@Krystek9318 Udostępnił swój własny wcześniejszy wpis "Neymar in, Coutinho out", a że Coutinho już jest out to 50% jego "planu" wykonane i jest bliżej :) Myślę że to tylko tyle oznacza
@KSSniper > Poziom nie ma nic do gadania > Porównuj Anglie do Polski Tak, w Anglii to nie ma znaczenia i tu masz rację. Nie mówię że masz iść z szalikiem Legii na żyletę i śpiewać, ale zajście każdego polskiego klubu jak najdalej jest w interesie całej ligi i już ci napisałem dlaczego, ale nie chciało ci sie przeczytać
@KSSniper Tylko nasza piłka jest kompletnie w czarnej dupie, i jasne, zastrzyk gotówki nie gwarantuje podniesienia poziomu (czego najlepszym przykładem jest nasza Legiunia), ale daje chociaż na to szansę. Nie wspominając już o niezbędnych nam punktach w rankingu UEFA
@Ghandi Identyczny komentarz pojawia sie kilka razy dziennie: kadra super, trener zły, Klopp lepszy. A co najlepsze każdy myśli że odkrył ameryke i zaczyna nową dyskusje na okrągło :V
@FCB24 jednak z jakiegoś powodu Guardiola potrzebował Rodriego i z miejsca zajął miejsce w podstawowej jedenastce, w najbardziej wypchanym kadrowo klubie świata
@betonito Gdyby nie Messi to oni mogliby tam pomarzyć o finale co najwyżej, ale cóż, wygląda na to że Higuain pozbawił Messiego tytułu najlepszego piłkarza w historii według niektórych
A pie***lisz gościu głupoty. Maradona najlepszy mimo tego że nie grał w klubach pozwalających na zdobycie LM, ale Messi nie jest najlepszy bo nie zdobył MŚ z gównianą kadrą. Fair enough
0
@Krystek9318 Udostępnił swój własny wcześniejszy wpis "Neymar in, Coutinho out", a że Coutinho już jest out to 50% jego "planu" wykonane i jest bliżej :) Myślę że to tylko tyle oznacza
0
@MRSCHRONIC Mam, jak na 15zł to przyjemna oferta, ale pewnie sobie ogram co chce i zrezygnuje, bo na konsoli na multi za dużo nie gram
0
@KSSniper
> Poziom nie ma nic do gadania
> Porównuj Anglie do Polski
Tak, w Anglii to nie ma znaczenia i tu masz rację. Nie mówię że masz iść z szalikiem Legii na żyletę i śpiewać, ale zajście każdego polskiego klubu jak najdalej jest w interesie całej ligi i już ci napisałem dlaczego, ale nie chciało ci sie przeczytać
0
@damianex10 https://im4.ezgif.com/tmp/ezgif-4-51f36fa1d01b.jpg
0
@KSSniper Tylko nasza piłka jest kompletnie w czarnej dupie, i jasne, zastrzyk gotówki nie gwarantuje podniesienia poziomu (czego najlepszym przykładem jest nasza Legiunia), ale daje chociaż na to szansę. Nie wspominając już o niezbędnych nam punktach w rankingu UEFA
18
@Wilczeq Skoro wisi to chyba schudł prędzej, czy sie myle :P
15
@Darox Można wiedzieć czemu odpadają? Według mnie nie ma lepszego pada do PC niż ten od Xboxa, który ma pełne wsparcie na Windowsie
0
@Adey pomarańczowe światło, czy zahamuje przy przyspieszy i przejedzie to jego decyzja hehe
4
@kubix05 https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/nie-mysl-ze-nie-wiem-czemu-tak-dobrze-mowisz-po-niemiecku-lewy-czy-moze-raczej-lowy-andrzej-duda-robert-lewandowski.jpg
0
@T_TG A to nie PO weselu sie z ciastem jeździ?
1
@Copernicus Wystawi go na prawym :O
11
@Ghandi Identyczny komentarz pojawia sie kilka razy dziennie: kadra super, trener zły, Klopp lepszy. A co najlepsze każdy myśli że odkrył ameryke i zaczyna nową dyskusje na okrągło :V
0
@DC7 Mojej mamie to zawsze tylko ogonek zostawał, a tu sie okazuje że to ja źle jadłem
2
@MesQueUnClub96 Zrobisz to samo źle kilka razy*
0
@Kuczek Między każdym sezonem jest rok odstępu
23
@Grubson06 Zaraz ktoś napisze że on już od meczu z Kobe z kontuzją grał
2
@SeeleyBooth Góry, pies, auto
6
@Pawelec7 a jeszcze piękniej jak ten mniejszy klub wywala z rozgrywek ekstraklasowicza
5
@Kamil92 David Villa
0
@patrykzmc2000 co
1
@Janiama przecież podali że na 5 tygodni wypada to o co chodzi
1
@Barca_Big_Moment teraz to mądry a gdyby zostali to sam byś jeszcze dzisiaj psioczył że dla nich miejsca nie ma
0
@Suzu Czemu, taki Milan który wiele lat czeka na LM to by go kupił, sprzedał po roku i cyk puchar wlatuje
1
@MesQueUnClub96 jak mu pożyczysz ognia to odpali
1
@Veb1233 Może chodziło o to że pierwszy raz w historii by przegrali na inauguracje :P
1
@Boberson Mundo Deportivo, dobranoc
0
@FCB24 jednak z jakiegoś powodu Guardiola potrzebował Rodriego i z miejsca zajął miejsce w podstawowej jedenastce, w najbardziej wypchanym kadrowo klubie świata
14
@Boberson a kto ci o tej klauzuli powiedział, wrózbita z Ezo TV?
4
@betonito Gdyby nie Messi to oni mogliby tam pomarzyć o finale co najwyżej, ale cóż, wygląda na to że Higuain pozbawił Messiego tytułu najlepszego piłkarza w historii według niektórych
66
A pie***lisz gościu głupoty. Maradona najlepszy mimo tego że nie grał w klubach pozwalających na zdobycie LM, ale Messi nie jest najlepszy bo nie zdobył MŚ z gównianą kadrą. Fair enough