@Janiama To zapytaj go tam. Za godzinę pewnie rozpoczniesz nową dyskusje odpowiadając na któryś z komentarzy powyżej bo tutaj już będzie za cicho i sie zaczniesz nudzić. Ja nie odnoszę się do twojego zdania w danym temacie, bo każdy ma prawo mieć swoje i ja to szanuję, po prostu mi sie nie podoba sposób w jaki je przekazujesz. Żeby jak najwięcej osób przeczytało, a jednocześnie wszyscy sie zgodzili i przyklasnęli.
@Janiama Ale możesz odpowiedzieć jemu w komentarzu pod jego dyskusją, a nie nonstop zaczynać nową o tym samym a potem sie dziwić że nagle milion komentarzy pod każdym twoim wpisem jak sam szukasz żeby jak najwięcej osób sie tu znalazło.
@D44H No ja korzystam z niego już od pierwszego dnia jak tylko był dostępny (pewnie będzie już z trzy lata jak nie więcej) i nie miałem z nim raczej problemów. Na początku tak, ale generalnie to jestem zadowolony :)
"Można próbować wygrywać pojedyncze mecze na stojąco, ale jeśli robi się z tego regułę, to trudno mieć nadzieję na lepszą przyszłość." To zdanie idealnie podsumowuje obecną sytuację. Gdyby ten mecz był wyjątkiem, jednym z kilku w sezonie, które rozgrywamy w trybie eko "no bo sytuacja w grupie okej, jeszcze jeden mecz z nimi, raczej sobie wygramy" to w porządku. Problem jest w tym, że takie mecze są co tydzień. Oszczędzają sie i "grają ekonomicznie" cały rok, BA! Nawet w półfinale Ligi Mistrzów grają eko! No bo jeszcze finał! W finale też pewnie zagraliby eko, no bo więcej siły na presezon po wakacjach! Ciężko sie na to patrzy tydzień w tydzień i chyba wszyscy już mamy dość :)
@Danny Gaucho To znaczy w porządku że każdy pisze swoje zdanie i ja do tego nic nie mam, sam to robię. Jednak jak zwykle się tworzą dwa obozy po przeciwległych skrajnych stronach i każdy ma swoje racje, a z kolei jestem uczulony na takie przeginanie pałki w jakimś kierunku :)
@Danny Gaucho Mnie tam szczerze mało obchodzi co tu sobie ludzie wypisują, czy biją na alarm że sie stoczymy, czy znowu uspokajają wszystkich - to nie ma znaczenia. Jedyne na co szczerze liczę to że drużyna faktycznie o tym ze sobą rozmawia i chcą coś z tym fantem zrobić, że to nie jest tylko takie gadanie dla gadania żeby sie prasa odczepiła. A co sobie tutaj jeden z drugim jaśkiem ubzdurał to kogo obchodzi
@MaTt_BarcaFan Jasne, dał słabą zmianę, ale warto zaznaczyć że to była słaba zmiana - również jak na jego możliwości. Zazwyczaj wnosi coś dobrego i świeżego do gry po wejściu. Masz w pełni rację że wczoraj mu po prostu nic nie wychodziło, ale to nie jest u niego normalne. To tak nie wygląda za każdym razem, a ostatnio prezentował się bardzo dobrze. Można dywagować czy jego wejście było uzasadnione na taki "szalony" mecz jak wczoraj, ale z jednej strony skoro Slavia momentami nas dominowała a nasi stali jak słupy, to wprowadzenie gościa który dla odmiany będzie latał z pianą w pysku w te i z powrotem wcale nie wydaje sie takie głupie. Gdyby zaliczył wczoraj zmianę w swoim stylu to odzyskałby kilka stykowych piłek, pogoniłby kilku Czechów i może trochę by to wyglądało lepiej. Niestety akurat wczoraj nic z tego nie wyszło.
@MaTt_BarcaFan Vidal od początku nie był ściągany do nas typowo jako wzmocnienie pierwszego składu i pełni aktualnie w drużynie taką rolę dla jakiej został sprowadzony. Również uważam że on na dłuższą metę nie nadaje się do podstawowej jedenastki Barcelony, ale jest bardzo cenny w kadrze i ma zupełnie inny profil niż reszta naszych piłkarzy. Po prostu daje szereg rozwiązań których inni w tej kadrze nie dają. A to w których momentach powinien grać a w których nie to już nie mi decydować, w każdym razie uważam że jest bardzo cennym piłkarzem dla każdego zespołu, choć do "once de gala" Barcelony raczej bym go nie wytypował.
