0

@SeeleyBooth Przy Griezmannie to sie nie musieli jakoś wysilić no i nadal mam wątpliwości czy jest na niego jakikolwiek plan, czy po prostu wzięli go bo "zagra wszędzie". Ale to już zweryfikujemy na wiosnę jak przyjdą playoffy LM

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@katalonczyk987 dziecko mu sie urodziło i został z rodziną

7

@Jacu327 Dzień jak co dzień, dzień po dniu.

Wciąż się dzieje życia cud.

1

@Damian11 można złapać, nie trzeba podcinać gościa w pełnym biegu :)

3

@Tomek_TF nie ma szans

1

@koksik2700 Z anime to One-punch man i Fullmetal Alchemist. Podciagnąłbym Avatara (choć to imo bardziej kreskówka)

43

@koksik2700 nieletnią?

0

@Stoiczkow a dziękuje za informacje w takim razie :P

0

@Stoiczkow Leo zawodnikiem meczu? A gdzie ty to wyczytałeś

1

@czosnekfcb jakby ci przez tydzień kazali jeździć starym gruchotem, a potem byś wrócił do swojego autka to też by ci sie nagle jeździło dużo lepiej :P

12

0

@Homeopata8989 Piemonte Calcio?

4

Lucas Digne był dzisiaj kapitanem w meczu Evertonu z WHU, o prosze.

6

@Image kaktusy mu zwiędły

1

@masq No i trzy wykorzystał, Roberto w przerwie zszedł.

0

@Fake69 Naprawdę* :)

26

Ja wiem że każdy chce Ansu, ale Arthur i De Jong są najważniejsi teraz w tej układance, grali ostatnio nonstop i w kadrze również. Może gdyby nie ta wymuszona zmiana Roberto to wszedłby w to miejsce Fati.

4

Dla tych co sie dziwią że zszedł Arthur a nie Busquets - Brazylia grała teraz na zgrupowaniu mecze towarzyskie w Singapurze, Arthur ma za sobą dwa strasznie długie loty.

1

@Gaucho ale to Antek podawał :P

0

@adiczak nie no z początku sezonu miał bardzo przeciętne spotkania. Ale jak już sie rozkręcił to nie zwalnia

7

Alba dał liścia Griezmannowi po bramce, konflikt w szatni.

0

@Timishiru1337 a no to pewnie dlatego sędzia czekał ponad minute na wznowienie gry z ręką w górze. Obudź sie

7

@NemeZis93 był, brawo sędzia

10

@Timishiru1337 nie chce ci psuć nastroju ale użyli teraz varu

2

@Fake69 no, dla czego i dla kogo :)

2

@amanter jak Pique grał z Lengletem to nas Liverpool rozjechał i co teraz oszołomku, prawonozny i lewonożny nie mogą grać razem widocznie

8

@amanter ojej dwóch lewonożnych ależ tragedia. A jakby grał Pique z Puyolem to ze szczęścia byś narobił

21

@arkasath Semedo grał ostatnio wszystko i w dodatku był na kadrze. Roberto se odpoczywał. xD xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?