@SeeleyBooth Przy Griezmannie to sie nie musieli jakoś wysilić no i nadal mam wątpliwości czy jest na niego jakikolwiek plan, czy po prostu wzięli go bo "zagra wszędzie". Ale to już zweryfikujemy na wiosnę jak przyjdą playoffy LM
Ja wiem że każdy chce Ansu, ale Arthur i De Jong są najważniejsi teraz w tej układance, grali ostatnio nonstop i w kadrze również. Może gdyby nie ta wymuszona zmiana Roberto to wszedłby w to miejsce Fati.
Dla tych co sie dziwią że zszedł Arthur a nie Busquets - Brazylia grała teraz na zgrupowaniu mecze towarzyskie w Singapurze, Arthur ma za sobą dwa strasznie długie loty.
0
@SeeleyBooth Przy Griezmannie to sie nie musieli jakoś wysilić no i nadal mam wątpliwości czy jest na niego jakikolwiek plan, czy po prostu wzięli go bo "zagra wszędzie". Ale to już zweryfikujemy na wiosnę jak przyjdą playoffy LM
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@katalonczyk987 dziecko mu sie urodziło i został z rodziną
7
@Jacu327 Dzień jak co dzień, dzień po dniu.
Wciąż się dzieje życia cud.
1
@Damian11 można złapać, nie trzeba podcinać gościa w pełnym biegu :)
3
@Tomek_TF nie ma szans
1
@koksik2700 Z anime to One-punch man i Fullmetal Alchemist. Podciagnąłbym Avatara (choć to imo bardziej kreskówka)
43
@koksik2700 nieletnią?
0
@Stoiczkow a dziękuje za informacje w takim razie :P
0
@Stoiczkow Leo zawodnikiem meczu? A gdzie ty to wyczytałeś
1
@czosnekfcb jakby ci przez tydzień kazali jeździć starym gruchotem, a potem byś wrócił do swojego autka to też by ci sie nagle jeździło dużo lepiej :P
12
@Forza_Juve i Tottenham
https://i.gyazo.com/1614cdcdd303301ea5112f24c78470ea.png
0
@Homeopata8989 Piemonte Calcio?
4
Lucas Digne był dzisiaj kapitanem w meczu Evertonu z WHU, o prosze.
6
@Image kaktusy mu zwiędły
1
@MT7 https://www.fullmatchesandshows.com/2019/10/19/sd-eibar-vs-barcelona-highlights-full-match/
1
@masq No i trzy wykorzystał, Roberto w przerwie zszedł.
0
@Fake69 Naprawdę* :)
26
Ja wiem że każdy chce Ansu, ale Arthur i De Jong są najważniejsi teraz w tej układance, grali ostatnio nonstop i w kadrze również. Może gdyby nie ta wymuszona zmiana Roberto to wszedłby w to miejsce Fati.
4
Dla tych co sie dziwią że zszedł Arthur a nie Busquets - Brazylia grała teraz na zgrupowaniu mecze towarzyskie w Singapurze, Arthur ma za sobą dwa strasznie długie loty.
1
@Gaucho ale to Antek podawał :P
0
@adiczak nie no z początku sezonu miał bardzo przeciętne spotkania. Ale jak już sie rozkręcił to nie zwalnia
7
Alba dał liścia Griezmannowi po bramce, konflikt w szatni.
0
@Timishiru1337 a no to pewnie dlatego sędzia czekał ponad minute na wznowienie gry z ręką w górze. Obudź sie
7
@NemeZis93 był, brawo sędzia
10
@Timishiru1337 nie chce ci psuć nastroju ale użyli teraz varu
2
@Fake69 no, dla czego i dla kogo :)
2
@amanter jak Pique grał z Lengletem to nas Liverpool rozjechał i co teraz oszołomku, prawonozny i lewonożny nie mogą grać razem widocznie
8
@amanter ojej dwóch lewonożnych ależ tragedia. A jakby grał Pique z Puyolem to ze szczęścia byś narobił
21
@arkasath Semedo grał ostatnio wszystko i w dodatku był na kadrze. Roberto se odpoczywał. xD xD