@Barty Frenkiego wcale nie trzeba zamykać na ŚPD. Gdyby znalazł się jakiś zamiennik za Busquetsa to De Jong śmiało może zostać obok Arthura wyżej i nawet tak bym wolał. Niestety na razie na horyzoncie takiego nie widać.
@Arkon no mnie Lautaro też nie przekonuje do końca, ale również nie robi tego Jesus. Właściwie teraz dla mnie nie ma napastnika na którego powiem "tak, to ten którego chce jako następcę Luisa". Jest kilka opcji, ale żadna dla mnie nie wydaje się idealna
@Arkon wcześniej to wyglądało jeszcze gorzej dla Jesusa. Wiem że Jesus i tak nie jest usatysfakcjonowany brakiem pierwszego składu na stałe, ale gra i tak częściej niż jeszcze niedawno. Aguero ma już 31 lat, Jesus 22 i kontrakt do 2023. Zwyczajnie nie sądzę że City go wypuści z rąk szczególnie przy takiej sytuacji na rynku napastników.
9
@Vahn a więc to ty byłeś, do teraz mam limo pod okiem
48
@PanZagadka to ja jestem 4 opcja - nie przebywam wśród ludzi ani nie jestem przy kasie.
2
@Bagsik88 a w styczniu nagle będzie miał gdzie? Jak nadal bedzie grał tyle i w taki sposób to raczej chętnych nie przybędzie.
65
@tristan87 gdzie ta reakcja, bo żadnej nie widze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Janiama To zapytaj go tam. Za godzinę pewnie rozpoczniesz nową dyskusje odpowiadając na któryś z komentarzy powyżej bo tutaj już będzie za cicho i sie zaczniesz nudzić. Ja nie odnoszę się do twojego zdania w danym temacie, bo każdy ma prawo mieć swoje i ja to szanuję, po prostu mi sie nie podoba sposób w jaki je przekazujesz. Żeby jak najwięcej osób przeczytało, a jednocześnie wszyscy sie zgodzili i przyklasnęli.
2
@Janiama Ale możesz odpowiedzieć jemu w komentarzu pod jego dyskusją, a nie nonstop zaczynać nową o tym samym a potem sie dziwić że nagle milion komentarzy pod każdym twoim wpisem jak sam szukasz żeby jak najwięcej osób sie tu znalazło.
2
@MacieG Pytanie czy on im kazał zostać na kontry czy panom po prostu sie nie chciało zasuwać, a Ernest stwierdził że i tak ich nie przekona :P
0
@D44H No ja korzystam z niego już od pierwszego dnia jak tylko był dostępny (pewnie będzie już z trzy lata jak nie więcej) i nie miałem z nim raczej problemów. Na początku tak, ale generalnie to jestem zadowolony :)
0
@D44H Miałeś aktualizacje windowsa jakąś w tym czasie? Jeśli tak to spróbuj przywracania systemu do stanu kiedy wszystko było wporzo.
46
"Można próbować wygrywać pojedyncze mecze na stojąco, ale jeśli robi się z tego regułę, to trudno mieć nadzieję na lepszą przyszłość."
To zdanie idealnie podsumowuje obecną sytuację. Gdyby ten mecz był wyjątkiem, jednym z kilku w sezonie, które rozgrywamy w trybie eko "no bo sytuacja w grupie okej, jeszcze jeden mecz z nimi, raczej sobie wygramy" to w porządku. Problem jest w tym, że takie mecze są co tydzień. Oszczędzają sie i "grają ekonomicznie" cały rok, BA! Nawet w półfinale Ligi Mistrzów grają eko! No bo jeszcze finał! W finale też pewnie zagraliby eko, no bo więcej siły na presezon po wakacjach! Ciężko sie na to patrzy tydzień w tydzień i chyba wszyscy już mamy dość :)
0
@D44H Jesteś pewny że to ma jakikolwiek związek z Windowsem? W innych grach masz to samo czy tylko w Lolu?
