8

@Ostry00 a ja już polałem i co ma sie zmarnowac?

0

@ViscaBarca123 Jak on gra w tym Betisie? Wiesz coś?

9

@kenneth99 no, byłem w kiblu oni tam wody nie spłukują dopóki nie zacznie haczyć

5

@kenneth99 FIFA na PC haha a myślałem że to ja jestem przegrywem

0

@ViscaBarca123 o prosze, kto by sie spodziewał :P

0

@ViscaBarca123 Bardziej od samego meczu to mnie ciekawi co znowu Wiktorek tam nawywija przy linii

0

@ranger3120 West Ham

0

@Chwytliwy No więc Fifa 20 na PC na g2a kosztuje 230zł, w sklepach 199.

0

@Chwytliwy nie wiem jak to teraz wygląda, ale kiedyś jak jeszcze kupowałem co roku, to wersja cyfrowa była droższa niż ta w sklepie.

1

@lucca87 No blokiem graliśmy wczoraj słabiutko, Bieniek skakał na ślepo ciągle do środka.
Ale tez nie ma co przeżywać tej porażki, po prostu trafił nam sie słaby dzień i cała drużyna grała mocno poniżej swojego poziomu. My graliśmy fatalnie, Słoweńcy świetnie, a wynik i tak był cały czas stykowy, to tylko dobrze o nas świadczy.

0

@lucca87 No tak, ale to jest nieuniknione. Mając takiego gwiazdora w drużynie trzeba z niego korzystać. Kłopot w tym że Fabian w ogóle nie próbuje odważniejszych piłek i ja w telewizorze wiem gdzie on zaraz wystawi, a co dopiero przeciwnicy żeby blok ustawić. Zauważ jak byli ustawieni Słoweńcy w obronie przy każdej akcji, wyciągali wszystko bo dokładnie wiedzieli gdzie pójdzie piłka i jak to skontrować ustawieniem na dziewiątym i szóstym metrze. Dlatego wszystkie piłki szły w nich a nie w boisko, zdobywaliśmy punkty nie po atakach w pomarańczowe tylko po błędnych odbiciach obrońców. Czytali grę Fabiana jak książkę. A czy naprawdę mamy takich siatkarzy, że trzeba grać 90% piłek do Leona? Moim zdaniem nie i tu jest główny problem. Nowakowski dostał wczoraj 0(ZERO!) piłek od Drzyzgi. Bieniek co najwyżej kilka i to na samym początku. Nie kończył i Fabian już sie wystraszył gry środkiem do końca spotkania.

0

@mkord No i tu znowu pojawia się temat rozegrania. To ile Leon dostaje niedokładnych piłek sie w głowie nie mieści. Jasne, fantastyczny siatkarz i można oczekiwać że skończy w najtrudniejszej sytuacji, ale czy nie można mu zagrać chociaż kilka idealnych wystaw na pełny zasięg? Notorycznie dostaje piłki za plecy i zbyt niskie, z których kiwa. A potem jemu sie obrywa że nie wali tylko próbuje kiwki. Ma taki zasięg że przy dobrej wystawie nie ma co zbierać i żaden blok tego nie zmieni, a dostanie takie piłki może z trzy razy na cały mecz, i to przy pozytywnym przyjęciu.
Dodając do tego fakt, że Fabian rozgrywa praktycznie tylko bezpieczne warianty to wygląda to jak wygląda, że Leon ciągle ma podwójny i potrójny blok przed sobą.

0

@lucca87 Jest najlepszym siatkarzem na swiecie to chyba nic dziwnego że w normalnych warunkach najwięcej piłek idzie do niego i to on najwięcej kończy. Nie mówię że on jest niepotrzebny czy że bez niego gralibyśmy tak samo czy lepiej, ale stawianie tezy że teraz nagle jesteśmy uzależnieni od jednego zawodnika jest dla mnie zbyt odważne. Pod nieobecność Kurka ktoś musiał wziąć na swoje barki ciężar gry. Zobaczymy jak to sie wszystko rozłoży na dłuższą metę i ze zdrowym Bartkiem.

