Znajcie jakieś strony, profile, fp (najlepiej na twitterze bo fejsa to rzadko sprawdzam) gdzie informują o jakichś fajnych przecenach na ubrania? Oprócz Steal Alert bo to akurat znam
@patrykzmc2000 Widziałem info że specjalizuje sie w prawie sportowym, więc nie jest nawet wykluczone że Barca sie z nim kontaktuje w sprawie transferu Griezmanna i tej jego nieszczęsnej klauzuli
@NeroTFP Uwielbiam gościa, na meczu wygląda jakby miał ostre ADHD, ale tak to chłop do rany przyłóż. No i po awansie przemawiał przez mikrofon po polsku, bardzo miło :)
@daniel32778 co XD no właśnie chyba lepiej by było jakby wszystkie komentarze do tikitaki były rozwijane pod nią, a nie że se każdy napisze swojego posta powyżej
@MarioVeB!@Kompletny to po cholere odpowiadacie jak was to nie dotyczy XD @Jacu327 73 mam ale mecz Leicester dopiero sie skończył może coś dolicza jeszcze Tielemansowi
@NeroTFP i tak z tej czternastki jeszcze dwóch trzeba "wyrzucić" bo na igrzyska jedzie 12 zawodników. Na pewno Kwolek nie pojedzie i Śliwka raczej też nie
9
@sebasek99 Zaraz podam numer konta, na który można wpłacać
0
@Wilczeq sam usuń zanim moderacja to zrobi ;p
0
Znajcie jakieś strony, profile, fp (najlepiej na twitterze bo fejsa to rzadko sprawdzam) gdzie informują o jakichś fajnych przecenach na ubrania? Oprócz Steal Alert bo to akurat znam
0
@patrykzmc2000 Widziałem info że specjalizuje sie w prawie sportowym, więc nie jest nawet wykluczone że Barca sie z nim kontaktuje w sprawie transferu Griezmanna i tej jego nieszczęsnej klauzuli
5
https://i.gyazo.com/3e966a5292a12651eb513c5c64fff3ee.png
Mati nie zawodzi xD
11
@Felippe96 polecam sprawdzić co oznacza to powiedzonko
1
@czółkovsky GoodTwitter
6
@Suzu nic dziwnego że źródło to ABC, kolega sie alfabetu uczy dopiero
0
@Headliner9 https://www.youtube.com/channel/UC-6UGeav3H8WWcRK9k1LG2g/videos
Ten kanał bardzo fajny, ale ostatnio rzadko wrzuca
4
@IronSanHybrid Autor tego tweeta jest jeszcze głupszy niż Liszewski
11
@NeroTFP Uwielbiam gościa, na meczu wygląda jakby miał ostre ADHD, ale tak to chłop do rany przyłóż. No i po awansie przemawiał przez mikrofon po polsku, bardzo miło :)
2
@clyde Te nowe to faktycznie w większości są słabe, ale na żywo też się wszystko zupełnie inaczej odbiera niż w telewizji :)
4
@Homeopata8989 A co to on musi być zaraz drugim Neymarem żeby móc w nim pokładać nadzieje?
2
@Socjopata Jak ma klauzule 135 milionów to długość tego kontraktu przestaje mieć znaczenie
0
@Socjopata Pierwszy mi sie podoba najbardziej
0
@Piotr,1985 Wtedy to była spora kwota jak na taki transfer :)
6
@Avada Kedavra za pisanie takich bzdur powinny być permbany :)
2
@Hushovt Grał, tylko ujowo :)
9
@daniel32778 co XD no właśnie chyba lepiej by było jakby wszystkie komentarze do tikitaki były rozwijane pod nią, a nie że se każdy napisze swojego posta powyżej
4
@Grubson06 Jakby odchodził z nie wiadomo ilu klubów xd
3
@michaleu Benzema złaź stamtąd i oddawaj puchar
1
@Jacu327 No to mamy remis
0
@-barca4ever- nie przyda Ci się jak nie umiesz nawet znaleźć do czego służy
0
Showman jaka piła
1
@TheCaptainVeB byłem w piątek na meczu z Tunezją, ale dzisiaj na pewno było goręcej,zazdro ^^
0
@kiper09 https://www.fcbarca.com/90630-ernesto-valverde-nie-sadze-aby-leo-messi-mogl-zagrac-w-bilbao.html
0
@Nihas No już wtedy było po meczu Liverpoolu, nic dziwnego :)
1
@Jacu327 Triple Captain
10
@MarioVeB! @Kompletny to po cholere odpowiadacie jak was to nie dotyczy XD
@Jacu327 73 mam ale mecz Leicester dopiero sie skończył może coś dolicza jeszcze Tielemansowi
0
@NeroTFP i tak z tej czternastki jeszcze dwóch trzeba "wyrzucić" bo na igrzyska jedzie 12 zawodników. Na pewno Kwolek nie pojedzie i Śliwka raczej też nie