1
@Barwindg djqr49
1
@LuisSalvano Tylko zobacz czy te z promocji to nie podróbki czasem :P
0
@Avada Kedavra Anita według mnie. Mówią że Irena Szewińska ale to nie moje czasy
0
@mitrandir11 Mam zamiar teraz na start ligi wziąć na miesiąc na próbę. Ale znam osoby co z tego korzystają od ponad roku i sobie chwalą. Z tego co pamiętam to była jakaś "awaria" i przez miesiąc nie działało, ale potem doliczyli wszystkim ten czas do konta
14
@Mizander W całej karierze do tej pory opuścił przez urazy 18 spotkań, to jest jego pierwszy dłuższy uraz więc co my tu porównujemy xd
0
@mitrandir11 Delta Media Player?
17
@Szymix654 Ale dziś jest środa, a jutro czwartek :V
2
@xVENUMx Dołączcie do tej samej grupy na steamie i przez nią, no chyba że do grup też nie możecie dołączać xD
10
@NeroTFP Miodowe Lata i 13 posterunek
8
@Ghandi Jest na koncercie z chłopakami w Miami
1
@Chwytliwy Co więcej, piłkarz który jest krytykowany na każdym kroku (raz słusznie, raz nie) może być przereklamowany? Skoro więcej ludzi uważa go za cieniasa i wtope transferową to jak może być nadal przereklamowany
4
@Maciek069 sranie w banie
7
To kiedy występ @Robertinho w Quizie pod napięciem?
9
@Commando Pewnie drugie i trzecie zdanie odnosiło się do Barcelony, nie do Messiego. Ktoś ciulowo przetłumaczył
0
@Bykunn Z tego co pamiętam to odmawiał obecności na wszelkich "spotkaniach integracyjnych" Realu bo wolał sobie w golfa haratnąć :P
7
@FCB24 Pochettino to by zrobił z Legii Warszawa najlepszy klub w stolicy
5
@xVENUMx a widzisz, a na twitterze można
2
@Chwytliwy a United to nie ma jak każde inne? Całe czerwone, prościej nie szło :V
2
@Odesseiron To są tacy Avengersi dla dorosłych :)