6

@MSN30 na OLX to tylko odbiór osobity, ew. płatność za pobraniem, jak gościu chce zapłaty z góry to wymagaj wystawienia na allegro

8

@Boberson cicho, tamte nie pasują do narracji ;p

91

La Rambla lato 2019:
https://i.imgflip.com/37ja1y.jpg

10

@Rewolucja123 a ty co w śpiączce byłeś xD

0

@Homeopata8989 We Włoszech to zawsze jakieś jajca z tymi prawami do wizerunku były

0

@Encore No to ogarniać tam jakiegoś discorda czy coś i jedziemy z tematem

3

@Chwytliwy W gimnazjum gdzie moje jedyne zajęcie to było spanie i granie to se mogłem pozwolić xD

1

@Encore Byłem swego czasu w Top1 gildii na s18, w top50 w rankingu, 300 lvl przekroczyłem, ale to z 5 lat temu już, może i bym pyknął

2

@Grubson06 Którego piątku? :V

1

Czyli znowu odwlekamy, już teraz przyszły tydzień, jak dobrze że mnie ten transfer nie grzeje i sobie czytam te sensacje z czystej ciekawości

1

@Barwindg djqr49

1

@LuisSalvano Tylko zobacz czy te z promocji to nie podróbki czasem :P

0

@Avada Kedavra Anita według mnie. Mówią że Irena Szewińska ale to nie moje czasy

0

@mitrandir11 Mam zamiar teraz na start ligi wziąć na miesiąc na próbę. Ale znam osoby co z tego korzystają od ponad roku i sobie chwalą. Z tego co pamiętam to była jakaś "awaria" i przez miesiąc nie działało, ale potem doliczyli wszystkim ten czas do konta

14

@Mizander W całej karierze do tej pory opuścił przez urazy 18 spotkań, to jest jego pierwszy dłuższy uraz więc co my tu porównujemy xd

0

@mitrandir11 Delta Media Player?

17

@Szymix654 Ale dziś jest środa, a jutro czwartek :V

2

@xVENUMx Dołączcie do tej samej grupy na steamie i przez nią, no chyba że do grup też nie możecie dołączać xD

10

@NeroTFP Miodowe Lata i 13 posterunek

8

@Ghandi Jest na koncercie z chłopakami w Miami

1

@Chwytliwy Co więcej, piłkarz który jest krytykowany na każdym kroku (raz słusznie, raz nie) może być przereklamowany? Skoro więcej ludzi uważa go za cieniasa i wtope transferową to jak może być nadal przereklamowany

4

@Maciek069 sranie w banie

7

To kiedy występ @Robertinho w Quizie pod napięciem?

9

@Commando Pewnie drugie i trzecie zdanie odnosiło się do Barcelony, nie do Messiego. Ktoś ciulowo przetłumaczył

0

@Bykunn Z tego co pamiętam to odmawiał obecności na wszelkich "spotkaniach integracyjnych" Realu bo wolał sobie w golfa haratnąć :P

7

@FCB24 Pochettino to by zrobił z Legii Warszawa najlepszy klub w stolicy

5

@xVENUMx a widzisz, a na twitterze można

2

@Chwytliwy a United to nie ma jak każde inne? Całe czerwone, prościej nie szło :V

2

@Odesseiron To są tacy Avengersi dla dorosłych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?