0

@Krystek9318 Udostępnił swój własny wcześniejszy wpis "Neymar in, Coutinho out", a że Coutinho już jest out to 50% jego "planu" wykonane i jest bliżej :) Myślę że to tylko tyle oznacza

0

@MRSCHRONIC Mam, jak na 15zł to przyjemna oferta, ale pewnie sobie ogram co chce i zrezygnuje, bo na konsoli na multi za dużo nie gram

0

@KSSniper
> Poziom nie ma nic do gadania
> Porównuj Anglie do Polski
Tak, w Anglii to nie ma znaczenia i tu masz rację. Nie mówię że masz iść z szalikiem Legii na żyletę i śpiewać, ale zajście każdego polskiego klubu jak najdalej jest w interesie całej ligi i już ci napisałem dlaczego, ale nie chciało ci sie przeczytać

0

@KSSniper Tylko nasza piłka jest kompletnie w czarnej dupie, i jasne, zastrzyk gotówki nie gwarantuje podniesienia poziomu (czego najlepszym przykładem jest nasza Legiunia), ale daje chociaż na to szansę. Nie wspominając już o niezbędnych nam punktach w rankingu UEFA

18

@Wilczeq Skoro wisi to chyba schudł prędzej, czy sie myle :P

15

@Darox Można wiedzieć czemu odpadają? Według mnie nie ma lepszego pada do PC niż ten od Xboxa, który ma pełne wsparcie na Windowsie

0

@Adey pomarańczowe światło, czy zahamuje przy przyspieszy i przejedzie to jego decyzja hehe

0

@T_TG A to nie PO weselu sie z ciastem jeździ?

1

@Copernicus Wystawi go na prawym :O

11

@Ghandi Identyczny komentarz pojawia sie kilka razy dziennie: kadra super, trener zły, Klopp lepszy. A co najlepsze każdy myśli że odkrył ameryke i zaczyna nową dyskusje na okrągło :V

0

@DC7 Mojej mamie to zawsze tylko ogonek zostawał, a tu sie okazuje że to ja źle jadłem

2

@MesQueUnClub96 Zrobisz to samo źle kilka razy*

0

@Kuczek Między każdym sezonem jest rok odstępu

23

@Grubson06 Zaraz ktoś napisze że on już od meczu z Kobe z kontuzją grał

2

@SeeleyBooth Góry, pies, auto

6

@Pawelec7 a jeszcze piękniej jak ten mniejszy klub wywala z rozgrywek ekstraklasowicza

5

@Kamil92 David Villa

0

1

@Janiama przecież podali że na 5 tygodni wypada to o co chodzi

1

@Barca_Big_Moment teraz to mądry a gdyby zostali to sam byś jeszcze dzisiaj psioczył że dla nich miejsca nie ma

0

@Suzu Czemu, taki Milan który wiele lat czeka na LM to by go kupił, sprzedał po roku i cyk puchar wlatuje

1

@MesQueUnClub96 jak mu pożyczysz ognia to odpali

1

@Veb1233 Może chodziło o to że pierwszy raz w historii by przegrali na inauguracje :P

1

@Boberson Mundo Deportivo, dobranoc

0

@FCB24 jednak z jakiegoś powodu Guardiola potrzebował Rodriego i z miejsca zajął miejsce w podstawowej jedenastce, w najbardziej wypchanym kadrowo klubie świata

14

@Boberson a kto ci o tej klauzuli powiedział, wrózbita z Ezo TV?

4

@betonito Gdyby nie Messi to oni mogliby tam pomarzyć o finale co najwyżej, ale cóż, wygląda na to że Higuain pozbawił Messiego tytułu najlepszego piłkarza w historii według niektórych

66

A pie***lisz gościu głupoty. Maradona najlepszy mimo tego że nie grał w klubach pozwalających na zdobycie LM, ale Messi nie jest najlepszy bo nie zdobył MŚ z gównianą kadrą. Fair enough

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?