0

@Krystek9318 To znaczy że my będziemy mogli go kupić albo nie, w przypadku obowiązkowej musielibyśmy go kupić nawet jakby mu noge urwało. PSG nie ma nic do gadania jak podpiszą

1

@Esteban_ Hejka, pobuffać? :*

0

@SeeleyBooth Myśle że PSG go wykupi za ten hajs co dostaną za Neymara od Barcy już teraz

2

@Wilczeq a kolega to w śpiączce był przez ostatni miesiąc? :P

0

@mcsarna Mamy w kadrze aktualnie jednego typowego skrzydłowego, który tak sie akurat składa jest najmniej regularnym piłkarzem w całej drużynie. W dodatku tylko jeden boczny obrońca jest w stanie grać do przodu. Potem sie dziwić że w środku nie ma miejsca jak nikt nie rozciąga gry, a wrzutki na tych naszych karnykli i tak nic nie dadzą.

3

@badej60 The last of us, God of war, Horizon Zero Dawn, Days Gone, Uncharted, Spiderman, Until Dawn, Bloodborne,

9

@Danny Gaucho Trzeba było wysłać pocztą to by zaginął w transporcie

0

@Kubix93 Zawsze to jakaś odmiana od Neymara i Valverde xD

1

@kerouac Trzeba było kupić 24 kalendarze

0

@mkord Wiem o tym, ale to nie zmienia faktu że przez rok już grał pod okiem Lamparda, gdyby dopiero teraz go poznał kto wie czy by na niego stawiał w klubie gdzie presja jest dużo większa.

0

@blaugrana_36 Lampard to nie ma wyboru bo nikogo nie mogli mu kupić, no i część piłkarzy zna bo trenował ich w Derby (w tym Mounta). Byłbyś zadowolony gdyby Ernest ściągnął za sobą do składu grajków z Bilbao? Nie sądze :V

3

@sidzej No, ten najnowszy wpis to nic w porównaniu do ostatniego razu, jak zwyzywał od góry do dołu ludzi pracujących w komunikacji że jak to oni śmią mandaty wystawiać :D

1

@Rewolucja123 chleb z szynką, ależ kolacja

0

@sila101 Jaka odległość jest między miejscem gdzie ma stać telewizor, a miejscem gdzie będziesz siedział, bo to ma dość spore znaczenie

7

@koziar Nie zgadzam sie dosłownie ze wszystkim co tu napisałeś :)

24

@Keson To sie po prostu wyloguj i efekt masz ten sam, hehe

2

@KamQiX Zagrał naprawdę dobry drugi mecz z napoli, w piątek mocno mnie zdołował, ale w sumie zrobiła to cała drużyna. Pozostaje czekać aż sie całemu zespołowi zachce grać :)

0

@tusa85 Zastanów sie jeszcze raz co mogłem mieć na myśli, może tym razem ci sie uda

1

@Elnuum Gdyby praca Valverde była odzwierciedleniem formy Coutinho, to dziś gralibyśmy w Segunda Division

0

@Piotr89Sand No w Anglii to mają czarodziejów i szamanów i by mu zrobili stalowe mięśnie i w ogóle by nie był kontuzjowany co drugi mecz

0

@LuisSalvano Tylko powiedz mi, kto by go chciał kupić? Nikt nie jest tak naiwny żeby brać piłkarza tak zmarniałego z takimi wymaganiami finansowymi za takie pieniądze. Jedyna nadzieja w tym że zagra przyzwoity sezon w Bundeslidze

0

@Skaramuczi No ja już kilka lat korzystam ze Spotify Premium i nie wyobrażam sobie teraz z tego zrezygnować

1

@Skaramuczi Youtube ruszył w streaming i konkurencje m.in. ze Spotify to też biblioteke muszą mieć jednak pokaźną, odpalając ten Youtube Premium bez reklam i z odtwarzaniem w tle itd.

7

@LuisSalvano chyba mamy inną definicje słowa kradzież xd

10

Odpalać City Tottenham a nie jakieś tam Celty Madryty

1

@Forza_Juve łe to pani Kopacz chyba nim w dinozaury rzucała :D

5

@matteoFCB to żeś rozluźnił aż mi flaki zwieraczem wyleciały

1

@Forza_Juve Od jakiegoś czasu już Xiaomi nie mam, więc głowy se uciąć nie dam, ale jestem prawie pewny że był mocno rozbudowany i kolorki też były :P
a może miałem własnie pobrany, no nieważne, nie będzie pasował to ściągniesz lepszy ^^

1

@Forza_Juve a bo to mało aplikacji notatnika w sklepie play? :P
A telefon za te pieniądze świetny, nic tylko brać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?