6

@Vhaeraun @MesQueUnClub96 potwierdzam, już nie raz dostałem paczkę w sobotę

50

@kamilop Czekamy z wypiekami na twarzy

39

@Ronin47 Tak, tylko ty

0

@staske Bo go trener nie wybrał. Pozdrawiam z rodzinką.

0

@sila101 No ja właśnie też nie. To jest (było) jedyne LTE bez limitu, a jedyny internet kablowy jaki na stancji mógłbym mieć to jakiś badziewny Orange na starej neostradzie. Chyba najlepiej będzie zrobić jak mówisz, ale musze sie upewnić jak to faktycznie zadziała jak nic z tym końcem umowy nie zrobię.

0

@Khajio Bayern to już nie jest klub z ambicjami, co nawet ci potwierdzi Robert Lewandowski.

0

@Bamek94 No generalnie masz router i w nim kartę SIM po prostu. Ja dostałem przy podpisywaniu umowy dwie karty, jedna była w routerze, a drugą wsadziłem do telefonu do dualsim. A router możesz zabrać ze sobą gdzie chcesz, nawet na wakacje :)

0

@mkord Ale po co odchodzić do klubu, który wcale nie jest lepszy, a gra w cienkiej lidze, kiedy jesteś liderem środka pola w czołowym klubie Premier League? Transfer do Bayernu to dla niego byłby krok wstecz.

0

@Bamek94 https://www.t-mobile.pl/internet-domowy/cat10034.chtml
Ale no ta nowa oferta nie jest atrakcyjna w żaden sposób :)

13

@koszol Ostatni dzień okienka - Mbappe w PSG

0

@sila101 No właśnie zauważyłem teraz, umowa mi sie kończy za miesiąc, zobaczymy.

0

@Bamek94 No widzę że już zmienili ofertę. Za miesiąc mi sie kończy dwuletnia umowa i miałem bez limitu całkowicie, ale skoro tak to nie będę przedłużał :)

0

@Bamek94 prawdziwe LTE bez limitu to chyba oferuje tylko T-mobile, no ale to na umowę terminową.

1

@Messibestplayerintheworld Po co by sie chłop miał degradować do Bayernu :P

0

@YouShouldListenToMe a co w żabce, świeżaki są?

9

@daniel32778 @Luki 10 Ale wiecie że tu sie liczy więcej niż jeden sezon do tyłu? :)

1

@Chwytliwy no na pewno pójdzie do PSG wygrać LM, szczególnie po tym co mu jego psiapsiółek Junior napłakał przez telefon na temat tego klubu xd

4

@Fawrf No od tego kawałka z kilometra czuć taki rap sprzed kilkunastu lat, i to w dobrym sensie. Też mocno liczę :)

0

@D44H nie rzucaj sie w oczy, jak na pierwszym semestrze komuś podpadniesz to już do końca studiów sie będzie ciągnęło :P

4

@Serek komentarze na YouTube to pod każdym filmem syf i bagno

3

@Messibestplayerintheworld No Wiedźmin rozwój postaci ma co najwyżej przeciętny, system walki to kwestia gustu, mi się podoba ale też byłoby sporo do poprawy. Z drugiej strony ma fenomenalną historię i konstrukcję zadań, dialogi. Nadrabiają braki w innych kwestiach z nawiązką.

1

@badej60 inwestuje i same rosną

10

Niech lepiej powie kogo on nie chciał. Wymieniłby te trzy nazwiska i spokój

6

Według MD Nelsonowi nic nie jest i ma nawet dziś trenować

1

@kibicsportu "Dla mnie nudne, dla wszystkich innych też nudne, hurr durr jak to można oglądać!!1111"

2

Komentarz usunięty

0

@Copernicus to raczej znak zakończonego okienka bardziej

1

@Colon David Villa

13

@Suzu Trzy posty niżej jeszcze nie wiedział, ale chyba go olśniło

0

@escarabajo chyba zapomnisz wypić, bo jak zapomnisz że wypiłeś to zaraz se chlaśniesz kolejnego :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?