13

@IronSanHybrid a pelikany i tak wezmą to 100% na poważnie, Jezu chroń ten świat bo sami nie damy rady xD

9

@LukaszFan Czyli wchodzisz w artykuł szmatławca hiszpańskiego i już wiesz jak to wszystko wygląda od kuchni, jak przebiegały rozmowy i w ogóle. Więcej niż czytelnik

0

@soczeq jutro o 18 jak mnie pamięć nie zawodzi

23

@LuisSalvano Ty już chyba na poważnie próbujesz z siebie celebryte zrobić :V

4

@ZelekBARCA ziemia dla ziemniaków

6

@damianex10 no jak ta klauzula 30M to prawda to w sumie małe to ma znaczenie, chociaż 30 baniek dla Bayernu to dwuletni budżet transferowy

0

@Chwytliwy Wybieram ofiary na fristajlu

0

@Salwik92 Ja doskonale wiem że grał na lewym czasami i że może grać na obu, to pytanie to był duży skrót, bo traktowanie go jako lewoskrzydłowego to duża przesada. Tym bardziej Messiego jako PS

1

@Cave Nie mogę odpowiadać za wszystkich, ale osobiście mi nie chodzi o to że on pisze nonstop że nie chce neymara, albo że inny pisze nonstop że chce neymara. Tylko oni piszą CIĄGLE, CODZIENNIE, CO KILKA GODZIN idealnie to samo, tylko co najwyżej przecinki w innym miejscu postawią. Rzygać sie chce. Każdy może swoje zdanie napisać, ale na boga wystarczy raz.
Sam może sie powtarzam, ale jeśli już to robie to w odpowiedziach na cudze wątki, a nie zaczynam nową dyskusje o tym samym gównie co 15 minut, bo tak

1

@Grzesior667 Zdecydowaną większość grał na prawym i grał tam o wiele lepiej niż na lewym. Do tego Griezmannowi i Suarezowi zdecydowanie bliżej do lewej strony niż do prawej, a na prawej oprócz Dembele jest tylko widmo Messiego

4

@Salwik92 a Dembele to niby gra na lewym?

3

@Cave Jak nie ma, a ty widziałeś co sie dzieje pod komentarzami Luisa? Już nie wciskaj kitu

2

@MarioVeB! Ja tam nie należę do ludzi którzy by go wypychali i wyzywali, ale on sie nie zachowuje jakby chciał tu zostać. No może poza tupaniem nóżką.

46

@Ratamahatta no nie chcesz neymara, już sie o tym dowiedzieliśmy z pierwszego komentarza tego typu ze stu.

0

@cules100pro jest wypożyczony do końca tego sezonu, a wtedy kończy mu się kontrakt. Więc można już o nim zapomnieć

1

@pyku91 indywidualnie nadal

1

@arcziFCB Wiadomo, ale siłą rzeczy jak ktoś już pracuje to to inaczej wygląda, raczej aktywnościami nie dopasowujesz się do jakiejś grupy (są wyjątki oczywiście), możesz iść na siłownie rano, na basen czy coś. Pracujący przeważnie nie uczęszczają na jakieś zajęcia grupowe gdzie potrzeba dopasować sie do grafiku 20 innych osób. Właśnie to powinno odróżniać czasy szkolne od normalnej pracy, że masz jeszcze czas zająć się po zajęciach czym chcesz, że nie musisz czekać na spotkanie ze znajomymi do weekendu itd. Wszędzie ktoś jest pokrzywdzony, ale chodzi o to żeby było ich możliwie jak najmniej, czyt. dopasować się do zdecydowanej większości.

23

@xJLx ale opanuj sie typie xD

26

@xJLx No tak, po co sie postarać żeby państwowa edukacja była na normalnym poziomie, nie podoba sie to se zapłać, zajebiste podejście naprawdę

71

@arcziFCB Serio ci trzeba to mówić? Gdzie tu jakieś aktywności pozalekcyjne? Cały tydzień widzieć sie z rodziną tylko przy kolacji? Grasz w piłkę w jakimś klubie, chodzisz do szkoły muzycznej, trenujesz cokolwiek? Sory, masz wstać o 8, robić lekcje, iść do szkoły, w domu zjeść kolacje i do spania. Całkowicie normalne.
1-2 dni takie w tygodniu okej, nie 5, szanujmy sie

87

@arcziFCB To że ty tak miałeś to w żaden sposób nie oznacza że to jest normalne i tak powinno być

4

@FCMichalo i ograniczyć sobie kadre do 24 zawodników. Jak sie nie zmienią przepisy to takie coś nie może mieć prawa bytu

1

@Kajtek77 VPN nie działa? Jest kilka wtyczek na Chrome,"Hola VPN" osobiście kiedyś używałem i robił swoją robote

3

@Danny Gaucho i teraz bedzie grał szefa

64

@Robertinho Dobra dobra, zobaczymy jak oficjalka wleci

1

@Danny Gaucho Skoro łącznie twarzą w twarz negocjowali już prawie 10 godzin, to chyba jednak są coraz bliżej. Inaczej szejk by ich już dawno wyp...wyrzucił :V

3

@SelloutCrowd dopiero dziesiąta dzisiaj, lece głosowac

0

Koledzy polećcie jakieś buty do 300zł, nie lubie jakichś fikuśnych wymyślnych, jakieś proste wygodne adidaski w których mi sie noga nie ugotuje przez cały dzień

22

@buddy 42, na szczęście tylko stopy mam małe

6

@AmigoBlancos normalnie ze śmiechu prześcieradło zafajdałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?