@głardiola Jest, sam robiłem z powtórki (wiadomo płynność słaba i klatki są w dużych odstępach) i nawet jak już widać piłkę oderwaną od Alenii to Alba nadal jest w linii
@Lamora No zagrał wczoraj jedno z lepszych spotkań jakie widziałem w jego wykonaniu, powoli zaczynałem w niego wątpić szczególnie po tym co pokazywał Puig. Może się jeszcze chłop przyda :)
@Kaperan1357 Myślę, że on sam jest zadowolony z tego że spędził cały ten czas z pierwszym zespołem i pracował codziennie na treningach z takim golkiperem jak Marc
Frenkie zagrał cały mecz więc uznam to za potwierdzenie że wyjdzie w podstawie na Bilbao, mecz dopiero za 6 dni więc nie było potrzeby go ściągać, a gdyby nie miał grać za tydzień to dałby w jego miejsce szanse komuś innemu w trakcie meczu
@Bartek22 Gdyby strzelił to co miał i nie spartaczył kilku piłek to by tu pisali jak to fenomenalnie gra bo są liczby. Po prostu swoje okazje schrzanił i to nie jest wina tego że gra po lewej stronie
9
@Vahn Ty dostaniesz za nieuzasadnione zgłaszanie hehe, szach mat
22
@MesQueUnClub96 No i podobno na koniec jeszcze walnął piruet i podwójne salto w przód, ale już nie nagrali a szkoda
0
@tadzik447 Wyjdą na pierwszego seta, rozniosą ich a w kolejnych dwóch wejdą "rezerwami" a i tak wygramy 3-0 :)
0
@TheNekro94 Mówią że kaloryfer u chudzielca to jak duże cycki u kaszalota :P
2
Mam wrażenie że taki artykuł jak poniżej będziemy widzieć co tydzień, tylko ostatnie słowo będzie inne xD
10
@Phatro po prostu Neymar
https://img.joemonster.org/mg/albums/new/170825/biedne_dziecko.jpg
2
@głardiola Jest, sam robiłem z powtórki (wiadomo płynność słaba i klatki są w dużych odstępach) i nawet jak już widać piłkę oderwaną od Alenii to Alba nadal jest w linii
0
@Avada Kedavra Czyli jak sie nie chce zmarnować życia będąc gówniarzem to lepiej oglądać z lektorem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Lamora No zagrał wczoraj jedno z lepszych spotkań jakie widziałem w jego wykonaniu, powoli zaczynałem w niego wątpić szczególnie po tym co pokazywał Puig. Może się jeszcze chłop przyda :)
65
@BarcaInfo "Mam wrażenie" i "myślę, że" to nie są wyrażenia które by mnie specjalnie przekonywały że ma racje :V
2
@Bykunn Samper to obecnie rywal o miejsce w składzie na jego poziomie :V
0
@Bykunn Ja tam bym go do Vissel Kobe priorytetem wysłał xD
2
@Qru https://www.fullmatchesandshows.com/2019/08/10/barcelona-vs-napoli-highlights-full-match/
35
https://i.gyazo.com/c40370b7339606b03e4785775922b8ed.png
Drugi gol bez spalonego, ktoś tam na górze sobie przysnął
0
@mrboom pierwszy był kilometrowy, drugi ciężko ocenić z tej kamery gównianej, ale możliwe że też na styk był
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ProMILs Rakitic za to jeszcze sie do czegoś przydaje na boisku, w przeciwieństwie do pana wirtuoza "przebiegne 2km w meczu"
0
@4drian0 Przecież zagrał dzisiaj, dopiero co wrócił z urlopu
1
@Kaperan1357 Myślę, że on sam jest zadowolony z tego że spędził cały ten czas z pierwszym zespołem i pracował codziennie na treningach z takim golkiperem jak Marc
1
@Dialerable https://www.fullmatchesandshows.com/2019/08/10/barcelona-vs-napoli-highlights-full-match/
Prosze cie bardzo
10
@norbi77 u Arthura to głównie były fizyczne problemy, nie był gotowy na cały sezon na takim poziomie i sam przyznawał że całą wiosnę jechał na oparach
11
Frenkie zagrał cały mecz więc uznam to za potwierdzenie że wyjdzie w podstawie na Bilbao, mecz dopiero za 6 dni więc nie było potrzeby go ściągać, a gdyby nie miał grać za tydzień to dałby w jego miejsce szanse komuś innemu w trakcie meczu
3
@Hushovt Arthur nie powinien grać z Bilbao od początku, z tych co grali na Copa tylko Suarez odpowiednio przepracowal jakieś jednostki
0
Filip ty z kolegami grasz podaj czasem xD
3
Może sam sobie to wmawiam, ale Coutinho chyba nawet rusza się już dużo lepiej niż w całym poprzednim sezonie :)
0
Czyżby drugi gol ze spalonego? Halo panie sędzio nie sedziuje Pan Realu, nam się gwizda spalone
0
@damianex10 no właśnie zauważyłem że teraz nonstop się ustawia w tamtym miejscu, ciekawie :P
71
Spalony większy niż bebech Hazarda
2
@Esteban_ Taki wujek Staszek na A-klasie
0
@Bartek22 Gdyby strzelił to co miał i nie spartaczył kilku piłek to by tu pisali jak to fenomenalnie gra bo są liczby. Po prostu swoje okazje schrzanił i to nie jest wina tego że gra po lewej stronie