1

@mkord No tak, ale już były spotkania że Leon grał słabo lub po prostu przeciętnie, ale reszta drużyny cisnęła. Jasne że jest ważny i jego dobra dyspozycja tylko pomaga, ale wczoraj leżało dosłownie wszystko oprócz przyjęcia, a sam Leon zagrał chyba i tak najlepiej z całej drużyny. Mamy siatkarzy którzy są w stanie wygrać każdy mecz nawet bez niego i na pewno nie ma to nic wspólnego z uzależnieniem Barcy od Messiego.
Bieniek blokował jak amator, Kubiak zagrał najgorszy mecz odkąd pamiętam, Muzaj spalił sie już na początku a zmieniający go Konarski nie potrafił kończyć na pojedynczym bloku, tak sie nie da wygrać półfinału. O Drzyzdze już nie wspominam bo o nim już dość było napisane.

3

@Rastafarnianin Że niby Polska jest uzależniona od dobrej gry Leona? Co za bzdury.

0

@kamson24 Był przyjmującym ale po odejściu Wlazłego został atakującym na stałe a to już dobre kilka lat będzie :)

0

@puyol_presidend5 Taka jest rola komentatora że wpływa na odbiór meczu przez widza, nie wiem czym ty sie dziwisz

0

@Janiama Bieniuk? Nie znam :)
Sam piszesz że piłka nie była rewelacyjnie dograna to kiwał, z rewelacyjnych piłek sie nie kiwa tylko sie wali w drugi metr gwoździa. A on dostaje od Fabiana nonstop piłki za niskie i za plecy i nie mówię tylko o tym meczu tylko nonstop tak jest w każdym spotkaniu, a obrywa się od komentatorów tylko Leonowi.

1

@kerouac taki mecz sie trafił

6

@Avada Kedavra Prychnąłem śmiechem jak po szarży Leona pod bandy usłyszałem, że przecież bandy nie są jakieś twarde i piłka nie była stracona, mógł walczyć xDD Fabianek by jeszcze pogłaskany został że nie ma co zdrowia ryzykować super decyzja

6

Tak właściwie to Słowenia zagrała fantastyczny mecz, my zagraliśmy fatalny, a mimo to wynik był cały czas na styku. To samo w sobie jednak świadczy dobrze o naszej kadrze. Takie dni jak dziś sie zdarzają i w odniesieniu do siatkarzy mogę to powiedzieć z przekonaniem, a nie powtarzać 20 razy w roku jak u kopaczy pana Brzęczkinho

0

@Rewolucja123 Czyli bez źródła

1

Błagam was nie szukajcie kozła ofiarnego po tym meczu bo cała nasza drużyna zagrała zdecydowanie poniżej swojego poziomu. I oni doskonale o tym wiedzą. Drzyzga owszem jest najsłabszym punktem naszej szóstki od dawna, ale dzisiaj to nawet z Zagumnym byśmy przegrali. To ile piłek spieprzyli na pojedynczych blokach to sie w ich własnych głowach pewnie nie mieści. Pozostaje wyrwać ten medal pocieszenia.

0

@piasqnfcb słyszałem, a o czym mowa?

0

@Rewolucja123 a jakie jest źródło tej wypowiedzi? :)

1

7

@Barca17griezz10 teraz jeszcze zacznij spamować na pewno to poprawi twoją sytuację xD

0

@YoNoEntiendoNada To że kibicuje Barcelonie nie ma żadnego znaczenia. Uważam że złamany grosz im sie nie należy i tego zdania nie zmieni żaden przepis. Tak samo jak uważam że Neymar powinien dostać tą swoją premię za przedłużenie kontraktu i słusznie walczy o swoje pieniądze :)

0

@blazeq Zastanawia mnie jak powinien przebiegać prawidłowy proces takiego transferu. Oni oczekiwali, że wpłacimy im klauzule nie pytając wcześniej piłkarza czy w ogóle chce transferu? Dobrze wiedzieli że go chcemy już rok wcześniej jak sobie kręcił film. PSG nie rozmawiało z Neymarem zanim sie "wykupił"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?