@Bykunn bo to jest nieistotne i dlatego pojawia sie na TikiTace w formie ciekawostki, a nie ma o tym całego felietonu jak to terminarz jest zły i faworyzujący :D
Co do Messiego, to pewnie kazali mu dograć do przerwy na chodzonego, żeby w przerwie dokładnie ocenić czy ma grać dalej. Tym samym sporą część czasu graliśmy w dziewięciu :)
@sidzej no z tego co pamiętam to Juventus jako jedyny był blisko sprowadzenia Ivana i zamiast pieniędzy chcieli nam wcisnąć za niego Bernardeschiego. A sam Chorwat nie chciał przecież odchodzić, to sam sobie zmarnował rok gry. Czy to jest popieprzona polityka - nie wiem. Ale opieramy sie tylko na doniesieniach.
@NGTRX Po czym stwierdzasz że nie jest w formie? Był po De Jongu naszym najlepszym pomocnikiem w presezonie, a potem od razu został uziemiony. Ostatnio zagrał i zagrał słabo, ale tak samo zagrała cała drużyna. Rzecz jasna uważam że odstawienie Ivana od składu jest słuszne, ale nie wiem czy aż tak nagle z miejsca trzeba go wyautować do siedzenia z Alenią na trybunach.
@jeyx77x Virgil, Mane, De Jong. I żeby było jasne nic nie mam do faktu że na pierwszym miejscu dał Van Dijka, ale nie dać Leo chociaż do trójki to trzeba mieć oczy w dupie kompletnie
@Socjopata Najbardziej to mnie bawi Lewandowski, nie tak dawno był niesamowicie oburzony na swoje miejsce w którymś plebiscycie a sam głosuje jak baran ostatni
@Janiama "Ale tak naprawdę jeden z drugim ma za przeproszeniem gówno do powiedzenia i tak nikt tego nie będzie brał pod uwagę" Powiedziałbym że to samo się tyczy twoich wpisów jak ten tu pierwszy
1
@Bykunn bo to jest nieistotne i dlatego pojawia sie na TikiTace w formie ciekawostki, a nie ma o tym całego felietonu jak to terminarz jest zły i faworyzujący :D
21
@Barca_Big_Moment specjalnie wymieniają to co wygrał z drużyną bo indywidualnie nie ma o czym mówić xD
0
@adi7adi8 no a w jaki sposób to ma być ich wina? CEV kontroluje wszystkie lotniska w Europie czy co
16
@Meloman69 patrzcie on jeszcze nie wie jaki błąd popełnił
0
@Xavifcb6 https://www.fullmatchesandshows.com/2019/09/24/fc-barcelona-vs-villarreal-highlights-full-match-video/
0
@msmsms w pakiecie z Messim pójdzie
5
@kuz nie było kopnięcia, po prostu wpadł na jego nogę. Ani nie było faulu ani Ansu nie symulował.
4
@ViscaBarca123 no ładnie wylądował jak na szesnastolatka
2
@KamQiX jaki z tego wniosek wyciągnąć? :P
0
Co do Messiego, to pewnie kazali mu dograć do przerwy na chodzonego, żeby w przerwie dokładnie ocenić czy ma grać dalej. Tym samym sporą część czasu graliśmy w dziewięciu :)
4
@kemyt1995 co xDD.
3
@Hushovt szczerze to nigdy sie nie spotkałem z opinią żeby Hobbit był lepszy :P
1
@Commando taki Maciek pewnie jeden
5
@sebasek99 bo grafik pewnie dostaje tylko liste piłkarzy, a nie rozrysowaną formacje prosto od Ernesto :)
0
@KamQiX oby tylko nie musiał być ściągany do bazy w połowie
0
@sidzej no z tego co pamiętam to Juventus jako jedyny był blisko sprowadzenia Ivana i zamiast pieniędzy chcieli nam wcisnąć za niego Bernardeschiego. A sam Chorwat nie chciał przecież odchodzić, to sam sobie zmarnował rok gry. Czy to jest popieprzona polityka - nie wiem. Ale opieramy sie tylko na doniesieniach.
0
@NGTRX Po czym stwierdzasz że nie jest w formie? Był po De Jongu naszym najlepszym pomocnikiem w presezonie, a potem od razu został uziemiony. Ostatnio zagrał i zagrał słabo, ale tak samo zagrała cała drużyna. Rzecz jasna uważam że odstawienie Ivana od składu jest słuszne, ale nie wiem czy aż tak nagle z miejsca trzeba go wyautować do siedzenia z Alenią na trybunach.
0
@Teamer Dopóki sie nie zmieni właściciel to nic tam nie zrobią
1
@SuperPatsonFCB Może masz tylko ładowanie włączone, na telefonie zmień na transfer plików czy coś takiego
0
@Barwindg a żeś przypomniał klasyka XD
0
@BarcaInfo Nacho na LO jutro, ło panie
1
@koksik2700 no w sumie, płaskoziemców i antyszczepionkowców też nie brakuje
8
@Janiama na szczęście obecnej Barcelonie nie trzeba życzyć porażek, sami to załatwiają bez problemu
3
@KmN https://i.gyazo.com/ba48862f09314db0fec9d8c7320767f7.jpg
16
@macio_944 Czyli Guardiola stwierdził, że Bernardo był lepszy od Leo? Odważnie :P
0
@Pavu no już to pisałeś xd
5
@jeyx77x Virgil, Mane, De Jong. I żeby było jasne nic nie mam do faktu że na pierwszym miejscu dał Van Dijka, ale nie dać Leo chociaż do trójki to trzeba mieć oczy w dupie kompletnie
63
@Socjopata Najbardziej to mnie bawi Lewandowski, nie tak dawno był niesamowicie oburzony na swoje miejsce w którymś plebiscycie a sam głosuje jak baran ostatni
6
@Janiama "Ale tak naprawdę jeden z drugim ma za przeproszeniem gówno do powiedzenia i tak nikt tego nie będzie brał pod uwagę"
Powiedziałbym że to samo się tyczy twoich wpisów jak ten tu pierwszy
2
@Jacu327 ja sie pytam gdzie jest Iniesta