@Krystek9318 To znaczy że my będziemy mogli go kupić albo nie, w przypadku obowiązkowej musielibyśmy go kupić nawet jakby mu noge urwało. PSG nie ma nic do gadania jak podpiszą
@mcsarna Mamy w kadrze aktualnie jednego typowego skrzydłowego, który tak sie akurat składa jest najmniej regularnym piłkarzem w całej drużynie. W dodatku tylko jeden boczny obrońca jest w stanie grać do przodu. Potem sie dziwić że w środku nie ma miejsca jak nikt nie rozciąga gry, a wrzutki na tych naszych karnykli i tak nic nie dadzą.
@mkord Wiem o tym, ale to nie zmienia faktu że przez rok już grał pod okiem Lamparda, gdyby dopiero teraz go poznał kto wie czy by na niego stawiał w klubie gdzie presja jest dużo większa.
@blaugrana_36 Lampard to nie ma wyboru bo nikogo nie mogli mu kupić, no i część piłkarzy zna bo trenował ich w Derby (w tym Mounta). Byłbyś zadowolony gdyby Ernest ściągnął za sobą do składu grajków z Bilbao? Nie sądze :V
@sidzej No, ten najnowszy wpis to nic w porównaniu do ostatniego razu, jak zwyzywał od góry do dołu ludzi pracujących w komunikacji że jak to oni śmią mandaty wystawiać :D
@KamQiX Zagrał naprawdę dobry drugi mecz z napoli, w piątek mocno mnie zdołował, ale w sumie zrobiła to cała drużyna. Pozostaje czekać aż sie całemu zespołowi zachce grać :)
@LuisSalvano Tylko powiedz mi, kto by go chciał kupić? Nikt nie jest tak naiwny żeby brać piłkarza tak zmarniałego z takimi wymaganiami finansowymi za takie pieniądze. Jedyna nadzieja w tym że zagra przyzwoity sezon w Bundeslidze
@Skaramuczi Youtube ruszył w streaming i konkurencje m.in. ze Spotify to też biblioteke muszą mieć jednak pokaźną, odpalając ten Youtube Premium bez reklam i z odtwarzaniem w tle itd.
@Forza_Juve Od jakiegoś czasu już Xiaomi nie mam, więc głowy se uciąć nie dam, ale jestem prawie pewny że był mocno rozbudowany i kolorki też były :P a może miałem własnie pobrany, no nieważne, nie będzie pasował to ściągniesz lepszy ^^
0
@Krystek9318 To znaczy że my będziemy mogli go kupić albo nie, w przypadku obowiązkowej musielibyśmy go kupić nawet jakby mu noge urwało. PSG nie ma nic do gadania jak podpiszą
1
@Esteban_ Hejka, pobuffać? :*
0
@SeeleyBooth Myśle że PSG go wykupi za ten hajs co dostaną za Neymara od Barcy już teraz
2
@Wilczeq a kolega to w śpiączce był przez ostatni miesiąc? :P
0
@mcsarna Mamy w kadrze aktualnie jednego typowego skrzydłowego, który tak sie akurat składa jest najmniej regularnym piłkarzem w całej drużynie. W dodatku tylko jeden boczny obrońca jest w stanie grać do przodu. Potem sie dziwić że w środku nie ma miejsca jak nikt nie rozciąga gry, a wrzutki na tych naszych karnykli i tak nic nie dadzą.
3
@badej60 The last of us, God of war, Horizon Zero Dawn, Days Gone, Uncharted, Spiderman, Until Dawn, Bloodborne,
1
@Danny Gaucho https://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/06/o-cholera-tego-sie-nie-spodziewalem_2017-06-22_15-35-18.jpg
9
@Danny Gaucho Trzeba było wysłać pocztą to by zaginął w transporcie
0
@Kubix93 Zawsze to jakaś odmiana od Neymara i Valverde xD
1
@kerouac Trzeba było kupić 24 kalendarze
0
@mkord Wiem o tym, ale to nie zmienia faktu że przez rok już grał pod okiem Lamparda, gdyby dopiero teraz go poznał kto wie czy by na niego stawiał w klubie gdzie presja jest dużo większa.
0
@blaugrana_36 Lampard to nie ma wyboru bo nikogo nie mogli mu kupić, no i część piłkarzy zna bo trenował ich w Derby (w tym Mounta). Byłbyś zadowolony gdyby Ernest ściągnął za sobą do składu grajków z Bilbao? Nie sądze :V
3
@sidzej No, ten najnowszy wpis to nic w porównaniu do ostatniego razu, jak zwyzywał od góry do dołu ludzi pracujących w komunikacji że jak to oni śmią mandaty wystawiać :D
1
@Rewolucja123 chleb z szynką, ależ kolacja
0
@sila101 Jaka odległość jest między miejscem gdzie ma stać telewizor, a miejscem gdzie będziesz siedział, bo to ma dość spore znaczenie
7
@koziar Nie zgadzam sie dosłownie ze wszystkim co tu napisałeś :)
24
@Keson To sie po prostu wyloguj i efekt masz ten sam, hehe
2
@KamQiX Zagrał naprawdę dobry drugi mecz z napoli, w piątek mocno mnie zdołował, ale w sumie zrobiła to cała drużyna. Pozostaje czekać aż sie całemu zespołowi zachce grać :)
0
@tusa85 Zastanów sie jeszcze raz co mogłem mieć na myśli, może tym razem ci sie uda
1
@Elnuum Gdyby praca Valverde była odzwierciedleniem formy Coutinho, to dziś gralibyśmy w Segunda Division
0
@Piotr89Sand No w Anglii to mają czarodziejów i szamanów i by mu zrobili stalowe mięśnie i w ogóle by nie był kontuzjowany co drugi mecz
0
@LuisSalvano Tylko powiedz mi, kto by go chciał kupić? Nikt nie jest tak naiwny żeby brać piłkarza tak zmarniałego z takimi wymaganiami finansowymi za takie pieniądze. Jedyna nadzieja w tym że zagra przyzwoity sezon w Bundeslidze
0
@Skaramuczi No ja już kilka lat korzystam ze Spotify Premium i nie wyobrażam sobie teraz z tego zrezygnować
1
@Skaramuczi Youtube ruszył w streaming i konkurencje m.in. ze Spotify to też biblioteke muszą mieć jednak pokaźną, odpalając ten Youtube Premium bez reklam i z odtwarzaniem w tle itd.
7
@LuisSalvano chyba mamy inną definicje słowa kradzież xd
10
Odpalać City Tottenham a nie jakieś tam Celty Madryty
1
@Forza_Juve łe to pani Kopacz chyba nim w dinozaury rzucała :D
5
@matteoFCB to żeś rozluźnił aż mi flaki zwieraczem wyleciały
1
@Forza_Juve Od jakiegoś czasu już Xiaomi nie mam, więc głowy se uciąć nie dam, ale jestem prawie pewny że był mocno rozbudowany i kolorki też były :P
a może miałem własnie pobrany, no nieważne, nie będzie pasował to ściągniesz lepszy ^^
1
@Forza_Juve a bo to mało aplikacji notatnika w sklepie play? :P
A telefon za te pieniądze świetny, nic tylko brać