1
@Danny Gaucho To znaczy w porządku że każdy pisze swoje zdanie i ja do tego nic nie mam, sam to robię. Jednak jak zwykle się tworzą dwa obozy po przeciwległych skrajnych stronach i każdy ma swoje racje, a z kolei jestem uczulony na takie przeginanie pałki w jakimś kierunku :)
1
@Danny Gaucho Mnie tam szczerze mało obchodzi co tu sobie ludzie wypisują, czy biją na alarm że sie stoczymy, czy znowu uspokajają wszystkich - to nie ma znaczenia. Jedyne na co szczerze liczę to że drużyna faktycznie o tym ze sobą rozmawia i chcą coś z tym fantem zrobić, że to nie jest tylko takie gadanie dla gadania żeby sie prasa odczepiła. A co sobie tutaj jeden z drugim jaśkiem ubzdurał to kogo obchodzi
0
@MaTt_BarcaFan Jasne, dał słabą zmianę, ale warto zaznaczyć że to była słaba zmiana - również jak na jego możliwości. Zazwyczaj wnosi coś dobrego i świeżego do gry po wejściu. Masz w pełni rację że wczoraj mu po prostu nic nie wychodziło, ale to nie jest u niego normalne. To tak nie wygląda za każdym razem, a ostatnio prezentował się bardzo dobrze.
Można dywagować czy jego wejście było uzasadnione na taki "szalony" mecz jak wczoraj, ale z jednej strony skoro Slavia momentami nas dominowała a nasi stali jak słupy, to wprowadzenie gościa który dla odmiany będzie latał z pianą w pysku w te i z powrotem wcale nie wydaje sie takie głupie. Gdyby zaliczył wczoraj zmianę w swoim stylu to odzyskałby kilka stykowych piłek, pogoniłby kilku Czechów i może trochę by to wyglądało lepiej. Niestety akurat wczoraj nic z tego nie wyszło.
1
@MaTt_BarcaFan Vidal od początku nie był ściągany do nas typowo jako wzmocnienie pierwszego składu i pełni aktualnie w drużynie taką rolę dla jakiej został sprowadzony. Również uważam że on na dłuższą metę nie nadaje się do podstawowej jedenastki Barcelony, ale jest bardzo cenny w kadrze i ma zupełnie inny profil niż reszta naszych piłkarzy. Po prostu daje szereg rozwiązań których inni w tej kadrze nie dają. A to w których momentach powinien grać a w których nie to już nie mi decydować, w każdym razie uważam że jest bardzo cennym piłkarzem dla każdego zespołu, choć do "once de gala" Barcelony raczej bym go nie wytypował.
3
@MaTt_BarcaFan @Jakchcesz szczególnie że w ostatnim sezonie Guardioli w Bayernie Vidal rozegrał 48 spotkań i 3200 minut XD
2
@Barty Frenkiego wcale nie trzeba zamykać na ŚPD. Gdyby znalazł się jakiś zamiennik za Busquetsa to De Jong śmiało może zostać obok Arthura wyżej i nawet tak bym wolał. Niestety na razie na horyzoncie takiego nie widać.
0
@deyna2018 Musiał kolega podkoloryzować w dwie strony bo inaczej by nie było takiego wrażenia ;P
4
@ViscaBarca123 a z tyłu to syn ansu fatiego kiedy Suarez strzeli następną
0
@Arkon no mnie Lautaro też nie przekonuje do końca, ale również nie robi tego Jesus. Właściwie teraz dla mnie nie ma napastnika na którego powiem "tak, to ten którego chce jako następcę Luisa". Jest kilka opcji, ale żadna dla mnie nie wydaje się idealna
0
@Arkon wcześniej to wyglądało jeszcze gorzej dla Jesusa. Wiem że Jesus i tak nie jest usatysfakcjonowany brakiem pierwszego składu na stałe, ale gra i tak częściej niż jeszcze niedawno. Aguero ma już 31 lat, Jesus 22 i kontrakt do 2023. Zwyczajnie nie sądzę że City go wypuści z rąk szczególnie przy takiej sytuacji na rynku napastników.
0
@Arkon myślę że aktualnie to prędzej Aguero jest niezadowolony niż Jesus. Chociaż faktycznie w przeszłości Jesus był często pomijany
4
@jeyx77x komu jak komu ale Messiemu się należy obrywać za nagminne szukanie swojego koleżki na siłę bo każdy to widzi
0
@Danny Gaucho ale jajca
0
@sebo939 on tak zawsze sie rusza z piłką przy nodze chyba
2
@jachuu9 no, szczególnie jak udawali małpy w kierunku Semedo i obrzucali jakimś syfem dziennikarza. Chciałbym takich za sąsiadów.
0
@Jarema2000 kierowniku dej pan dwa złote
0
@dafik85 też uważam że to Suarez powinien zejść, ale akurat jak o zajeżdżaniu mowa to Griezmann ma w nogach już dużo więcej minut niż Luis :)
0
@Jarema2000 sprawdź wynik ;)
0
@zodiak_10 echh xD