1

@Bykunn bo to jest nieistotne i dlatego pojawia sie na TikiTace w formie ciekawostki, a nie ma o tym całego felietonu jak to terminarz jest zły i faworyzujący :D

21

@Barca_Big_Moment specjalnie wymieniają to co wygrał z drużyną bo indywidualnie nie ma o czym mówić xD

0

@adi7adi8 no a w jaki sposób to ma być ich wina? CEV kontroluje wszystkie lotniska w Europie czy co

16

@Meloman69 patrzcie on jeszcze nie wie jaki błąd popełnił

0

@msmsms w pakiecie z Messim pójdzie

5

@kuz nie było kopnięcia, po prostu wpadł na jego nogę. Ani nie było faulu ani Ansu nie symulował.

4

@ViscaBarca123 no ładnie wylądował jak na szesnastolatka

2

@KamQiX jaki z tego wniosek wyciągnąć? :P

0

Co do Messiego, to pewnie kazali mu dograć do przerwy na chodzonego, żeby w przerwie dokładnie ocenić czy ma grać dalej. Tym samym sporą część czasu graliśmy w dziewięciu :)

4

@kemyt1995 co xDD.

3

@Hushovt szczerze to nigdy sie nie spotkałem z opinią żeby Hobbit był lepszy :P

1

@Commando taki Maciek pewnie jeden

5

@sebasek99 bo grafik pewnie dostaje tylko liste piłkarzy, a nie rozrysowaną formacje prosto od Ernesto :)

0

@KamQiX oby tylko nie musiał być ściągany do bazy w połowie

0

@sidzej no z tego co pamiętam to Juventus jako jedyny był blisko sprowadzenia Ivana i zamiast pieniędzy chcieli nam wcisnąć za niego Bernardeschiego. A sam Chorwat nie chciał przecież odchodzić, to sam sobie zmarnował rok gry. Czy to jest popieprzona polityka - nie wiem. Ale opieramy sie tylko na doniesieniach.

0

@NGTRX Po czym stwierdzasz że nie jest w formie? Był po De Jongu naszym najlepszym pomocnikiem w presezonie, a potem od razu został uziemiony. Ostatnio zagrał i zagrał słabo, ale tak samo zagrała cała drużyna. Rzecz jasna uważam że odstawienie Ivana od składu jest słuszne, ale nie wiem czy aż tak nagle z miejsca trzeba go wyautować do siedzenia z Alenią na trybunach.

0

@Teamer Dopóki sie nie zmieni właściciel to nic tam nie zrobią

1

@SuperPatsonFCB Może masz tylko ładowanie włączone, na telefonie zmień na transfer plików czy coś takiego

0

@Barwindg a żeś przypomniał klasyka XD


0

@BarcaInfo Nacho na LO jutro, ło panie

1

@koksik2700 no w sumie, płaskoziemców i antyszczepionkowców też nie brakuje

8

@Janiama na szczęście obecnej Barcelonie nie trzeba życzyć porażek, sami to załatwiają bez problemu

16

@macio_944 Czyli Guardiola stwierdził, że Bernardo był lepszy od Leo? Odważnie :P

0

@Pavu no już to pisałeś xd

5

@jeyx77x Virgil, Mane, De Jong. I żeby było jasne nic nie mam do faktu że na pierwszym miejscu dał Van Dijka, ale nie dać Leo chociaż do trójki to trzeba mieć oczy w dupie kompletnie

63

@Socjopata Najbardziej to mnie bawi Lewandowski, nie tak dawno był niesamowicie oburzony na swoje miejsce w którymś plebiscycie a sam głosuje jak baran ostatni

6

@Janiama "Ale tak naprawdę jeden z drugim ma za przeproszeniem gówno do powiedzenia i tak nikt tego nie będzie brał pod uwagę"
Powiedziałbym że to samo się tyczy twoich wpisów jak ten tu pierwszy

2

@Jacu327 ja sie pytam gdzie jest Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?